İçeriğe Yönlendir

Bir Kış Lastiği Alalım da Çocuk Sevinsin

Selçuk Keleş

Marka - Yakıt Tüketimi / Islak Performansı / Gürültü - Fiyat  

81 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Seçenekler ankette.
Ölçü 195/55-16
Tercihiniz ne olurdu ?

22B1B530-8E36-4E7B-897E-0C9A5543D8C2.thumb.jpeg.bbf6b7a95a748d08716baf60ef0163bc.jpeg

Mesajın linki
Muhammed Orak

Falken niye yok :)

• Beğen 2
Mesajın linki
Koray Demir

Blizzak. Fiyat/performans lastiği.

• Beğen 2
Mesajın linki
Ebrar Tüfek

Lassa snoways 4, samsunda patinaj dahi çekmedim :)

• Beğen 1
Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Oyumu fiyata bakamdan vermiştim.. 

Fiyata dikkat edince fikrim değişti. 

Lassa alınabilir.. Çok yol yapmadığın için tüketimin E olması göz ardı edilebilir.. 

• Beğen 1
Mesajın linki
Metin Akbal

Fiyat performans için Lassa alırdım ama Snoways 4 'ün yorumlarını iyi okumadım. Snoways 3 olsa tereddütsüz onu seçerdim.

Para sorun değilse Nokian tercih ederim.

• Beğen 1
Mesajın linki
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Fiyat performans için Lassa alırdım ama Snoways 4 'ün yorumlarını iyi okumadım. Snoways 3 olsa tereddütsüz onu seçerdim.

Para sorun değilse Nokian tercih ederim.

Para sorun değilse continental de güzel tercihtir hocam. Ama çok pahalı :) 

• Beğen 2
Mesajın linki
Metin Akbal
Para sorun değilse continental de güzel tercihtir hocam. Ama çok pahalı  
Onun için para sorun değil yaptığı çirkeflik sorun bende Sıfır Continental triger kayısı bile almam zorunlu olmadıkça.
  • Beğen 1
Mesajın linki
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Ben continental ts860 aldım ama pişman oldum. Gerek yoktu. Onun yerine dört mevsim alıp kışın kullanmak daha mantıklı. İstanbul için konuşuyorum. Kışın çoğu gün 15 derece üstü. Yazık oldu kış lastiğinin yumuşak hamuruna. İstanbul’da dört mevsim lastik sizi her türlü şartta yolda bırakmaz. Köylerde açılmayan yollarda yaşamıyorsanız. Kışlıklarla yakıtım da arttı gereksiz yere

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Mesajın linki
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Parayı sorun etmememiz lazım en iyi yol tutuşu ve fren mesafesi olanı seçmek lazım.  En pahalı ile en ucuzu 5 yıl yılda 4 ay kullansak aylık maliyet farkı 86.5 tl. En güvenlisi hangisi ise onu seçin derim.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Mesajın linki
Evren Erakçora

Lassa fiyatı iyiymiş, testlerde bridgestone öndeydi.

• Beğen 1
Mesajın linki
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Onun için para sorun değil yaptığı çirkeflik sorun bende emoji16.png Sıfır Continental triger kayısı bile almam zorunlu olmadıkça.

Nasıl bir çirkeflik ki hocam? Biz de bilelim, bize de yapmasın.

Mesajın linki
Tayfun Aydın

Bir Nokianzede olarak yine de Nokian a oy verdim çünkü kış lastiğinin mucidi olarak bilinir...

• Beğen 1
Mesajın linki
Mehmet Pınar

Nokian derim.

• Beğen 1
Mesajın linki
Ahmet İhsan Akşen

5. Sezon wr D4 kullanan biri olarak nokian derim ama neden snowprof (wr5) tercih etmediniz? 

• Beğen 1
Mesajın linki
Metin Akbal
Harita meselesi.
  • Beğen 2
Mesajın linki
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Murat Sahın yazdı:

Harita meselesi.

E bora’ya heves geçirirken iyiydi. Opel’de de sıkıntı yok. Bi sorunlu conti mi :) 

Mesajın linki
Metin Akbal
E bora’ya heves geçirirken iyiydi. Opel’de de sıkıntı yok. Bi sorunlu conti mi  
En azından terbiyesizliği olmadı Opel in
  • Beğen 1
Mesajın linki
Arif Aykın

2 sezon nokian kullandım sıfır sıkıntı 

• Beğen 1
Mesajın linki
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

En azından terbiyesizliği olmadı Opel in emoji16.png

Biz ne terbiyesizlikler gördük. Hala peşinden gidiyoruz. Harita konusu yanında çerez kalır. 

Mesajın linki
Metin Akbal
Biz ne terbiyesizlikler gördük. Hala peşinden gidiyoruz. Harita konusu yanında çerez kalır. 
Benim tercihim bu yönde hacı ağbi :) Yoksa rezillik diz boyu tabikisi.
Mesajın linki
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Benim tercihim bu yönde hacı ağbi :) Yoksa rezillik diz boyu tabikisi.

Tamam işte. Almanların yediği nane çok. Kore ve japanlarla sıkıntımız yok. Gel sana çekik gözlü araba alak. Kökten çöz meseleni. Öyle iki kauçuk parçasıyla kalmasın :) 

Mesajın linki
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Fiestadaki nokian wrd4 5.sezonu hala mükemmel bence gerçi az km yaptı ama sonuçta araç üstünde...

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Mesajın linki
Burak Uzel

Bridgestone LM005 derim
Bu senenin adac testinde 205/55/16 ölçüsünde birinciydi.
Corollaya aldım, resmen yola yapışıyor virajlara hızlı giriyorum bana mısın demiyor. yayla yollarında test ettim süper yol tutuyor.
Yazlık Michelin primacy 4’den sonra bir tık sesli ama yol tutuşu çok daha iyi. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Mesajın linki
Harun Kocaçalışkan

Bende blizzak LM005 var. 205 55 16. Yaz lastiklerimden daha iyi yol tutuyor. Yagmurda falan yola yapisiyor. Fren mesafesi cok iyi.

Ancak karda TS860 kadar iyi olacagini sanmiyorum. Ya da Nokian kadar. Zira -17 derecede köye cikarken birkac kez kar uzerinde patinaja kalkti. Yolda kalmadim ama patinaj cekecegini dusunmemistim.

Zaten testlerde de yagmurda 1. sirada gelirken kar sartlarinda  4 ,5 sira daha altlardaydi. Bunu bilerek aldim zaten. 

Cok kar buz sartlarinda kullanacaksaniz bridgestone almayin. Cok yagmur islak yolda kullanacaksaniz bridgestone alin.

• Beğen 1
Mesajın linki
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...