İçeriğe Yönlendir

VavaCars Sürekli Mesaj Atıyor.

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk
(düzenlendi)

Geçenlerde aracımı satmak için sarı siteye koyduğum ilan sonrası Vavacars sürekli mesaj atmaya başladı. 

Satılık ilana koyduğunuz aracı satın almak istiyoruz size vereceğimiz teklifi görmek istiyorsanız tıklayın gibi mesaj atıyor. Rahatsız olmaya başladım. Üyeliğim bile yokken benim numaramı sarı siteden alıp mesaj atması ne kadar normal sizce?  Sms ret için bilgi mevcutta. Ben genel olarak rahatsız edici buluyorum. Ben bir kuruma satacaksam galeriye satarım niye uğraşayım onların belirleyeceği expertize gidecem de vakit harcacağım. Expertiz benim ayağıma gelsin :) bakacaklar saçma sapan bahaneler bulup fiyatı öldürüp fiyatı verecekler.Bizde yedik ki siz ucuza alacaksınız piyasa fiyatına hatta üstüne satacaksınız. Ne güzel dünya be valla güzel iş he. Nerden para kazanacaklarınıda biliyorlar. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

E-devletten sms aboneliğini iptal edebilirsiniz.

Artık millet nasıl reklam yapacağını şaşırdı. Bana da yıllardır dijiturk bayisi sms atıyor 0850 li numaradan arıyor. Defalarca silin aboneliği dedim silmediler. bende numaralarını engelledim rahat ettim.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Erhan Doruk yazdı:

Artık millet nasıl reklam yapacağını şaşırdı. Bana da yıllardır dijiturk bayisi sms atıyor 0850 li numaradan arıyor. Defalarca silin aboneliği dedim silmediler. bende numaralarını engelledim rahat ettim.

Engeli basıyorum genelde. Numarayı sallayıp tutturup mesaj atanlara ne demeli. La havle diye başlıyorum...

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mert Gulkokan yazdı:

0216 ve 0212 li birçok numaradan çağrı alıyorum açıyorum genelde dijitürk
Numara engelliyoruö yine bu sefer dijitürk
Bu kadar yüzsüzlerini görmedim
Hayatımda hiç dijitürk aboneliğğm olmadı

Al benden de o kadar.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Al benden de o kadar.  
Al benden de o kadar. Demediğimi bırakmadım, şikayette ettim ama hiçbirşey değişmiyor.
Digiturk uzun yıllardır çok farklı numaralardan resmen taciz ediyor. Kural yasa umurlarında değil... Kapı kapı gezip mandal, leğen satanlar, bunlardan çok nitelikli bir iş yapıyorlar. Nefret ettim Digiturk ten...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Eskişehire tüm fiber alt yapısını superonline döşedi[emoji28]
Tabi yolların içine de ettiler kablo gececek kadar kanallar açıldı asfalta sonra ara dağıtım noktaları oluşturuldu onun içinde kocaman delikler delindi sonra yama yapıldı o esnada kaldırımlarda zarar gördü superonline taşerona yaptırdı bu işi
Gelelim asıl meseleye fiber bağlantısı yaptırdım ama dsmartan
Dsmartta superonline alt yapısını kullanıyor
Superonline nın onlarca adamı eskişehirde kapı kapı geziyor
Geçen yine geldiler soru sordular dedim fiber hattım var ama dsmarttan kullanıyorum
Diyorlarki bize geçin aradaki cayma bedeli ozaman için 500 tl falandı onu siz peşin olarak dsmsrta ödeyin sizin bu ödediğiniz parayı 24 taksit olarak faturanızdan düşelim
Hiç birşekilde 500 tl yi nakit birşekilde ödeyip sizden taksitle geri almam dedim hani 500 ü siz ödersiniz peşin olarak o zsman belki geçmeyi düşünürüm dedim

Geçen cep numarasından beni arayan superonline elemanını engelledim başka bir numaradan birisi arıyor
Numarayı kaydedip whatspatan bakınca tanımadığım bir bayan siz kimsiniz dedim superonline adına sizi kendi cebimden arıyorum deyince önceden fikri belirrtim beni bir daha aramayın deyip onu da engelledim
Tam bunu yazdım, az önce +902162120921 numaradan arandım. İnternetsiz abone kalmasın diye her eve fiber internet bilmem ne şeklinde bant kaydı...

Bilgi almak için 1 e bir daha Aranmamak için 2 ye basın diyor onlarca defa arandığımda 2 ye basmışımdır pat yüzüne kapanıyor 1-2 hafta sonra tekrar... Firmanın adı yok sanı yok, ne sattığı adam akıllı belli değil. Resmen dolancırıcı gibiler, şikayet edilmemek için firma adını bile gizliyorlar. Radikal kararlar şart... Bezdim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Abdussamed Acar yazdı:

Tam bunu yazdım, az önce +902162120921 numaradan arandım...

Aynı şekilde ben de sürekli aranıyorum. İstemiyorum lütfen aramayın dedim olmadı. Kızdım olmadı. Bir keresinde ürün hakkında bilgi alayım dedim. Megabiti oldukça düşük bir hizmet sunuyorlar. Bakın ben 50 megabit kullanıyorum sizin hizmetiniz benim beklentimi karşılamıyor zaten, lütfen aramayın artık dedim ama nafile. Şimdi arayan numaraları engelliyorum artık ama her seferinde farklı bir numaradan yine musallat oluyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

23 yıllık GSM hattımı bunların yüzünden kapatıp yeni numara alasım var.

