İçeriğe Yönlendir

Connect - 2005 Model 75hp Şarj Dinamosu

Adam Kutlu

Recommended Posts

Adam Kutlu

Merhabalar,

2005 model Connect 75lik orjinal konjektör lazım, yardımcı olabilen var mı?

2 dir ithal alıyorum işe yaramıyor.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Adam Kutlu yazdı:

MERHABALAR,

2005 MODEL VONNECT 75LİK ORJİNAL KONJEKTÖR LAZIM, YARDIMCI OLABİLEN VAR MI?

2 DİR İTAL ALIYORUM İŞE YARAMIYOR.

TEŞEKKÜRLER

Niye devamlı bozsunki şarj dinamosunu şarj dinamolarında siyah bosch marka bir sey var genelde o bozuluyor vede o orjınalı alınıp takılıyor orjınal şaarj dinamou ıcın ankara ikinci el cıkma şarj dinamosu yaz veya letgodan gır ankara yaz cıkmacılara bak illa da sıfır orjınal olcaksa ford servsından fiyat al

Yorum bağlantısı
Adam Kutlu

öncelikle ilgilenip yorum yazdığınız için teşekkür ederim, aracımın hiçbir şeyi yoktu, birden akü lambası yanmaya başladı, oto elektrikçiye götürdüm, dinamoyu açtı konjektörün yandığını söyledi, beraberinde aküyü de değiştirdim, ithal yani yerli konjektör aldım taktırdım, 3-5 gün gitmiyor aynı duruma geliyor yanıyor. 2 defa tekrarladım şu anda da orjinal konjektör olması gerektiğini söylüyor. orjinal olmassa yerlisi dayanmıyor yanıyor dedi. buralarda baktım orjinalini satan yok, ford bayisine baktım, onlarda komple dinamo ile birlikte satıyorlar, öylede çok pahalı, şaştım kaldım orjinal satan bir esnaf varsa allah rızası için yardımcı olur diye buraya yazdım. komple fiyatı : 2000 TL

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Merhaba, yazılarımızda lütfen büyük harf kullanmayalım.

Saygılarımla

Adam Kutlu yazdı:

öncelikle ilgilenip yorum yazdığınız için teşekkür ederim, aracımın hiçbir şeyi yoktu, birden akü lambası yanmaya başladı, oto elektrikçiye götürdüm, dinamoyu açtı konjektörün yandığını söyledi, beraberinde aküyü de değiştirdim, ithal yani yerli konjektör aldım taktırdım, 3-5 gün gitmiyor aynı duruma geliyor yanıyor. 2 defa tekrarladım şu anda da orjinal konjektör olması gerektiğini söylüyor. orjinal olmassa yerlisi dayanmıyor yanıyor dedi. buralarda baktım orjinalini satan yok, ford bayisine baktım, onlarda komple dinamo ile birlikte satıyorlar, öylede çok pahalı, şaştım kaldım orjinal satan bir esnaf varsa allah rızası için yardımcı olur diye buraya yazdım. komple fiyatı : 2000 TL

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...