İçeriğe Yönlendir

Kış Lastiği Seçiminiz ? (Anket)

Erdem Çağla

Kış Lastiği Seçiminiz ? (Anket)  

307 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Erdem Çağla

arkadaşlar superb araca 200TL'ye vw jettadan çıkma 16 teneke jant aldım. Hem 215 / 60 / 16 lastiğin fiyatı 235 / 45 / 18'e göre ucuz olduğu ve daha konforlu olacağını düşündüğüm için kışlıkları teneke janta takacağım. Lastiğin tanesinin 250TL'yi geçmeyeceği marka model önerebilir misiniz? 1-2 ay sonra takarsak fiyat pahalı mı olur ucu mu? Saygılar.

qwiTjTeIRuuc72bzezZg9Q.png

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ekonomik olsun derseniz Petlas, Kisi hakkiyla yasamak isterim derseniz Nokian ;)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Bence nokian ( marka fanboyu oldum resmen heryere nokian yazıyorum ) :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Superb'n 16" için ebadı 205/55 R16 diye biliyorum.

Bu ebat için Conti winter TS850 ve Michelin Alpin5 harika lastikler. Her iki lastiğide arkadaşlarımın aracında kullandım.

Ömür bakımdan conti, 3 sezon ilk gün performansında pek ödün vermeden çalıştı

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben de katılıyorum. Fiyat performans açısından : Petlas / Kumho, PArasının tam hakkını hatta fazlasını veren bişey arıyorsanız NOKİAN 

Şimdi mi yoksa bir kaç ay sonra mı daha avantajlı olur konusunu ben de soracaktım isabet olmuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Superb'de bu durum için şu gözlemimi aktarayım; 16" kışlıklardan sonra 17" prestige jantlarını takınca "araba çok sertleşti" demeye başlıyor insan :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

kumho, falken, dunlop bende bu üçlüden birisini alacağım ama süperbe teneke takmazdım ben olsam bizim bir tanıdık gırtlak dolu B8 passat aldı kışlık takımı dandik teneke bir jantla geziyor ve apaçi işi duruyor:)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Superb'de bu durum için şu gözlemimi aktarayım; 16" kışlıklardan sonra 17" prestige jantlarını takınca "araba çok sertleşti" demeye başlıyor insan [emoji4]
Aynı durum c max için de geçerli.205 55 16 kışlıkları söküp 215 50 17 yazliklari takınca sanki traktore binmiş gibi oluyorum konfor olarak. Biraz göreceli bir durum. Kimisi görünüm olarak büyük jant ince yanağa geçiyor ama ben konfor olarak kalın yanaklı lastik tercih ediyorum.
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

En ucuzu milestone ve iş görür fazla para vermeye gerek yok , hele istanbul daysanız fazla bile milestone her işinizi görecektir kış şartlarında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Fiyat olarak simdi mi kisin mi almak daha iyi olur bilinmez ama stok sorunu yasamamak adina ben simdiden alirdim. Hatta kis geldi ben yazlik aldim yaz gelirken de kislik alirim firmalar sezon sonu zit mevsimlerin lastiklerinde bayagi indirim yapiyor ornek olarak Nokian yazlik aldim 2 hafta oldu 360 liradan 270 liraya dustu lastik fiyati. Yaz girerken de ayni durum kislik icin olur :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

lassa snoways fiyatı çok farklı değil performansını çok beğendim 

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
arkadaşlar superb araca 200TL'ye vw jettadan çıkma 16 teneke jant aldım. Hem 215 / 60 / 16 lastiğin fiyatı 235 / 45 / 18'e göre ucuz olduğu ve daha konforlu olacağını düşündüğüm için kışlıkları teneke janta takacağım. Lastiğin tanesinin 250TL'yi geçmeyeceği marka model önerebilir misiniz? 1-2 ay sonra takarsak fiyat pahalı mı olur ucu mu? Saygılar.

Bagajında maşallahı varmış
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
5 saat önce, Erdem Çağla yazdı:

Kendi aracımda kumho izen kw22 marka kışlık lastik var. desen tam traktör lastiği gibi seste aynı şekilde. önceki aracımda nokian hakkapelita r2 vardı harika idi. diğer aracım ford fistaya geçen sene nokian wrd4 kışlık lastik aldım oda çok güzel.kendi aracımın kış lastikleri 5 yaşına girdi ne olur ne olmaz diye dün lastik baktım. Nokian wra4 diye bir lastik var arkadaşım kullandı ağır kış şartlarında biraz light kalıyor wrd4 gibi performans sergileyemiyor. Başka ne marka alırım diye araştırırken Dunlop sp winter ice02 diye bir lastik buldum. deseni gayet iyi görünüyor.

yarın lastik alacak olsam (215/50 r17) nokian wrd4 modeli olmadığı için il önce Dunlop sp winter ice02 lastiğini bulup inceleyeceğim. marka japon ama Türkiyede üretimi var.

