İçeriğe Yönlendir

Kuzey Marmara Otoyolundaki Kaza

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Haberin linki video linkinde önce reklam çıkıyor, hayatımız reklam oldu. Videoyu tıklarken göz önünde bulundurun.

Çok sık gişelerde kaza görmeye başladım. Ben bilmiyorum oraları. Forumda o yolları kullanan sürücüler vardır. Gişelere gelmeden önce uyarı yokmu? Ben Adana otobanında gişelere gelirken okadar rahatsız edici beyaz çizgilerin üzerinden geçiyorumki, kör kütük sarhoş olsanda uyandırır adamı. Peki bu gişelerde Adanadaki gibi beyaz şeritler yokmu. Neden daha yavaşlatıcı önlem almıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dalmış muhtemelen. Hala kamyon arkası ilave güçlendirme yasalaşmadı. Yazıklar olsun

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Muhtemelen ekmeğinin peşinde koşan bir pazarlamacıdır.

Allah rahmet eylesin, maalesef büyük araçlara güvenlik donanımı en zayıf araçlar ile arkadan çarpmanın bedeli ağır oluyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok kötü ya :(  

Fren lambası yandığını ben göremedim, hiç frene basmadı di mi? Gören var mı fren lambası?

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Kazada ilk dikkati çeken kamyon arkası güvenliği. Gişelerdede caydırıcı uyarı yoksa, kaza değil bu. Cinayet.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Servet Aydın yazdı:

Hala kamyon arkası ilave güçlendirme yasalaşmadı. Yazıklar olsun

Motor kullanırken de katil bariyerler değişecek diye umutla beklerdik ama değişmedi. Netice olarak bu konuda da yasa gelmez abi. Bir çoğu alüminyumdan yapılma saçma bir profil koyuyor.  İnsan hayatı ucuz nede olsa...

Yazık, Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır versin.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Telefona mı bakıyordu acaba, fren bile yapmadı sanırım.

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Kötü kaza ölen için uzulmemek elde degil. Fren yapmiyor gibi telefon ya da dalgınlık belki de arkadan carptigi kamyon degil de binek bir araç olsa daha fazla can kaybına neden olabilirdi bu dikkatsizlik.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yol o kadar düz geniş ve trafiksizki belki de şöför uyudu. Şerit çizgisi üstünde, kaçma girişimi de yok

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

büyük dalmış, geliş açısına da bakacak olursak kamyon olmasa gişeye çarpacak gibi, belki çarpmadan önce birşey oldu şoföre?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kamyon arkası olayı bir de kamyonlar niye sağda değil. Bu yeni otobancıların sürekli sağa sola gişeleri alıp durması ve her gişede hem nakit hem  OGS olması sinirimi bozuyor. Adam OGS demiş öndekinin para bozdurmasını bekliyoruz. Ne anladık?

• Beğen 7
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

Dalmış muhtemelen. Hala kamyon arkası ilave güçlendirme yasalaşmadı. Yazıklar olsun

Kamyon damperli  tamponda en saglamından  , bence 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Gişede bekleme yapmadan geçilecek sistem kurmak çok mu zor çok mu pahalı, şu yol için kim bilir ne kadar para ödedi devlet, yazık, hız körlüğü mü yaşadı acaba, 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mustafa Yanar yazdı:

Gişede bekleme yapmadan geçilecek sistem kurmak çok mu zor çok mu pahalı, şu yol için kim bilir ne kadar para ödedi devlet, yazık, hız körlüğü mü yaşadı acaba, 

Sorunun sebebi şu. Borçlu aracı ödemeyen aracı plakadan icra yolu ile ödetme KGM ile mahsuplaşma mekanizması kurulmamış. İlla ki alacak parayı.  Düz mantık. Zaten mantık olsa biraz ucuz yaparlardı diyeceğim ama zaten çok araç geçmiş gibi parasını alıyor niye eskisin ki yol?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gişede niye duruyorsunki bas geç ödeme, git internetten öde.....

kaza kötü Allah rahmet eylesin, içim fena oldu...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

gişede niye duruyorsunki bas geç ödeme, git internetten öde.....