Bıktırdılar, engelle engelle bitmiyorlar ya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bir daha küfür etsem mi diye düşünüyorum. Dijitürk arıyor ha bire. Engelledim başka numaradan arıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Az önce yine mesaj attılar.  Birazdan arayıp telefonu verecem ellerine. 

Ha bide su dünyası diye bir yerden aradılar.  Adam müsait misiniz demeden arıtma cihaz tanıtımı yapıyor. Anlatırken kapattım suratına :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hale bak, birde klimacılar var, neymiş klimamın bakımı gelmiş, nereden biliyorsunuz benim klimanın durumunu, direk engel yallah...

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

Deneme için teklif alayım dedim. 60.800 TL :): ) :) Vay be adamlara bak sen :) 

Araç başı en az 5bin en fazla 15 bin karla araç satacaklar. Güzel sistem. 

Trink sat ise 61.800

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ümit Türk yazdı:

Ha bide su dünyası diye bir yerden aradılar. Adam müsait misiniz demeden arıtma cihaz tanıtımı yapıyor. Anlatırken kapattım suratına :) 

Beni de aradı bir firma. Telefondaki hanımefendi kendini ve firmasını tanıttı, bilgi vermek istediğini söyledi. Buyrun anlatın dedim. Yaklaşık bir dakika konuştuktan sonra "siz içme suyu ihtiyacınızı nasıl karşılıyorsunuz?" diye sordu. Arıtma cihazı kullanıyoruz dememle "güle güle kullanın, iyi günler" diyip kapattı telefonu :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Erhan bey ben engellemekten bıktım, bunlar aramaktan bıkmadılar. Sırayla yüzlerce numara almışlar, birini engelliyorum diğerinden aramaya devam ediyorlar. Kalıcı çözüm buldunuz mu? Eğer varsa tamamen bir çözümü size çok dua ederim..
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Android telefonlarda Google Phone uygulaması ile uyumlu ise telefonunuz, otomatik olarak spam algılama var. Şahane çalışıyor. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

benide aylardır yeni abonelere özel devlet destekli internet kampanyası diyerek arıyorlar. kaç defa aramayın dedim kaç defa aramayın tuşu koymuşlar tuşladım bilmiyorum

lütfen beni aramayın diye defalarca söyledim fayda etmiyor. hepde işin gücün içinde arıyorlar şöyle müsait canım sıkıldığı bir an ararlarsa direk cimere yazacağım artık

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Oktay Göktaş yazdı:

Erhan bey ben engellemekten bıktım, bunlar aramaktan bıkmadılar. Sırayla yüzlerce numara almışlar, birini engelliyorum diğerinden aramaya devam ediyorlar. Kalıcı çözüm buldunuz mu? Eğer varsa tamamen bir çözümü size çok dua ederim..

Kurumsal olanları e-devlet İYS tarafından engelledim . Kurumsal olmayıp bayiler aracılığı ile sms gönderenler ve arayanlar var dijiturk , ev interneti , kısa sürede çok para filan gibi. Onların aramasına çözüm bulamadım ama turkcell kullanıyorsanız upcall diye bir uygulaması var. Gelen arama rehberde kayıtlı değilse bir şekilde arayanı gösteriyor. Bazı numaralarda direk spam yazıyor. Bende oradan bakıp açmıyorum ve arayan numrayı engelliyorum. Nazar değmesin 10 gündür filan telefon reklam için çalmadı.

Ali Gök yazdı:

benide aylardır yeni abonelere özel devlet destekli internet kampanyası diyerek arıyorlar. kaç defa aramayın dedim kaç defa aramayın tuşu koymuşlar tuşladım bilmiyorum

lütfen beni aramayın diye defalarca söyledim fayda etmiyor. hepde işin gücün içinde arıyorlar şöyle müsait canım sıkıldığı bir an ararlarsa direk cimere yazacağım artık

Aradıkları numara ip telefona kayıtlı olduğundan resmi olarak Türkiye"de bile olmayabilir. Şikayet edilse de birşey çıkmaz muhtemelen. Tekrar ararlarsa ben zaten aldım aramayın artık deyin. O zaman belki aramazlar.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Erhan Doruk yazdı:

Kurumsal olanları e-devlet İYS tarafından engelledim . Kurumsal olmayıp bayiler aracılığı ile sms gönderenler ve arayanlar var dijiturk , ev interneti , kısa sürede çok para filan gibi. Onların aramasına çözüm bulamadım ama turkcell kullanıyorsanız upcall diye bir uygulaması var. Gelen arama rehberde kayıtlı değilse bir şekilde arayanı gösteriyor. Bazı numaralarda direk spam yazıyor. Bende oradan bakıp açmıyorum ve arayan numrayı engelliyorum. Nazar değmesin 10 gündür filan telefon reklam için çalmadı.

Aradıkları numara ip telefona kayıtlı olduğundan resmi olarak Türkiye"de bile olmayabilir. Şikayet edilse de birşey çıkmaz muhtemelen. Tekrar ararlarsa ben zaten aldım aramayın artık deyin. O zaman belki aramazlar.

son aradıklarında not alın sizden internet almicam yemin ederim buna dedim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mert Yeldan yazdı:

VavaCars nefis firma gömmeyin hemen :D

İşin içindemisin yoksa. 

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Gök yazdı:

lütfen beni aramayın diye defalarca söyledim fayda etmiyor. hep te işin gücün içinde arıyorlar şöyle müsait canım sıkıldığı bir an ararlarsa direk cimere yazacağım artık

Kimi kime şikayet edeceksiniz? :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...