İçeriğe Yönlendir

Kar Yağdı Böyle Oldu :(

Tufan Caliskan

Recommended Posts

Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Passat şu saati kaldırmayacaktı. Şimdi kendini yedi :) 

Nedense bana çok itici geliyor saat .  Konsolun ortasındaki saati sürücü nasıl bakacak. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Isınırız işte :) piller ısınınca fan çalışıyor. İçeri sıcak hava basar :) 

2 anfi 22 hoparlör takalım 4x40 A sigortalı , anında pik yapalım

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Nedense bana çok itici geliyor saat .  Konsolun ortasındaki saati sürücü nasıl bakacak. 

lüks markalarda vardır saat. iyidir. Ford ka da var mondeoda var passatta var. Hatta rolls bile

image.thumb.png.19162527ed05d942427e376e095771d5.png

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

lüks markalarda vardır saat. iyidir. Ford ka da var mondeoda var passatta var. Hatta rolls bile

image.thumb.png.19162527ed05d942427e376e095771d5.png

Abi cruze'da var. Ama bakmak için gözümü yoldan kaçırıyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Amaç işlevsellikten daha çok dekoratif olmalı diye düşünüyorum. Özellikle lüks araçlarda ayrı bir hava katıyor. Hatta bentley de ortadaki konsol dönüyor ve istendiği zaman sadece saat gözüküyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Biz ısınmak için soğutma suyu kullanıyoruz. Bu ısınan sıvı yüksek basınç oluşturuyor. Mesela cruz içi 14 15 psi bir iç basınç oluşuyor. Bu basınç su pompasında direnç oluşturıyormu. Dahada önemlisi bu iç basınç soğutma sıvısının ısıyı taşıma performansını düşürüyormu. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok güzel bir detay. Eski japonlarda küçük dijital saat olurdu hiç güzel durmazdı. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

Çok güzel bir detay. Eski japonlarda küçük dijital saat olurdu hiç güzel durmazdı. 

Corolla’da onu kaldırmışlar ama geleneklerden vazgeçmemişler. Göstergenin sağ üstünde digital saat büyükçe duruyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Power FM açıkken genelde bende de öyle oluyor :)

Ali Darbaz yazdı:

Biz ısınmak için soğutma suyu kullanıyoruz. Bu ısınan sıvı yüksek basınç oluşturuyor. Mesela cruz içi 14 15 psi bir iç basınç oluşuyor. Bu basınç su pompasında direnç oluşturıyormu. Dahada önemlisi bu iç basınç soğutma sıvısının ısıyı taşıma performansını düşürüyormu. 

Aksine basınç arttıkça ısıl iletim daha yüksek olur

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Aynı lastik bende de var. Bayıldım valla lastiğe Ebrar. Yokuşa vurup deniyorum banamısın demiyor. Gaza yüklenince illaki pati çekiyor ama ekstra güc vermeden hızlanabiliyor

Yazlıkları nasıl?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ümit Türk yazdı:

Yazlıkları nasıl?

14 jantta memnundum greenways modelinden. Normalde hiç sevmem lassayı. Bu seneye kadar büyük konuşmuştum hep :D 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

14 jantta memnundum greenways modelinden. Normalde hiç sevmem lassayı. Bu seneye kadar büyük konuşmuştum hep :D 

Yani memnun değilsin doğru mu anladım ? 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ümit Türk yazdı:

Yani memnun değilsin doğru mu anladım ? 

yoo memnunum abi :) 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ümit Türk yazdı:

Yazlıkları nasıl?

Greenways ıslakta iyi, hatta epey iyi gibi, ama virajda zayıf geliyor bana. Belki büyük ebatta hissedilmez bu. Dayanıklı ve az yakıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...