İçeriğe Yönlendir

Kar Yağdı Böyle Oldu :(

Tufan Caliskan

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ne olmuş ben anlamadım ?

Çok yakmış :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

1.3 yaris 29 dereceden, 0 dereceye düşüşte yakıt tüketimi 1.5 litre arttı.

Uzun yolda 4.2 den 5.5 a yükseldi, şehir içi de full rampa çıkmalı 8.1 falan yakıyorum şuanda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

İşlerim vardı, önce markete falan yürüdüm, baktım herkes arabasına binmiş paten gibi kayıyor, vazgeçtim, çıkartmadım garajdan :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Alptuğ Özcan yazdı:

Samsun'a da iyi kar yağmış bugün.

Bayaa yağdı, çok ekşınlı videolar çektim ama paylaşamam :)

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bugün istanbul’da şaşırtıcı bir trafik vardı. Sabah kilit olmasını beklerken en yoğun saatte yollar bomboştu. %35 doluluk oranı geçilmedi. Boşuna erken çıkıp işe gittim. Kesin ben erken çıktım diye olmadı trafik. Saatimde çıksam kilit olurdu :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bugün istanbul’da şaşırtıcı bir trafik vardı. Sabah kilit olmasını beklerken en yoğun saatte yollar bomboştu. %35 doluluk oranı geçilmedi. Boşuna erken çıkıp işe gittim. Kesin ben erken çıktım diye olmadı trafik. Saatimde çıksam kilit olurdu :) 

Ben de bugün özellikle dönüş trafiğine şaştım. Normalde acı çeke çeke 90 dakikada geldiğim 36 km mesafeyi 40 dakikada geldim. Hatta bünye şaşmasın diye yarım saat de mahallede gezdim ki saatim tutsun :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal

Bizim buralarda kış ayında aracın fazla yakması normal bir şey , kışlık lastik hava şartları değişiyor. Bu sene fazla yağmadı ama bu  hafta -15 gösteriyor. Alışmak lazım..☺️

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ebrar Tüfek yazdı:

Uzun yolda 4.2 den 5.5 a yükseldi

Bir gariplik var sanki 🤔 hava sıcaklığı sıcak motorda bu kadar fark ettirmez. Petlas (Lassa da olabilir) kışlık lastik falan mı kullanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bir gariplik var sanki 🤔 hava sıcaklığı sıcak motorda bu kadar fark ettirmez. Petlas (Lassa da olabilir) kışlık lastik falan mı kullanıyorsunuz.

Lassa Snoways 4 kullanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ebrar Tüfek yazdı:

Yakıt değeri E normal, 5 sezon nokian kışlık kullandım, yakıt değerim artmadı.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Yakıt değeri E normal, 5 sezon nokian kışlık kullandım, yakıt değerim artmadı.

Kar performansını gördüm bugün, yakıt hiç gözümde değil, patinaj dahi çekmeden yürüdüm tüm gün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ebrar Tüfek yazdı:

Bayaa yağdı, çok ekşınlı videolar çektim ama paylaşamam :)

Yutuba koy beğenip abone olalım 😄

Ebrar Tüfek yazdı:

Aynı lastik bende de var. Bayıldım valla lastiğe Ebrar. Yokuşa vurup deniyorum banamısın demiyor. Gaza yüklenince illaki pati çekiyor ama ekstra güc vermeden hızlanabiliyor gerçekten. Benden tam not aldı hem yürütme hem durdurma açısından. 

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Çok yakmış :)

Sonradan farkettim abi. Ama soğulta ilk çalıştırmada zaten rolanti yüksek oluyor. Bir de yağ kalınlaşınca normal bence bu yakıt. Tahminime göre hareket edilmeden sıfırlanmış trip. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Lassa kışlık lastikler çok güzel, yazlıkları pek beğenmedim ama o kadar iyi değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Evren Erakçora yazdı:

Lassa kışlık lastikler çok güzel, yazlıkları pek beğenmedim ama o kadar iyi değil. 

Greenways vardı fiestamda o ebatta iyiydi Evren abi virajı freni falan. 14 inç ebat vardı. Aman aman değildi ama iyiydi işte 😄

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Oğuzkan Erışık yazdı:

Yutuba koy beğenip abone olalım 😄

Aynı lastik bende de var. Bayıldım valla lastiğe Ebrar. Yokuşa vurup deniyorum banamısın demiyor. Gaza yüklenince illaki pati çekiyor ama ekstra güc vermeden hızlanabiliyor gerçekten.

Benden tam not aldı hem yürütme hem durdurma açısından. 

Abi youtube da öyle videoları toplayıp cimere atan bi tayfa var, direk plakaya ceza geliyor :D bizim bu tarz videolar sade whatsapp grubuna atılır :D

Lastiğe hayran kaldım, bugün yaklaşık 80 90 km yol gittim şehir merkezi dışına da çıktım, bir kere patinaj yaptığını bile görmedim, ama arkalar biraz incelmiş olabilir bugün 😛

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Oğuzkan Erışık yazdı:

Greenways vardı fiestamda o ebatta iyiydi Evren abi virajı freni falan. 14 inç ebat vardı. Aman aman değildi ama iyiydi işte 😄

Evet aynı ebat greenways var, virajda pek iyi değil bence. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ebrar Tüfek yazdı:

Abi youtube da öyle videoları toplayıp cimere atan bi tayfa var, direk plakaya ceza geliyor :D bizim bu tarz videolar sade whatsapp grubuna atılır :D

Lastiğe hayran kaldım, bugün yaklaşık 80 90 km yol gittim şehir merkezi dışına da çıktım, bir kere patinaj yaptığını bile görmedim, ama arkalar biraz incelmiş olabilir bugün 😛

Ajanlara denk gelme orada da 😄 İyi işte seneye önleri arkaya arkaları öne almana gerek kalmaz 🤔 dikkat et kardeşim aman. 

Evren Erakçora yazdı:

Evet aynı ebat greenways var, virajda pek iyi değil bence. 

Lastiklerin ilk sezonuydu. Belki süspansiyon da etkiliyordur abi. 90la girdiğim viraja megane ile 80le girebiliyorum falken ecorunlarla. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...