İçeriğe Yönlendir

70mai Araç Kamerası

Murat Sahın

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
İnan Çınar yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Eyv. İnan abi gibiyse seninki de, gerek kalmadı. Benimki farklı versiyon sanırım

70 mai pro cihazında hangi sürüm yüklü? Eğer 1.0.7 yada 1.1.0 yüklü ise sadece dil guncellemesi yaparsın. Sorun olmaz. Çökme olmaz. Normal güncelleme yaparken de çökme falan durumunda orjinal dosyası da mevcut. Onu geri yukleyince oluyor. Ben guncellerken de çöktü ama hallettim.

Yok abi. Kalsın :) 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Yok abi. Kalsın [emoji4] 

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Mühendis adamsın. Sıfırdan üretirsin gerekirse. Niye bu cesaretsizlik ?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İnan Çınar yazdı:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Mühendis adamsın. Sıfırdan üretirsin gerekirse. Niye bu cesaretsizlik ?

Eskiden öyleydim. Şimdi elime bir şey alınca hanım bir gözüyle bana bakıyor. İki çocuk seninle oynamayı bekliyor diyor. Cesaret budur :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Eyv. İnan abi gibiyse seninki de, gerek kalmadı. Benimki farklı versiyon sanırım

Screenshot_2021-04-10-08-37-50-035_com.banyac.midrive.app.intl.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

😁😁

aynı ürün ama ülke farklı. Ben aliexpress’ten almıştım 2018’de. Ondan mı acaba

ondandir. Yanlis hatirlamiyorsam iki secenegi vardi.. Neyse baska bi hatasi olmasinda.. bu idare edilir bisey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
İnan Çınar
ondandir. Yanlis hatirlamiyorsam iki secenegi vardi.. Neyse baska bi hatasi olmasinda.. bu idare edilir bisey.
Global versiyon ve china diye 2 tipti sanırım. Bendeki global versiyon diye geçiyor. Ondan olabilir. Fakat güncelleme bu sorunu çözer de mühendis bey cesaret edemiyor.
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
İnan Çınar yazdı:
Alpay Sumer yazdı:

Global versiyon ve china diye 2 tipti sanırım. Bendeki global versiyon diye geçiyor. Ondan olabilir. Fakat güncelleme bu sorunu çözer de mühendis bey cesaret edemiyor.

Aynen global olan var.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bendekinin pili iyice bitti. Sürekli kablo bağlı ama nedense bir saat kullandıktan sonra kamera kaydı kesiyor. Ekranda uyarı veriyor. 

videodan gördüğüm pil bu. Soketli ama pilin üstünde bir devre var. Aliexpress’te yedeği var ama ben bu pili nerede yaptırırım aynısını? Perpa’da bulabilir miyim?

369742-A1-A3-A6-4-E1-E-86-AF-4-D03237408

81-DB6-EDC-4-E6-C-49-BB-8185-3-C4-DACBAC

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2s bms kartı üstünde olan. 100ma sanırım. Pil değişimi sonrası kart yine kullanılacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Servet Aydın yazdı:

2s bms kartı üstünde olan. 100ma sanırım. Pil değişimi sonrası kart yine kullanılacak

Ankara tünelsan ile bir görüş. Ellerinde çok çeşit var. Bazı spesifik cihazların pillerini buradan alıyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

3.7 v 500 Mah pil bu. Kapasitör gibi ama değil değişik bir pil. Lehimli. Ankara ya gidince arkadaşın kamerayı açtık baktık.

Pil bu

https://www.pilburada.com/huahui-3.7v-500-mah-li-ion-batarya

Ankara tünelsan ile bir görüş. Ellerinde çok çeşit var. Bazı spesifik cihazların pillerini buradan alıyoruz. 
Tunelsan da yok oraya baktık.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Şaşırdık mı?
Hayır.[emoji23]
Tek farklı. Bu sefer yapabilecek birşeyler vardı ama pil bulamadık [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Tek farklı. Bu sefer yapabilecek birşeyler vardı ama pil bulamadık emoji3.png

Toz varmıs silip kapattık diyecen diye korktuk 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Pili bulduk. Üstündeki kartı değiştirip kullanıyoruz sanırım. Ama sıkıntılı iş. Sökmesi bile sıkıntılıdır bunun. Patlayabilir bile sanki

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Adres veriyorum, hazır mısınız?

@Servet Aydın

500ah onun dişinin kovuğuna yetmez. Kültablasında söndürür 😁

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Pili bulduk.

Nereden temin edildiği ile ilgili  bilgi verirseniz ihitiyaç halinde bize çok  faydası olur. Anlaşılan  her yerde olan bir malzeme değil.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İnan Çınar yazdı:

Nereden temin edildiği ile ilgili  bilgi verirseniz ihitiyaç halinde bize çok  faydası olur. Anlaşılan  her yerde olan bir malzeme değil.

Pil üreticilerinde varmış. Birkaç yerde okudum. Üsttündeki devreyi ben yapamam diye perpa’ya gideceğim. Bilgi veririm tabi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Pil üreticilerinde varmış. Birkaç yerde okudum. Üsttündeki devreyi ben yapamam diye perpa’ya gideceğim. Bilgi veririm tabi. 

Direk kapasitörlüye çevrilr mi acaba ki.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Direk kapasitörlüye çevrilr mi acaba ki.

Elektrikten anlamıyorum 😄

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...