İçeriğe Yönlendir

Erkek Cüzdanı Tavsiye

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Renkler ve zevkler tartışılmaz diyeceğiz mutlaka ama kullanıpta memnun kaldığınız cüzdan önerilerinizi alabilirmiyim artık yaş 36 olacak spor cüzdan işini bitirmenin vakti geldi 🙂

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Tayfun Aydın
(düzenlendi)

Hocam kullanmadım ancak şahsen böyle bir cüzdan ben de istiyorum. Çok kimlik oldu elimden geldiği kadar bol kimlik gösterme yeri olan, bozuk paralığı olan bir cüzdan..

Bizi Unutma (dericompany.com.tr)

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Matraş in bir cüzdanını kullanıyorum. İçinde ayrıca kartlığı var. Çok yer kaplıyor. Ancak çanta ya da ceketle kullanılır. O nedenle günlük olarak kiğılının deri kartliğı aldım. onu kullanıyorum. Baktım aynısını bulamadım ama şuna benziyor.

https://www.kigili.com/kahverengi-kartlik-8682604871709/?integration_patern=TABA-None

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

4 kartım var : ehliyet, personel giriş kartı, kredi kartı, atm kartı. Şu tip kartlık yeterli oluyor. Kullanmadıklarımı yanımda taşımıyorum. 
Şu ürün de iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İnci deriden almıştim 15 yılı geçmiştir. Hala taş gibi. Eski kaliteler var mi hala bilmiyorum ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Bende bunun kahverengi olanı var. Matraş kesinlikle kaliteli mal yapıyor. 7 8 yıldır kullanıyorum. yanlarında 3 er cep. Fermuarlı içi iki bölmeli ister kağıt para ister madeni para. Boyutları diğer cüzdanlardan daha küçük.

http://www.stilivo.com/tr/matras-kirmizi-sihirbaz-kartlik-p45234/

Bir ara cengiz pakel in bu ürününü kullandım ama yumuşak deri kart koyulan yerleri hep sündü kartlar düşer oldu attım çekmeceye. Tr de bulamadım :)

https://www.factory2021.ru/content?c=cengiz pakel 100 deri cüzdan kartlık 2439&id=1

Bu tarz kartlık cüzdan kırması ürünleri seviyorum ama üreten pek yok sanırım. Denk gelirsem tekrar alıcam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Cüzdan sevmiim belimi ağrıtıyor :) 

Yerine muhakkak bir şey kullanıyorsun ama :D

Şaka bir yana, bende bir süredir çanta ile geziyorum, telefon şarj aleti ruhsat anahtarlar falan, hep içinde. Rahat ediyor insan. Zaten cebime bir şey koymaktan oldum olası haz etmem. Ceketin montun cebi falan bir nebze- pantonun sağ arka cebine cüzdan koyabilenleri gerçekten anlamıyorum. Para bile taşımıyorum cepte :) Her şey çantada. Tabi rahat ama riskli de. Çantanın başına bir şey gelse, ne telefon kalacak ne para ne kart. Arabanın anahtarı ve ruhsatı da gitmiş olacağı için ortada kalacağım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ümit Türk yazdı:

Cüzdan sevmiim belimi ağrıtıyor :) 

Bel ağrısından doktora giden bir hastasına doktor öyle demiş '' önce şu cüzdanı arka cebinden çıkart öyle gel'' Arka cepteki cüzdan oturma şeklini bozuyormuş, Dikkattt.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Fatih Evcin yazdı:

Bel ağrısından doktora giden bir hastasına doktor öyle demiş '' önce şu cüzdanı arka cebinden çıkart öyle gel'' Arka cepteki cüzdan oturma şeklini bozuyormuş, Dikkattt.

Aynen bende bunu bilerek koymuyorum zaten. Genelde mont ceket varsa ona koyarım yoksa yazın mesela arabaya atarım.  İhtiyacım para olur genelde onuda cebe atıyorum zaten. 

Murat Sahın yazdı:

Yerine muhakkak bir şey kullanıyorsun ama :D

Şaka bir yana, bende bir süredir çanta ile geziyorum, telefon şarj aleti ruhsat anahtarlar falan, hep içinde. Rahat ediyor insan. Zaten cebime bir şey koymaktan oldum olası haz etmem. Ceketin montun cebi falan bir nebze- pantonun sağ arka cebine cüzdan koyabilenleri gerçekten anlamıyorum. Para bile taşımıyorum cepte :) Her şey çantada. Tabi rahat ama riskli de. Çantanın başına bir şey gelse, ne telefon kalacak ne para ne kart. Arabanın anahtarı ve ruhsatı da gitmiş olacağı için ortada kalacağım :D

Çantayı bende düşündüm de şu var üşenirim ben. Taşıması ayrı dert aradığın şeyi çıkarması ayrı dert nere koyacağını bilmemen ayrı dert vs.  Bir ara merak sardım da sonra düşündüm bana göre değil. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Ben sadece şunu biliyorum,  cüzdan ne kadar büyük olursa o kadar ıvır-zıvır konuyor içine.

