İçeriğe Yönlendir

Turknet Üyeliği

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Ferhat Yavuz

Belki ben gibi muallakta kalanlara fikir olur ben telekomdan hiç memnun değildim hele ki pandemi sürecinde akşam dokuzdan sonra youtube da 144p video dahi izlettirmiyordu.Birde utanmadan 138 lira tarife yenileme bedeli çıkardılar .Vadofonela görüştüm onlarında müşteri hizmetlerinin tavrı hoşuma gitmedi bayiden yapabilirsiniz diye konuştuk gittim bayi başka fiyat veriyor müşteri hizmetleri başka fiyat (8mbps internete 80 lira fiyat istediler en son) kalsın sağolun dedim.Arkadaşımın tavsiyesiyle turknet e geçiş yaptım 85 tl ye 35 mbps internet ve taahhüt yok.Arkadaşımın verdiği kodla ilk ay fatura ödedikten sonra ikinci ay fatura onada banada gelmedi.Belki kullanan olur diye kodumu paylaşayım. Sonuçta 1 ay kullanıp beğenmezseniz memnun kalmazsanız çıkabiliyorsunuz. Kayıtta kod: GPE77HN46HEW

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Ben de sözleşme bitince türknete geçmeyi düşünüyorum. 2 ay var daha.

Bu kodu başka zaman nasıl alabiliriz ?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Bu kod sınırsızmış anladığım kadarı ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben hepsini kullandım, 4,5g boxları bile. Uzun süredirde turknet kullanıyorum. Memnunum. Bana şakada yapıyorlar.

Faturanız ödemesse 30 tl açma kapama yansıtacağız. 1 Hafta bu mesajı atıyor. Sonra ben yine ödemiyorum. Kapatıyorlar. Arkasından hemen ödüyorum tabi ve mesaj geliyor." faturanızı hizmetiniz kısıtlandıkdan sonra ödediğinizi gördük. Herkesin başına gelebilir,unutulabilir, atlanabilir insanlık hali. 30 tl hizmet kısıtlama ücretini birdefaya mahsus yansıtmayacağız" ama ben devamlı unuturum, devamlıda keserler :) 

Bulaşmayacağım bir şirket varsa oda türktelekom. ALLAH kapılarına düşürmesin. Beni çok mağdur ettiler. Kapalı bir hatta fatura kesmişler sonra o hatta her ay düzenli ceza tutarı fatura kesmişler. 1 yıl devam etmiş. Sadece bu değil. Başka şeylerde var. Bende kuruşunakadar ödedim ve irtibatımı kestim. Tamamen ilişiğimin kesildiğindende emin oldum, aynı terenayı tekrar yaşamamak için. Haberlerde şirketin içinin boşaltıldığıda söyleniyor. Benim gibi avillerde dolduruyordur heralde :angry: katarlı bir gurubundu, sonra ne oldu bilmiyorum. Sonra bankalar sahibi olmuş diye duydum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Fatih Sarıkaya yazdı:

Ben hepsini kullandım, 4,5g boxları bile. Uzun süredirde turknet kullanıyorum. Memnunum. Bana şakada yapıyorlar.

Faturanız ödemesse 30 tl açma kapama yansıtacağız. 1 Hafta bu mesajı atıyor. Sonra ben yine ödemiyorum. Kapatıyorlar. Arkasından hemen ödüyorum tabi ve mesaj geliyor." faturanızı hizmetiniz kısıtlandıkdan sonra ödediğinizi gördük. Herkesin başına gelebilir,unutulabilir, atlanabilir insanlık hali. 30 tl hizmet kısıtlama ücretini birdefaya mahsus yansıtmayacağız" ama ben devamlı unuturum, devamlıda keserler :) 

Bulaşmayacağım bir şirket varsa oda türktelekom. ALLAH kapılarına düşürmesin. Beni çok mağdur ettiler. Kapalı bir hatta fatura kesmişler sonra o hatta her ay düzenli ceza tutarı fatura kesmişler. 1 yıl devam etmiş. Sadece bu değil. Başka şeylerde var. Bende kuruşunakadar ödedim ve irtibatımı kestim. Tamamen ilişiğimin kesildiğindende emin oldum, aynı terenayı tekrar yaşamamak için. Haberlerde şirketin içinin boşaltıldığıda söyleniyor. Benim gibi avillerde dolduruyordur heralde :angry: katarlı bir gurubundu, sonra ne oldu bilmiyorum. Sonra bankalar sahibi olmuş diye duydum

Kapattırdım telekomu borcumuda ödedim 1 ay sonra 66 lira bir fatura daha geldi .Dedim bu neyin faturası son 15 günlük efendim Allahınızdan bulun dedim onuda ödedim.Önünden geçmem telekom ve turkcellin.

Oğuzkan Erışık yazdı:

Bu kod sınırsızmış anladığım kadarı ile.

Evet öyle galiba online üye olurken bu kodu giriyorsunuz.Sonra sizde başkasına bu kodu verip böyle bir saadet zinciri oluşturuyorsunuz.😊 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ferhat Yavuz yazdı:

Evet öyle galiba online üye olurken bu kodu giriyorsunuz.Sonra sizde başkasına bu kodu verip böyle bir saadet zinciri oluşturuyorsunuz.😊 

Ocak ayında telekom cayma bedelimi 660 lşra olarak belirtti. Az önce aradım 616 lira dedi 😅 haziranın sonunda ben de ilişiğimi keseceğim inşallah. 

