İçeriğe Yönlendir

Honda Civic - Fb7 Canbus Desteği ve Geri Vites Lambası Tetikleme

Şener KIRMIZI

Recommended Posts

Şener KIRMIZI

0UWlRm.jpg

Yukarıdaki ürünü aldım ben, burda arka ve ön kamera birleştirilecek ve teyibin arkasında ki kamera girişine çıkış sağlanacak.
Arka kameraya geçiş yaptığımızda ve geri vitesten çıktığımızda ön kameraya 10 saniye tetik verecek ve kapatacak.
Ayrıca bir swict sayesinde ön kamera istenildiği zaman açılabilecek geri vitese takıldığında otomatik kapatacak. Çok kullanışlı.

Hocam rica ediyorum şemaya bakarmısınız lütfen. Güç bağlantısı ve toprak hattının yanında bir de geri vites lambasından tetik almamızı istiyor. Rear trigger blue kablo. Bizim araba canbuslu, bildiğim kadarıyla canbus bulunan cihazlarda geri vites lambasından tetik almaya gerek kalmıyor. geri vites lambasından tetik için hat çekmeden torpidonun içinde veya mid ekranının arkasında hazır bir kablo tesisatı varmıdır. Eğer bu konuda yardımcı bilgiye sahipseniz paylaşmanızı çok rica ediyorum..

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Can bus olduğu için doğrudan multimedyadan çıkış alınır. Multimedyanın ön ve arka kamera çıkışları farklıdır tek çıkışı röle vs ile oynayıp dağıtmayın. Multimedyanın gizli menüsünden ön kamera aktifleştirilir ve sorunsuz çalışır. 

Özetle bunlara hiç gerek yok 🙂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...