İçeriğe Yönlendir

Turknet Üyeliği

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Süleyman Can

Turknet destekten cevap geldi.

Merhaba Süleyman Bey, Bulunduğunuz bölgede genel arıza sorunu olduğu için herhangi bir işlem sağlayamıyorum.Genel arıza tahmini olarak 13.01.2022 tarihinde giderileceği ön görülmektedir.Belirtilen tarih giderildikten sonra gerekli aksiyonu alacağım.İyi günler. 

😀 Aynı cevap daha önce de gelmişti, genel arıza tarihi 08.01.2022 den 13une güncellenmiş

😀

Turknet,  TTNet i sikistirdikca genel arıza tarihi güncelleniyor 😀 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

valla ttnet den memnundum yerine turknet aldım daha ucuz diye ondan da memnunum :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Önce turknet'i arayıp iptal ettirdim sonra Millenicom u aradım. Adres bilgisi aldı. Biz o adrese internet veriyoruz sorunsuz dedi yetkili 😀

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Ben 4 yıldır Ttnet Fiber kullanıyorum.
İlk iki yıl 54₺’ye 24 Mbps
Son 1 yıl 118₺’ye 35 Mbps
Son iki aydır 138₺’ye 50 Mbps (En düşük) kullanıyorum.

Fiyat biraz pahalı görünüyor fakat yıllardır bir kez olsun hiçbir sorun yaşamadım.
Ben de düşündüm Turknet’i, bu tür sorunlardan korktum, fazla fatura ödemeyi göze aldım.
Altyapının Ttnet olduğu yerde farklı bir firmaya geçiş yapmamalı.

Seneye taahhüt bitiyor, 100 Mpbs’e sabitleyip öyle kullanacağım. Ne gelirse gelsin fatura.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Celal Aydın yazdı:

Ben 4 yıldır Ttnet Fiber kullanıyorum.
İlk iki yıl 54₺’ye 24 Mbps
Son 1 yıl 118₺’ye 35 Mbps
Son iki aydır 138₺’ye 50 Mbps (En düşük) kullanıyorum.

Fiyat biraz pahalı görünüyor fakat yıllardır bir kez olsun hiçbir sorun yaşamadım.
Ben de düşündüm Turknet’i, bu tür sorunlardan korktum, fazla fatura ödemeyi göze aldım.
Altyapının Ttnet olduğu yerde farklı bir firmaya geçiş yapmamalı.

Seneye taahhüt bitiyor, 100 Mpbs’e sabitleyip öyle kullanacağım. Ne gelirse gelsin fatura.

Denetim kurumlarının çalışmadığı ülkede tüketici kendini belli bir yere kadar savunabiliyor. Turknet çok da küçük bir firma olmamasına rağmen genel arıza var bahanesine itiraz edemiyor. Bu şartlarda sayet taahhüt bir sorun değilse (benim için şu aşamada öyle) direk TTNet den almak mecburen en mantıklısı. Şimdi millenicom da cozemezse taahhüte tamam deyip ttneti arayacağım mecbur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Denetim kurumlarının çalışmadığı ülkede tüketici kendini belli bir yere kadar savunabiliyor. Turknet çok da küçük bir firma olmamasına rağmen genel arıza var bahanesine itiraz edemiyor. Bu şartlarda sayet taahhüt bir sorun değilse (benim için şu aşamada öyle) direk TTNet den almak mecburen en mantıklısı. Şimdi millenicom da cozemezse taahhüte tamam deyip ttneti arayacağım mecbur. 

Esas sorun da o, ülkemizdeki bürokrasi.
Firmaları haşlayacak, öttürecek bir kurum yok, tüketici odaklı.
Ttnet de dahil hepsi birbirinden beter, al birini vur ötekini.
Sabırlar diliyorum.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

3 gün önce Türknete geçiş yaptım. Geçiş ve bağlantı süreci kaymak gibi sorunsuz oldu. Hatta bir önceki firma Süperonline duvar içindeki CAT-6 kabloyu söküp aynı hat üzerinden fiber kablo geçirdiği için başka boatlar üzerinden kablo çekti gelen arkadaşlar biraz uğraştılar hatta. Bu esnada da müşteri iletişimi ve online işlemler üzerinden işlem kolaylığı da baya hoşuma gitti. Şimdilik memnunum. Hız da en fazla 93Mbit gördüm.

