İçeriğe Yönlendir

Renault Taliant

Muhammet Ali Deli

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Eyüp Çetin yazdı:

Çok abartılı fiyatlar. İlginç bir piyasa.

Clio 5 in fiyatları daha uygun kalıyor bunun yanında. Kampanyasız fiyatları baz alarak yazıyorum tabiki. 

Ben almayı düşünüyordum ancak bu rakamlarda biraz garip olacak bence satışları.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.5dci getirmiyorlar, bari hibrit getirsinler? Şirketler benzinli mi kullanacak yani?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Sani Gerşon yazdı:

1.5dci getirmiyorlar, bari hibrit getirsinler? Şirketler benzinli mi kullanacak yani?

eco-g var ya :) lpgli :) 

İyi mi olacak kötü mü olacak bu dizel gelmeme olayı bilmiyorum.

İlerde elinde dizel kalanlara yarar belki motorin fiyatı rağbete göre düşerse...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

rafineri ne yapacak o kadar stoğu? benzin tüketimi artırılıyor her yerde

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
cıks AegeaA alırdım

Cross versyonu çok güzel

lansmanda cross aramıştım o derece uygun orantıları

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mert Gulkokan yazdı:

sözde reno

aslında dacia araç romanyada üretilip üzerine reno amblemi takılıyor

Türkiyedeki fabrika iyice clio üretimine yönelince sembol üretimi rafa kalktı

Dacia'nın bir çok modelinde bunu yapıyorlar. Mesela bazı Hint filmlerinde denk geliyorum. Araba'ya bakıyorsun Dacia Sandero ama üzerinde Renault amblemi var. Farklı ülkelere göre pazarlama stratejileri işte.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Egeaya rakip olur diye beklemiştim ama bu fiyatlar ile egea ile baş etmesi zor olur. Satılır mı satilir. Şirketler alır, şahıslar alır, galericiler alır...

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Eyüp Çetin yazdı:

Çok abartılı fiyatlar. İlginç bir piyasa.

Maalesef öyle.

Honda jazz fiyatları açıklandı, 310 bin TL...

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
(düzenlendi)

Fabrika çıkışı LPG'li olan var. O tutarsa dciyi aratmaz diye düşünüyorum. Türkiye'de deli gibi satar. Ama o da sürpriz şu an bakalım göreceğiz nasıl olacak. Her ne kadar renoya mesafeli olsam da fabrika çıkışlı LPG'li aracı iyi yaptıklarını düşünüyorum. Ama 1 seçenekte olsa DCI olmalı mıydı evet olmalıydı. 

Zannımca dciyi bilerek koymadılar LPG olanı satmak istiyorlar. 

Fiyat olarak Clio almak daha mantıklı gibi görünse de bu araç sedan ve farklı. Türkiye piyasası tutar bunu. Renonun Türkiye piyasasındaki servis ve yedek parça ağını da düşünürsek LPG motor sorunsuzsa baya baya satar. 

tarihinde Muhammet Ali Deli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şirkette bir Lodgy bir de Clio SW var. Yerine ne alacağız, kararsızız. Lodgy'nin bu sonbahara yeni kasası bekleniyordu ama ortalıkta 7 kişilik Duster olacak söylentisi var.

MPV bulamıyoruz. Dizel hiç bulamıyoruz...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ne şirketler var. Continental kampusden taşınmadan önce çalışanlarına şirket aracı audi a4 2.0 tdi veriyordu. Adamların otoparkı simsiyah a4ler doluydu. Şirket aracı tailan nere a4 nere. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Şirkette bir Lodgy bir de Clio SW var. Yerine ne alacağız, kararsızız. Lodgy'nin bu sonbahara yeni kasası bekleniyordu ama ortalıkta 7 kişilik Duster olacak söylentisi var.

MPV bulamıyoruz. Dizel hiç bulamıyoruz...

1.4 fire motor 500l 😁

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1.4 fire motor 500l [emoji16]
Senede 40bin km yapiyor araclar. Istanbul da benzin yetismez. Fabrikasyon lpg li motorlar goz kırpıyor artik bize...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:
Selçuk Bakış yazdı:
1.4 fire motor 500l emoji16.png

Senede 40bin km yapiyor araclar. Istanbul da benzin yetismez. Fabrikasyon lpg li motorlar goz kırpıyor artik bize...

masrafa atarsın fena mı olur

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:
Selçuk Bakış yazdı:
1.4 fire motor 500l emoji16.png

O zaman Egea cross:p

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Selçuk Bakış yazdı:

Baldızım aldı ilk fırsatta deneme sürüşü yaparım senin için eğer benden önce almazsan. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Eyüp Çetin yazdı:

Baldızım aldı ilk fırsatta deneme sürüşü yaparım senin için eğer benden önce almazsan. 

Hangi paketini aldı, servis güzellik yaparsa bir ihtimal aklımda ama biraz daha geniş birşey daha güzel olur.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Selçuk Bakış yazdı:

Hangi paketini aldı, servis güzellik yaparsa bir ihtimal aklımda ama biraz daha geniş birşey daha güzel olur.

Konuşuyoruz da bilmiyor ne aldığını. Ama en dolusu galiba çünkü durmadan özelliklerinden bahsediyor. 1,5 ay önce 170 bine falan almıştı. 😊

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Eyüp Çetin yazdı:

Konuşuyoruz da bilmiyor ne aldığını. Ama en dolusu galiba çünkü durmadan özelliklerinden bahsediyor. 1,5 ay önce 170 bine falan almıştı. 😊

Urban paket Mart ayında 163 idi 20 bin ekledi 183 bin şimdi muhtemelen orta urban pakettir baya özellik var. Lounge paketlerin tedarik sıkıntısı vardı uzun bir süre, lounge olma ihtimali de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

MPV değil ki o. Bagajı karşılaştırılamaz Lodgy ile. 800LT bagaj var lodgy'de. Koltuklar yatınca 1300 falan oluyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...