İçeriğe Yönlendir

Connect Sağ Ön Far Ayar Motorundan Ses Geliyor

Hamdi Kürkan

Recommended Posts

Hamdi Kürkan

Ford connect 2004 arabamın sağ ön farindan ses geliyor far motorundan kaynaklanıyormuş far ayarı işlemini iptal edersek sesin düzeleceğini şöylediler ancak iptal etmek istemiyorum farı değişmemiz gerektiğini söylediler far motoru tamir ediliyormu onu merak ediyorum bize edilmediğini söylediler bilen veya aynısını yaşayan bir kişi yazarsa çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Bildiğim kadarıyla tamir edilmiyor.bu motorlar presli oluyor açılmıyor.en azından eski aracımda öyleydi.eger yenisini almayacaksaniz iptal edip far ayarını yaptırıp kullanın.benim aractada var 3 yılda birkez bile kullanmadım.bana göre gereksiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamdi Kürkan
Alpay Köse yazdı:

Bildiğim kadarıyla tamir edilmiyor.bu motorlar presli oluyor açılmıyor.en azından eski aracımda öyleydi.eger yenisini almayacaksaniz iptal edip far ayarını yaptırıp kullanın.benim aractada var 3 yılda birkez bile kullanmadım.bana göre gereksiz.

Bizede preslendigini açıklamayağı söylendi burda Karadeniz'de sis çok olduğu için kullanıyorum 

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Hamdi Kürkan yazdı:

Ford connect 2004 arabamın sağ ön farindan ses geliyor far motorundan kaynaklanıyormuş far ayarı işlemini iptal edersek sesin düzeleceğini şöylediler ancak iptal etmek istemiyorum farı değişmemiz gerektiğini söylediler far motoru tamir ediliyormu onu merak ediyorum bize edilmediğini söylediler bilen veya aynısını yaşayan bir kişi yazarsa çok sevinirim

Normalde ses gelmemesi lazım. Ses sadece far yüksekliğini ayarlarken gelir.

Süreklimi geliyor ?

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Hamdi Kürkan yazdı:

O motor sesi benim fiestada da oluyordu. İçten far ayarı ile oynatıp susturuyordum. 

Yorum bağlantısı
Alper Tuğlu
Hamdi Kürkan yazdı:

2 yıl önceki kış olması lazım aynı ses benim fiesta da oldu. Işıkları açılınca kendiliğinden çalışıyordu. Bir müddet sonra yine kendiliğinden kesildi. Bence yazı bekleyin 

Yorum bağlantısı
Alpay Köse
Hamdi Kürkan yazdı:

Bizede preslendigini açıklamayağı söylendi burda Karadeniz'de sis çok olduğu için kullanıyorum 

Aracınızda sis farı varsa ek olarak onuda kullanabilirsiniz.yoksada taktırın daha çok işinize yarar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...