İçeriğe Yönlendir

2021 Tüyap Karavan Fuarı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

yakın bi arkadaşım evini kiraya verip karavanda yaşamaya başladı, bol bol geziyorlar 2 evin kirası bizim bu hayatın masrafına yetiyor diyor .video dakika 23:50 bosphorus iveco karavan fiyatı gibi güzelmiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Bugün gidiyorum hocam ben de karavan fuarına.
Geçen sene tecrübesiz gitmiştim CNR'dakine, bu sefer karavan sahibi olarak, neyin ne olduğunu bilerek gitmek nasıl olacak göreceğiz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

gidecek arkadaşlara bir uyarı yapayım. Evelki seneydi sanırım gittİğimde bir firmadan kamp malzemesi almak için fiyat sormuştum normal internet fiyatlarından pahalı demişlerdir. giden arkadaşlar fuarda ucuzdur düşüncesi ile alacakları bişey varsa direk almasınlar ucuz olmayabilir kontrol edip işlerini geliyorsa öyle alsınlar derim

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz
Ali Gök yazdı:

gidecek arkadaşlara bir uyarı yapayım. Evelki seneydi sanırım gittİğimde bir firmadan kamp malzemesi almak için fiyat sormuştum normal internet fiyatlarından pahalı demişlerdir. giden arkadaşlar fuarda ucuzdur düşüncesi ile alacakları bişey varsa direk almasınlar ucuz olmayabilir kontrol edip işlerini geliyorsa öyle alsınlar derim

Evet geçen sene benim de dikkatimi çekmişti, yan ürünlerdeki fiyat farkı.

İnternet büyük nimet, anında fiyat araştırması yapılmalı.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kamp ve karavancı biri olarak benim de merak ettiğim bir fuar. 

Beylikoff - Offroad Kamp ve Doğa Sporları Derneği olarak bizim de fuarda standımız var. 9 Nisan'da orada olacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erdem Bozkurt yazdı:

yakın bi arkadaşım evini kiraya verip karavanda yaşamaya başladı, bol bol geziyorlar 2 evin kirası bizim bu hayatın masrafına yetiyor diyor .video dakika 23:50 bosphorus iveco karavan fiyatı gibi güzelmiş..

çocuk yok herhalde... dur birkaç nokta daha koyayım da ciddi olduğum anlaşılsın ... :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Dogan Arsiray yazdı:

çocuk

:biggrin: Anahtar kelime çocuk yok kafalarına göre takılıyorlar,hayat bize göre misali

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

belli. iki cocukla surekli karavana tikilsinda gorelim. 🙂

karavan amerikan isi otobus boyunda motorhome ise baska tabi. zaten ev parasi onlar.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

zaten sapa da da karavan ile durulmaz. iti var kopuğu var. ne anladım bu işten.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...