İçeriğe Yönlendir

Ford Fusion 1.6 ilux 2004 Ses problemi

Demir Gökdemir

Recommended Posts

Demir Gökdemir

Selamün aleyküm, Arabanın amortisör takozları burçları değiştirdim. Ama lok lok sesleri kasislerden geçerken dinmiyor problem nedir sizce? 

Yorum bağlantısı
Demir Gökdemir

Ses yanlizca arka taraftan geliyor rotalar sağlam bir ay oldu degiseli arkadan gelen ses sanki patlak amortisör sesi gibi

Amortisör ve amortisör takozları burçlar değişti bir hafta oldu

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Demir Gökdemir yazdı:

Ses yanlizca arka taraftan geliyor rotalar sağlam bir ay oldu degiseli arkadan gelen ses sanki patlak amortisör sesi gibi

Amortisör ve amortisör takozları burçlar değişti bir hafta oldu

Egzoz lastiği sağlam mı bir bakın. Egzoz vuruyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Demir Gökdemir

Egzoz lastiğine de baktırdım arkadaşım söylemişti ama oda olmadı bu ses beni deli etti aynı arabadan arkadaşımda da var onda bu ses yokamortisor değiştikten sonra bu ses basladi 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Rotçuya gidip şikayetinizi söylerseniz, o da alt takımı kontrol edip arızalı parça-ları söyler. Parça değişiminden sonra tekrar rotçuya gidilecek.

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Amortisörleri değiştiren ustaya kontrol ettirin. Hatalı işlem olabilir. Düzgün oturmayan veya gevşek kalan bir yer gibi.

Yorum bağlantısı
Demir Gökdemir
Ersin Gökdemir yazdı:

Amortisörleri değiştiren ustaya kontrol ettirin. Hatalı işlem olabilir. Düzgün oturmayan veya gevşek kalan bir yer gibi.

Ersin bey yarın tekrardan ustaya getirip bir kontrol ettireceğim bakalım problem nerede olur ama yine tekrar ediyorum root ayarlarını yaptırdım amortisör amortisör takozları burçlar hepsi yenilendi şu ana kadar iki usta baktı zaten bir ustayı daha söylediler çevremdeki arkadaşlarım o sorunu bulup çözer dediler bakalım yarın ne olacak buradan tekrardan sizinle paylaşırım tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...