İçeriğe Yönlendir

Bayram Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Bayramda ailecek  nere gidilir. Bayram mayıs ayına denk geliyor. O tarihlerde Marmaris otel fiyatları 2700 liradan başlıyor (4 gece 5 gün) . Mayısın ortasında Marmarisin iklimi nasıldir, bol yağmur az güneşli bir hava ilemi karşılaşırız. Annem ve babamı marmarsie götürüp gezdirmeyi düşünüyorum. Mayısda marmaresi görülmeye değermi ?  

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Bayramda ailecek  nere gidilir. Bayram mayıs ayına denk geliyor. O tarihlerde Marmaris otel fiyatları 2700 liradan başlıyor (4 gece 5 gün) . Mayısın ortasında Marmarisin iklimi nasıldir, bol yağmur az güneşli bir hava ilemi karşılaşırız. Annem ve babamı marmarsie götürüp gezdirmeyi düşünüyorum. Mayısda marmaresi görülmeye değermi ?  

Marmaris her zaman görülmeye değer, yer yüzü cenneti. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Her yeri yemyeşil
Gelen olursa marmarise haber etsin nerede ne var gezilip görülecek yazayım emoji1787.png

Bayramda marmarsisi kabul ettiremedim. babama pahalı geldi. Ne güzel planları yapmaya başlamıştık. 1 hafta sonra antalya side tatilim olmasa , kendim ödedrim. Ama 1 ay içinde 2 defa tatile gitmek bana yük olacak :D

Yorum bağlantısı
Ali Gök

amma tatil yaptın yahu . senede 8 kere tatile gidiyorsun sanırım

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

amma tatil yaptın yahu . senede 8 kere tatile gidiyorsun sanırım

Yok yahu geçen sene sadece 1 defa tatile gittim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Ben balayına gidemedim sen ne diyorsun emoji38.png

Kızı marmarisde düğün yaparakmı kandırdın :D

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Kız zaten marmarisli doğma büyüme emoji1787.png

Ev yapcaksan tuğladan
Kız alcaksan muğladan derler bizim orada emoji1787.png

Benim ilk otel tatilim Kıbrıs balayımdı. Baktım çok zevkli oluyor. Paso tatile çıkak istiyom.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

O tarihlerde Marmaris otel fiyatları 2700 liradan başlıyor (4 gece 5 gün) .

5000 den aşağı bulamadım. neresi o 2700 lerde?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çocuğu istanbul da mı bırakıp gideceksin?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

çocuğu istanbul da mı bırakıp gideceksin?

Abi bu çoçuk ücretsiz. 4 yaşında. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

17-22 mayıs 4590 TL çıkıyor

Ali Darbaz yazdı:

Abi bu çoçuk ücretsiz. 4 yaşında. 

işaretle çocuğu ve yaşı sonra bak rakama. 1 çocuk 4 yaş 3400 TL diyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

17-22 mayıs 4590 TL çıkıyor

işaretle çocuğu ve yaşı sonra bak rakama. 1 çocuk 4 yaş 3400 TL diyor

Abi benim sectiğim tarihler, 17-22 mayıs değil. ama :) 12 -16 mayısı seçiyorrum bem :) 

@Çağlar Bayur abi ben komple bayram günlerini seçiyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Bayramda tatile gidilmez. :) 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Keleş yazdı:

Bayramda tatile gidilmez. :) 

Ben izin alsam eşim izin alamıyor, Eşim izin alsa ben izin alamıyorum. Bayramlar ve resmi tatiller çalışan anne baba ve okul okuyan talebenin ailecek tatile gidebileceği zamanlardan biridir. 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

bu bayram kimse kimseye gitmesin bence. rekorlar kenti Samsundan sesleniyorum. Mesela Samsun bir harekete geçse ülke bir daha kendine gelemez 😅

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Mert Gulkokan yazdı:
Selçuk Keleş yazdı:

Bayramda tatile gidilmez. emoji4.png 

Bayramlarda ailemi ziyaret için marmarise gidiyorum hocam caiz midir ?

Başka bi amacın yoksa caizdir :) 

Ali Darbaz yazdı:

Ben izin alsam eşim izin alamıyor, Eşim izin alsa ben izin alamıyorum. Bayramlar ve resmi tatiller çalışan anne baba ve okul okuyan talebenin ailecek tatile gidebileceği zamanlardan biridir. 

Baban araba kullanamıyor mu?  Bayramı beklemene gerek yok gönder armutlu kaplıcalarına :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Eşim izin alsa ben izin alamıyorum.

Koç İK sı dış minnakların istilasında mı? eşi izin alan ile aynı tarihte izin yazmak köklü bir gelenektir?

Haluk Şentürk yazdı:

bu bayram kimse kimseye gitmesin bence. rekorlar kenti Samsundan sesleniyorum. Mesela Samsun bir harekete geçse ülke bir daha kendine gelemez 😅

İstanbul ahalisi dışarı çıkıp alışveriş yapsın diye ticaret bakanımız ön ayak oldu , buralarda sorun kalmadı pek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

Koç İK sı dış minnakların istilasında mı? eşi izin alan ile aynı tarihte izin yazmak köklü bir gelenektir?

Haluk Şentürk yazdı:

Çağlar abi, Koç ik sında sıkıntı yok. Gayet rahat istedğim izin zamanı izin alabiliyorum. Ama eşimin izin hakkı sıkıntılı. Benim param Haziran mayıs dönemindeki otellere yetiyor. O yuzden o aylarda tatile giderim. Temmuzda 5700 tl olan otel, Haziranda 2500 tl. Eşimin çalıştığı firma haziranda güç bela izin veriyor. Bayramlarda mecburen izin veriliyor. 

Maddi durumların doğrudan izin günü seçimimle alaksı var. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Mayıs ayı ortaları ilkbahar formatında olup denize girmek için yeterli sıcağa ulaşmaz, 22-24’ civarı olur muhtemelen. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...