İçeriğe Yönlendir

S-Max & Galaxy Arka Silecek Arızası

Yakup ünye

Recommended Posts

Yakup ünye

Selamlar abilerim ve kardeşlerim uzun bir aradan sonra yine bir teknik arıza sonucu sizlere danışayım dedim . Gelelim arızaya arka sileceklerin motoru, rölesi ve silecek kolu değişti ama her nedense 😄😄 bakmayın guldugume sinirden hala silecekler camın ortasında armut gibi kalıyor seri silerken sıkıntı yok ama otomatikte kalıyor ortalarda bilmediğimiz bir role mi var veya gem modülü aracim 2010 Ford s Max benzinli 

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
Yakup ünye yazdı:

Selamlar abilerim ve kardeşlerim uzun bir aradan sonra yine bir teknik arıza sonucu sizlere danışayım dedim . Gelelim arızaya arka sileceklerin motoru, rölesi ve silecek kolu değişti ama her nedense 😄😄 bakmayın guldugume sinirden hala silecekler camın ortasında armut gibi kalıyor seri silerken sıkıntı yok ama otomatikte kalıyor ortalarda bilmediğimiz bir role mi var veya gem modülü aracim 2010 Ford s Max benzinli 

Aynı olay sabah benimde başıma geldi. Arka sileceği incelediğimde, silecek içinde bulunan telin 3. stop lambasına takıldığını ve daha önceden orayı çizerek iz bıraktığını gördüm. Telin ucuna vurarak içeri doğru ittirdiğimde normal olarak çalışmaya devam etti. Muhtemelen sizin arızada böyle oluştu.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Aracınızda yağmur sensörü var mı ?

Yorum bağlantısı
Yakup ünye

Söylemeyi unutmuşum arka cam silecekleri ama evet var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...