Ben kendi kodumu veririm bu arada 😀😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

3 seneye yakın kullanıyorum kime tavsiye ettiysem mahçup etmedi....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Katarlılar az bir peşinat verip kredi çekerek telekomu satın aldılar.Sonra kredileri ödemeden 1 lira masraf etmeden 5-6 ay milletten vurgunu yapıp sırra kadem bastılar.Bankalarda mecburen telekomun başına geçtiler.Yine birileri 5 ayda milyon dolarları götürdü anlayacağın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ben de sözleşme bitince türknete geçmeyi düşünüyorum. 2 ay var daha.

Bu kodu başka zaman nasıl alabiliriz ?

hemen verebilirim bir tane :) tüm üyeler bunu paylaşabiliyor zaten. paylaşılan kodu kullanan kod sahibinde 1 ay beleş internet kazandırıyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Dogan Arsiray yazdı:

hemen verebilirim bir tane :) tüm üyeler bunu paylaşabiliyor zaten. paylaşılan kodu kullanan kod sahibinde 1 ay beleş internet kazandırıyor.

Haziranda ararım 😊

Bana beleş yok mu? 

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Oğuzkan Erışık yazdı:

Haziranda ararım 😊

Bana beleş yok mu? 

Kod da sıkıntı olmuyor herkes kullanabiliyor.Kodla üye olunca 1 ay bedava oluyor hem kodu verene hemde kodu girene ama 2.ayda yansıtılıyor bedava 1 fatura ödenmesi bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
(düzenlendi)
Sefa Çelik yazdı:

Turknet ile ilgili burada eskiden bir başlık açıldı. Sıkıntı bende galiba diye yazmıştım. Çünkü koca konuda tek memnun bendim. Hâla da memnunum.

Tek garip gelebilecek yanı insan olarak muhatab bulamazsınız. Destek işlemleri online site üzerinden yapılıyor. 

Banada dediler geçme boşver herhafta  bakım yapılıyor  kesilip duruyor diye ama 2 ayda bir kere bile kesinti olmadı hızıda çok iyi.

tarihinde Ferhat Yavuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ev telefonu..

Telekomda telefon için cayma bedeli 6 ay önce 240 lira idi.. 

27 mayısta taahhüdü doluyor.. 

Şimdi sordum 600 lira cayma bedeli çıkardılar.. 

Ömrüm olursa nasıl olsa gelecek o 27 mayıs. 

İnternette bana da aynı terbiyesizliği yaptılar ve % 100 zam teklif ettiler.. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ferhat Yavuz yazdı:

85 tl ye 35 mbps internet ve taahhüt yok.

fibermiş

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Çağlar Bayur yazdı:

hangi paket o? daha 1 ay öncw 165 TL idi tahathütsüz

3 lira farkla 1000 dk./ay telefon hizmeti de alabiliyorsunuz...

yıllardır kullanırız evde ve işyerlerinde, genel olarak memnunuz...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Er

8-9 aydır turknet kullanıyorum. Fiber 100mbit...85TL... Açıkçası geç bağlanması dışında sorun yaşamadım. O gecikme de Türktelekomdan kaynaklı yaşandı. Lokasyona göre işler değişir tabiki.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim taahhüt de eylülde bitecek gibi şu anda 112 tl 24 mbit fibere ödüyorum tt.net. Türkneti izlemeye aldım :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kurmuş

Bende bugün üyelik başvurusu yaptım, kod olayını sordular varmı arkadaşınız diye, bende buradaki konuyu okuduğum için var dedim ama telefon numarası ad soyad ve kodu istediler.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Er
Bende bugün üyelik başvurusu yaptım, kod olayını sordular varmı arkadaşınız diye, bende buradaki konuyu okuduğum için var dedim ama telefon numarası ad soyad ve kodu istediler.
UYN99BE42VTP
YILMAZ ER
05434194306

Lazım olursa kullanırsın hocam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Superonlina gecis yapilirsa ceza bedelini 600 tl.ye kadar karsilayip faturadan dusuyor. Mesela gectiginiz superonline paketi aylik 100 tl ise 6 ay fatura odemiyorsunuz. İptv konulariyla yakindan ilgili oldugum icin benim icin ya da bulundugum konum ile alakali da.olabilir en sorunsuzu superonline fiber oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Çağlar Bayur yazdı:

fibermiş

Benimde 85tl abi fiber değil. Fiber olsa bende yapıştırırım max ı ama nerdeee

Yorum bağlantısı
Ahmet Kurmuş
UYN99BE42VTP
YILMAZ ER
05434194306

Lazım olursa kullanırsın hocam.
Teşekkürler hocam irtibata geçtikleri zaman vereyim bilgileri.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Çağlar Bayur yazdı:

edit fiber miş.

Abi fiber değil bakır kablo fiber olsa keşke

Ahmet Kurmuş yazdı:

Banada soran olmadı kod vs sonra desteğe mesaj attım arkadaşımdan kodu aldım fakat aramada kimse sormadı lütfen kodu işleme alabilirmisiniz dedim.saat sonra işleme alındı diye mesaj geldi ve indirim sağlandı.Sıkıntı yok yani desteğe yazın ilgileniyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ev telefonu..

Telekomda telefon için cayma bedeli 6 ay önce 240 lira idi.. 

27 mayısta taahhüdü doluyor.. 

Şimdi sordum 600 lira cayma bedeli çıkardılar.. 

Ömrüm olursa nasıl olsa gelecek o 27 mayıs. 

İnternette bana da aynı terbiyesizliği yaptılar ve % 100 zam teklif ettiler.. 

Abi Turknet'te 1000 dk her yöne var ev telefonunda sadece 3 ₺ karşılığında. 75 mpbs'ye kadar pakete 95 yerine 98 ödüyorsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...