Yorum bağlantısı
Alper Tuğlu

Uzun araştırmalardan sonra nokian wrd4

almaya karar verdim. internetten takibini yaparken hb den sepete 50tl indirim yakaladım. Ayrıca 1 yıl yol yardımı vardı.

20/2017 için sipariş vermiştim 21/2017 geldi. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Hepsiburada da şu anda Nokian lastiklerde %10 indirim veriyor sepette. Aynı zamanda 4 lastik alana yol yardım veriyor 1 yıl. Bende sepete ekledim ama pazartesi alacağım inşallah devam eder.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hepsiburadanın dogru lastik ve dogru tarih göndereceğine nasıl güveniyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
33 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Daha almadım fakat alırsam da bu ilk alışveriş olmayacak. Sonuçta mesafeli alışveriş sözleşmesi mevcut oluyor bunları biliyorsunuz bu uygulama sonucunda itibar edilen ürün gelmediği takdirde direk iade hakkınız var kargodan alırken bunları kontrol etmeniz yeterli. Size kaçıncı hafta üretimi olan ürünün gönderileceği bile söyleniyor sonuçta.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Yıllardır hepsiburada'dan (hatırı sayılır) alışveriş yapıyorum, hiç bir yanlışı olmadı bugüne kadar. İade, iptal, değişim vb. sıkıntı yaşamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
11 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

hepsiburadadan farklı zamanlarda 4-5 takım lastik aldım. lastiği gönderen firma (kormetal) lastik ebadını telefon ile teyyit edip öyle gönderiyorlar. tarih konusunda da stoktaki lastikerden en eski olanın tarihini veriyorlar genelde daha yeni tarihli lastik geliyor.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
22 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Superb'de bu durum için şu gözlemimi aktarayım; 16" kışlıklardan sonra 17" prestige jantlarını takınca "araba çok sertleşti" demeye başlıyor insan :)

prestige jantı 18 inç çok çok sertleşti diyeceğiz herhal ama 18 jant ile 16 jantlı mondeodan daha konforlu

22 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

kumho, falken, dunlop bende bu üçlüden birisini alacağım ama süperbe teneke takmazdım ben olsam bizim bir tanıdık gırtlak dolu B8 passat aldı kışlık takımı dandik teneke bir jantla geziyor ve apaçi işi duruyor:)

tenekenin üzerine şu kapağı alacağım

v88SPvwaQjK3LTgI218zLA.png

20 saat önce, Murat Öngür yazdı:

En ucuzu milestone ve iş görür fazla para vermeye gerek yok , hele istanbul daysanız fazla bile milestone her işinizi görecektir kış şartlarında.

lassa nokian vs önermişler ama ucuz bişi arıyorum istanbulun karı 3 gün

19 saat önce, Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Bagajında maşallahı varmış

3 ölü sığar garanti :hohoho:

22 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Superb'n 16" için ebadı 205/55 R16 diye biliyorum.

Bu ebat için Conti winter TS850 ve Michelin Alpin5 harika lastikler. Her iki lastiğide arkadaşlarımın aracında kullandım.

Ömür bakımdan conti, 3 sezon ilk gün performansında pek ödün vermeden çalıştı

205 değil 215 taban 60 yanak katalogunda yazıyor

x5_465902237n8g.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Olsun jant kapağıda o arabayı basitleştirir hemde çok feci basitleştirir en azından benim zevkime göre.

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

Hepsiburada.com dan bende %10indirimle tanesi 252tl olmak üzere 4 adet nokian wr d4 aldım.Fiyat piyasaya göre uygun

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
44 dakika önce, Tamer Geveci yazdı:

Hepsiburada.com dan bende %10indirimle tanesi 252tl olmak üzere 4 adet nokian wr d4 aldım.Fiyat piyasaya göre uygun

1 yol yol yardımı veriyorlarmış bakalım gelince görecez Nasıl işlem yaptırıyorlar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...