İçeriğe Yönlendir

Öyle Bir Tezgâha Geldim Ki

Furkan Bakırel

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Ora şimdi otel oldu yahu. Nezaret odalarında sen hayırdır :D

tam ora değil elebette, tam lokasyonu dm atayım :rofl: o sırada devam et 11. binanın en üst katında balkonda jakuzili arap oteli var

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

araç alım satımlarında noter havuzu oluşturulacaktı.alıcı parayı notere yatıracak noter de parayı satış işlemi bitince satıcıya aktaracak.tabi ki bir miktar komisyon karşılığında. bence bu işin formülü bu olur.

Furkan Bey geçmiş olsun. geç de olsa bu sorundan hasarsız kurtulacağınıza inanıyorum. yalnız tarafınıza gönderilen ve elinizde kalan 200 tl ,geri gönderdiğiniz paradan daha fazla maddi delil oluşturur. mutlaka şikayetçi olun. bu davada sonuç olumsuz olmaz. gönderdiğiniz hesap numarası var isimi var, size para gönderenin hesap numarası var ,ismi var.hesap hareketlerine bakılır tespiti kolaydır.Adalet mekanizması bu tip olaylarda geç de olsa (emsal teşkil etmesi açısından) değerli kararlar veriyor. inanın.

bir de böyle bir para hesabımıza gelse ve geri göndermesek ne olur. ben işin orasındayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Haluk Şentürk yazdı:

bir de böyle bir para hesabımıza gelse ve geri göndermesek ne olur. ben işin orasındayım.

hakim karşısında, tam bir çete lideri olarak ceza alır.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yine aynı grup yine aynı olay ... 9TAPuO.png

• Beğen 8
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağlar Bayur

doğrusunu yapmış parayı geri yollamayınca dava derdi olmaz, mahkeme yolu değişebilir ama başı daha az derde girer. vesile ile ilk gün yazdığımız, söz konusu galerici de işin içinde olması ihtimali %99.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun. Okuduklarım beni şoke etti. Muhtemelen bizim başımıza gelse biz de düşerdik. Günlük hayatta sürekli karşılaştığımız durumlar olmayınca insan düşünmeden karar verebiliyor bu gibi durumlarda. Dolandırıcılar bitmiyor bir türlü. Allah belalarını versin.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Umut Taşlı

geçmiş olsun dostum, var mı olumlu bi gelişme?

Furkan Bakırel yazdı:

Yine aynı grup yine aynı olay ... 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
geçmiş olsun dostum, var mı olumlu bi gelişme?
Bir seneye yakın bir vakit geçti hiçbir hareketlilik yok maalesef.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...