TTNET, Süperonline, Netspeed ve Türkner kullanmış birisi olarak Türknet tavsiye edebilirim.

Sizin bahtsızlığınız cins bir ekibe denk gelmeniz. Kablonuzu kesmesi mala zarar vermeye bile girebilir. Başka bir modem deneme imkanınız var ise bir deneme yapın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Emrah Altun yazdı:

3 gün önce Türknete geçiş yaptım. Geçiş ve bağlantı süreci kaymak gibi sorunsuz oldu. Hatta bir önceki firma Süperonline duvar içindeki CAT-6 kabloyu söküp aynı hat üzerinden fiber kablo geçirdiği için başka boatlar üzerinden kablo çekti gelen arkadaşlar biraz uğraştılar hatta. Bu esnada da müşteri iletişimi ve online işlemler üzerinden işlem kolaylığı da baya hoşuma gitti. Şimdilik memnunum. Hız da en fazla 93Mbit gördüm.

TTNET, Süperonline, Netspeed ve Türkner kullanmış birisi olarak Türknet tavsiye edebilirim.

Sizin bahtsızlığınız cins bir ekibe denk gelmeniz. Kablonuzu kesmesi mala zarar vermeye bile girebilir. Başka bir modem deneme imkanınız var ise bir deneme yapın derim.

Iptal ettirdim, aynı paraya millenicom ile anlaştım. Sabah 10:30 gibi aradım biraz önce bir haftadır gelmeyen TTNet ekipleri geldi yol kenarındaki kutuyu açıp interneti verdik dediler. Aynı ekibi turknet bir haftadır getiremedi. Genel arıza var dedi turknet, sordum gelen ekibe '' yok abi ne arizasi'' diye cevap aldım 😀

Millenicom un çalışanı gelip daireme gelen kablomum dls aktivasyonunu yapacak. Sonrasında 2022 yılında uzun uğraşlar sonucu 35 mbit internetim olacak. Bu hayatı yaşıyorum yeminle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

günde 3-4 sefer beni internet kapmanyanız sona ermiştir bire basın diye 850 li bir numaradan arıyorlar. ev mi cep mi ne olduğu belli değil. faturada göreyim sonra diğer firmaya geçeceğim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emrah Altun yazdı:

ekibin cinsliği en önemli kriter bence de, bana gelen ttkom ekibi de , internet sinyal testi için, telefon ahizesinden çıkan kabloya bakmıştı, içimden dedim ne oluyoruz??? yahu telefondan sinyal mi çıkıyor....

hatta sinyal yok elektrikçi çağırın yaptırın dedi.. elinden tutup kutuya ben götürmüştüm

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Selçuk Keleş

Değerli TurkNet'li, yararlandığınız “2023 Haziran'a Kadar Sabit Fiyat” kampanyası sona eriyor. Haziran 2023 itibarıyla aboneliğinize ait internet hizmetinizi güncel tarifemiz olan aylık 249,90 TL üzerinden kullanmaya başlayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Zaten bi haftasonu kullanabiliyorum. Aylık 110 lira (indirimim var)  ödüyordum kış boyu da hattı dondurmuştum.

Şikayet kaydı oluşturdum bu fiyatı ödeyemem dedim. Geri dönüş yapıldı herhangi bir indirim uygulayamayız dediler. Kapattıracağım gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Millenicom 239,90 tl yaptı 149,90'dan. TTnet'in sadece alt yapı kablo zammını yansıtmışlar, müşteriye enflasyon diye söylüyorlar. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

ben Turknetten çok memnunum çok daha hızlı interneti çok daha ucuza verdiler 2 seneyi geçtim

en sevdiğim yanı karşımda insan yok müşteri hizmetleri yok insan sevmediğimden bu yönü çok hoşuma gitti :D 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...