İçeriğe Yönlendir

GepGerçek Araba

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Gök
Mert Yeldan yazdı:

ön camda vardır. 

benimkindede ön camda film var . amerikan park var geçirdiler  . keyfi yürüyor

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

78eopk3.jpeg

Sen resim çekmeyi biliyon valla. İyi kadraj

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

hangi ön?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Aynı şeylerden kaldı
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

bi önü de var amao en önün

o teknik bilgiye girer onu biz bilmeyiz 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:
Ali Gök yazdı:

Aynı şeylerden kaldı

markası?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

markası?

bilmiyorum eski sahibinden kalma . hatta ön camcan hgs yi sökecem diye 5 parmakda yırtmış filmi çok net filmli olduğuda belli oluyor ordan

pendik tüv istasyonuna 2 kere araç götürdüm  hiçbişeye bakmadan geçiriyorlar çok net

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

pendik tüv

yeni mi açıldı neredymiş o

Servet Aydın yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
markası?

Kraliyet aracı

bi vw olamaz normal

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

yeni mi açıldı neredymiş o

bi vw olamaz normal

ne zaman açıldı bilmiyorum geçen sene opeli götürmüştüm. bu sene passatı götürdüm

arabayı teslim ediyorsun diğer tarafa yürüyene kadar araba çıkmış oluyor kapıdan geçmiş olarak . hiçbişeyine bakmıyorlar izlenimi verdi bende lambasına farına baksan 2 3 dk sürer zaten

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Adana’ya gitmiştim. Dönüşteki tüketim oranlarım

Adana’dan biradere Ankara’ya 915 metre rakım tırmandık Adana’dan evin önünden Ankara’ya eve 510 Kilometre yaptık. Yolun tamamı klima açık hız sabitleme açık. Yol müsait ise 150 civarı seyrettim. Hiç bir zaman 100 ün altına inmedim. Pozantı rampasını bilen vardır iyi tırmandık. Ortalama hızım 98 km/h
51315a5a2b8220cf2ceede6a15a1d153.jpg

Daha sonra Ankara’dan Kocaeli Darıca’ya eve 880 metre rakım inerek 391 kilometre geldik. Klima açık tamamı hız sabitleme ile yine yol müsait ise 150 seyrederek 100 kilometre altına hiç inmedim. Ortalama hızım evden eve 97km/h
ef57d99b2a178923bae0e9faa5b88c30.jpg

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Yan camlar 1 numara film idi, bir çılgınlık yapıp ön cama da 0,5 numara film çekildi. Filmlerin markası solar bilmem ne. 

1.jpg

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ön cam filmi bana ters. Şu anda kapalı otoparka girince ya da gece karanlıkta bile yan cam filmleri görüşü zorlaştırıyor. Ön camları açarak manevra yapıyorum. Güle güle kullan Mert. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Ön cam filmi bana ters. Şu anda kapalı otoparka girince ya da gece karanlıkta bile yan cam filmleri görüşü zorlaştırıyor. Ön camları açarak manevra yapıyorum. Güle güle kullan Mert. 

Kapalı otoparkım olsaydı bende çektirmezdim muhtemelen. Hatır işi oldu benim filmler. Ön cama 100 lira bile vermedim. sıkıntı olursa kışın sökerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Ben yan camlara 2 numara denilen %35 film yaptırdım. Llumar marka. Gece karanlıkta paralel park yaparken bile camı açma gereği duymuyorum. Film yokmuş gibi. Gece filmli görüşüm ile filmsiz görüşüm arasında hiç fark yok. Hatta park olayında eşim çok tedirgin oldu. Kullanınca o da göremiyorum diye yorum yapmadı hiç. Film konusu gündeme bile gelmedi

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Mert Yeldan yazdı:

Kapalı otoparkım olsaydı bende çektirmezdim muhtemelen. Hatır işi oldu benim filmler. Ön cama 100 lira bile vermedim. sıkıntı olursa kışın sökerim.

Benim de kapalı otoparkım yok Mert.  Ama gittiğim yerlerde girdiğim otoparklarda aydınlatma yoksa zor oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben önceki araçlarımdan birine yan camlara yaptırmıştım 1 haftada söktüm. Siyah film görüşü çok azaltıyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Önder Özcan yazdı:

Ben önceki araçlarımdan birine yan camlara yaptırmıştım 1 haftada söktüm. Siyah film görüşü çok azaltıyor.

Bunlar hep yaş alma alametleri sanırım(bunu yazan çırak) 😎

• Beğen 5
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Önder Özcan yazdı:

Marka farkı sanırım. Dediğiniz şeyleri ne eşim ne ben yaşamadık. İki kere gece yolculuk yaptım. Her hafta sonu avm’deyiz. Eşim sık gider. Bir kere bile şikayet etmedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Benim ön camda lumar air75 var. Söylemesem kimse anlamaz, kesinlikle etkilemiyor. yanlarda ATC15 var, bayağı koyu, onda bile gece problem yaşamıyorum, zifiri karanlıkta 1-2 kez camı açtım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:

Air80 de var hangisi daha koyu 75 mi 80 mi
Arkadaş 80 yaptırdı polis söktürdü Eskişehirde

Aynı. Biri yeşil biri mavi görünüyor dışarıdan. Ben istanbul’da polisin önünden birkaç kere geçtim. Uzun yolda da çevirmede durdurmadı. Sorun olmadı hiç ön cam

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...