Ben kendime bir cüzdan tasarladım 3 gözü var biri para için diğer ikisi de kart koymak için.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Fatih Evcin yazdı:

Ben sadece şunu biliyorum,  cüzdan ne kadar büyük olursa o kadar ıvır-zıvır konuyor içine.

Ben kendime bir cüzdan tasarladım 3 gözü var biri para için diğer ikisi de kart koymak için.

3  yıl önceki market fişini saklayanı yada unutanı biliyorum. yazılar uçmuş kağıt hala cüzdanda aama :):)

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Renkler ve zevkler tartışılmaz diyeceğiz mutlaka ama kullanıpta memnun kaldığınız cüzdan önerilerinizi alabilirmiyim artık yaş 36 olacak spor cüzdan işini bitirmenin vakti geldi 🙂

3 adet tavsiyem olacak, bunlardan birini durumuna göre seçebilirsin ilkini şuan kullanıyorum ve çok memnunun görüntüsü, kullanımı çok güzel ve şık. 2. sinide ilkiyle beraber beğenmezsem die almıştım ama oda çok hoşuma gitti iade etmedim sonra kullanırım die duruyor, diğer çöp olunca ona geçerim :)

3.sü ise hep almak istediğim ucuzken almayıp pahalaşıncada almadığım cüzdandır, bana göre alınacak ilk cuzdan bu olmalıydı ama çok pahalılaştı. Tabi dediğin gibi zevklerle renkler meselesi :) 

1- https://www.trendyol.com/westpolo/erkek-kahverengi-hakiki-deri-desenli-cuzdan-p-39615946  şuan kullandığım fiyatıda uygun, üzerine kolonya falan sıkma olurda alırsan boyasını solduruyor.

2- https://www.trendyol.com/daniel-klein/deri-kartlik-portfoy-p-1807296 buda yedekte bekliyor :) 

3- https://cacheeconcept.com/en/collections/slim-wallet/products/868243170139   çok şık emme pahalı. 129 TL iken almamıştım.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

görünüşünden bağımsız, en iyi cüzdan içi dolu cüzdandır. tüm kapıları açar, sıcak tutar. :D

bugünlerde en çok hasret kaldığımız model cüzdandır kendileri.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
Erhan Doruk yazdı:

Cengiz pakel iyidir. 10 yılı geçti kullanıyorum, deri olduğundan eskidikçe daha güzel oluyor :)

Buna benziyor.

https://www.cengizpakel.com/hakiki-deri-erkek-cuzdan-27442-kahve-844

Aynısı bende var bir 5 yıl olmuştur. Beğenerek kullanıyorum. 

Bu arada ünlü deri markalarının cüzdanlarını rahatlıkla alabilirsiniz. Hepsi kalitelidir. Matraş, Derimod, Gön vs. Yalnız gerçek deri ucuz değildir. Ucuz almayın pişman olursunuz. Bir de gerçek deri boya verebilir. Açık renkli kıyafetlerle kullandığınızda sorun yaşamayın. 

İsa Erdoğan yazdı:

Herşeyimiz kart oldu.😀

Yıllardır cüzdan yerine kartlık kullanıyorum.

Bu sene tüm kredi kartlarını Google Pay'e aktardım artık ihtiyacım olmuyor. Ayrıca sadakat programı kartlarını da ekleyebilirsiniz. Para çekmek için hesap kartım olsun yeter. Tavsiye ederim. Cep telefonum yanımdaysa kartlarım da yanımda. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kartlık ile cüzdan arası boyutlarda bi ürün daha var. Cüzdan gibi ikiye katlanıyor ama cüzdandan küçük. Epey kullanışlı oluyor. İstanbul’da arka cep çok sakat olduğu için yıllardır ön cebimde taşırım. Rahatsız etme durumu olmuyor. 

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Cengiz Pakel iyidir.

Önceden ipex adında bir marka ile piyasadalardı. O zamanlardan kalma bir cüzdanı 10 yıl kullanıp 2 yıl önce Cengiz Pakel'e geçtim. Eş dost çanta cüzdan çok satın aldım/aldırdım. Henüz dayanım ve kalite konusunda sorun yaşamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...