bariyer var bunlarda bilmiyon galiba.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

bariyer var bunlarda bilmiyon galiba.

ha pardon, geçmesemde ödeme tipli yoldu bunlar, onlarda var evet, hayatta girmediğimden unutmuşum....

birkez girdim, baktım bariyer açmıyor, gişenin camlar siyah, geri vitese taktım açıldı cam para..... yoh dedim uzuuun bir yazarkasa fişi verdi, son girişim oldu, bariyer ne arkadaş, oto sistem yokmu, keş para direk cebe, zaten kaydı varmıdır ... neyse....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

ya bu özel otoyollara dicek söz yok. hgs de para var o gişeden 10 kere geçecek kadar diyorki memur okumadı diyorum aç bariyeri geçecem ben ödemeyi nasıl yapacaksınız diyor. diyorum hgs de var çeker o diyor okumadı fiş kesmem lazım kes diyorum ödemicem sonra bakıyorum ben daha gişeden çıkmadan kesmiş oluyor

bariyer 2020 yılında nedir ya 

ölen vatandaşa allah rahmet eğlesin uyumuş gibi geldi bana yada telefon ekran vs bişeye dalmış olabilir. allah başa vermesin

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Son anda saga hamle yapiyor ama cok gec. Bu hizda yapilan boyle bir kazada altindaki arabanin pek onemi de yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Göktürk yazdı:

kamyon arkası olayı bir de kamyonlar niye sağda değil. Bu yeni otobancıların sürekli sağa sola gişeleri alıp durması ve her gişede hem nakit hem  OGS olması sinirimi bozuyor. Adam OGS demiş öndekinin para bozdurmasını bekliyoruz. Ne anladık?

Bir de üstüne milletimiz boş gişeye girmek için son anda üç şerit birden değiştirince bomboş yolda her gişede cümbüş oluyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Emre Demir yazdı:

Aynen abi dalmış , ama güçlendirme ile bi sıkıntı yok gibi köşeli vururuyor bir de , ben de şu kaza  gibi sandım .

https://www.ahaber.com.tr/yasam/2019/04/24/otomobil-tirin-altina-girdi-feci-kazada-genc-kiz-hayatini-kaybetti

A Haber denilen gibi her şeyden bir haber sanırım. Haberin başlığı genç kızın öldüğü, aracı kullanan erkek. Ama ölen tekrar kız. Çok ilginç bir haber yapma kapasiteleri var. Ama habercilik kapasiteleri yok sanırım. 

Bu insanların bir ailesinin, sevenlerinin olduğu unutulamamalı.

Otomobil TIR'ın altına girdi! Feci kazada genç kız hayatını kaybetti

Afyonkarahisar’da bir otomobilin tıra arkadan çarpmasıyla meydana gelen trafik kazasında 22 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre olay; Afyonkarahisar-İzmir karayolunun 7. kilometresinde sabah saatlerinde meydana geldi. Bahadır M.'nin kullandığı 34 GE 8221 plakalı otomobil, İrfan K. yönetimindeki 07 DCU 02 plakalı tıra arkadan çarptı. Kaza sonrası olayı gören diğer araç sürücüleri sağlık ekipleri ve polise haber verdi..

Kısa sürede kazanın yaşandığı yere gelen sağlık ekipleri otomobilde bulunan 22 yaşındaki Kübra Arslan'ı sıkıştığı yerden çıkardı. Sağlık ekipleri, Arslan'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi..

.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

foto eklemek ile uğraşmadım teferruatı bilmiyorum hocam

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İzledim videoyu.. 

Rahmetlik amcamın bir sözü vardır.. 

Birisi bir yerden düşüp ölünce gidip bakmıştı.. Aklına yatmamıştı.. Buradan düşünce ölünmez.. bu düşüp ölmemiş, ölüp düşmüş derdi. 

Bu rahmetli de ölüp çarpmış muhtemelen.. 

Önünde koca kamyon var, kamyonu geç turnike var gişe var. transit geçiş yok orda.. 

Kamyon olmasa gişeye dalardı.. Hızlıydı fren falan da yapmadı. 

Allah rahmet eylesin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...