İçeriğe Yönlendir

Sıfır Egea Arıyoruz

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Murat Sahın

Triger niye değişmiş? 160 bin km'de değişir zincir. 115 binde neden değiştiği sorgulanmalı. Ayrıca bende Çağlar abi gibi düşünüyorum. Lineaya o parayı vermem :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Ümit Türk yazdı:

Fiyat çok yüksekmiş. 

Benim korktuğum da buydu.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serdar Göktaş

Bugün bizde bacanaga aldık egea. 1.4 95 hp. Easy paket. 144 binliraya anlaştık. Cuma günü teslim edecekler aracı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Aracı bugün teslim aldık. Kısa bir süre kullanma fırsatı yakaladım. Motoru merak ediyordum. Dizelden sonra ve epeydir benzinli araç kullanmayinca çok sessiz geldi. Şehir içi için performansı gayet yeterli geldi. Uzun yol performansı görmek lazım birde. 33 km ortalama ile yakıt 7.5 litre gösterdi. 55 km kullandık aracı. Sanırım ilk 5 bin km den sonra biraz daha düşer. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Serdar Göktaş yazdı:

Aracı bugün teslim aldık. Kısa bir süre kullanma fırsatı yakaladım. Motoru merak ediyordum. Dizelden sonra ve epeydir benzinli araç kullanmayinca çok sessiz geldi. Şehir içi için performansı gayet yeterli geldi. Uzun yol performansı görmek lazım birde. 33 km ortalama ile yakıt 7.5 litre gösterdi. 55 km kullandık aracı. Sanırım ilk 5 bin km den sonra biraz daha düşer. 

Hayırlı olsun, kazasız belasız binin :) Yakıt biraz daha düşecektir. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Murat Sahın yazdı:

Hayırlı olsun, kazasız belasız binin :) Yakıt biraz daha düşecektir. 

Teşekkürler 🙂 bakalım daha yeni araç. 1000 km olunca buraya yine yakıt bilgilerini yazarım.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Darbaz

Merhaba

Egea ile yaklaşık 10 gündür işe gidip geliyorum. Arka koltuk sırtlığı sert ve çok dik. Beni çok rahatsız etmeye başladı . Ön koltuk ile sıkıntım yok ama arka koltuk insanı yoruyor. Benim arabanın arka koltukları ile kıyas bile kabul edilmez. Hiç rahat değil. Hele tavan meselesine ne demeli. Kafam arka dik koltuk nedeniyle tavana sürtüyor. Saçlarım tavana yapışıyor.  Uzun boylu yolcular varsa benim gibi uzun diz mesafesinden faydalanıp sırtını boşa düşürecek şekilde öne kaykılıp gitmesi gerekecek.  Bu durum rahatsız edici :( 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba

Egea ile yaklaşık 10 gündür işe gidip geliyorum. Arka koltuk sırtlığı sert ve çok dik. Beni çok rahatsız etmeye başladı . Ön koltuk ile sıkıntım yok ama arka koltuk insanı yoruyor. Benim arabanın arka koltukları ile kıyas bile kabul edilmez. Hiç rahat değil. Hele tavan meselesine ne demeli. Kafam arka dik koltuk nedeniyle tavana sürtüyor. Saçlarım tavana yapışıyor.  Uzun boylu yolcular varsa benim gibi uzun diz mesafesinden faydalanıp sırtını boşa düşürecek şekilde öne kaykılıp gitmesi gerekecek.  Bu durum rahatsız edici :( 

Crossta aynıdır o zaman, bakıversene oralara 😊

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Bakış yazdı:

Showroomda arabalar kitli. Dışında bakıyon sadece. 

Avisden 1 gün alıp kirala. Beğenirsen satın alırsın. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ali Darbaz yazdı:

Showroomda arabalar kitli. Dışında bakıyon sadece. 

Avisden 1 gün alıp kirala. Beğenirsen satın alırsın. 

Yok yok sen anektarı kapıp bak bir, kiralamaya para mı verelim birde 😄

Burada test aracı var zaten, arkada yolculuk önemli ben şoför koltuğunu kullanacam zaten 😁

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Bakış yazdı:

anektarı

Eyi bakim, ama farkı yoktur ya. Unutmazsam yarın bakayım. 

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Selçuk Bakış yazdı:

Yok yok sen anektarı kapıp bak bir, kiralamaya para mı verelim birde 😄

Burada test aracı var zaten, arkada yolculuk önemli ben şoför koltuğunu kullanacam zaten 😁

Burak Ertem arka koltuğa sığıyorsa ortalama boylarda bir insan daha rahat oturur. HB ve Cross modelde tavan arkaya doğru sedana göre daha düz, o sebeple baş mesafesi daha fazla. Koltuk konforunu bilemeyeceğim ama videoda sanki iyiymiş gibi  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Yurdaer Elay yazdı:

Burak Ertem arka koltuğa sığıyorsa ortalama boylarda bir insan daha rahat oturur. HB ve Cross modelde tavan arkaya doğru sedana göre daha düz, o sebeple baş mesafesi daha fazla. Koltuk konforunu bilemeyeceğim ama videoda sanki iyiymiş gibi  :) 

Bir bakayım o videoya, teşekkürler 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz
Selçuk Bakış yazdı:

2020 egea hb 1.3 multijet eur 6 motor aldım ben 1 ay oldu,1.85 boyum var ,arkada oturduğumda kafam değmiyor tavana.Koltukları sert yapılı,içine gömülemiyorsun maalesef.Şöfor koltuğuda sert ama yan barları bel desteği falan iyi.1000 km oldu ortalama yakıt 4.3 gösteriyor,hızda 34 km di galiba.Çoğunluğu şehir içi ve klima açık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Eren Yavuz yazdı:

2020 egea hb 1.3 multijet eur 6 motor aldım ben 1 ay oldu,1.85 boyum var ,arkada oturduğumda kafam değmiyor tavana.Koltukları sert yapılı,içine gömülemiyorsun maalesef.Şöfor koltuğuda sert ama yan barları bel desteği falan iyi.1000 km oldu ortalama yakıt 4.3 gösteriyor,hızda 34 km di galiba.Çoğunluğu şehir içi ve klima açık.

Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim Eren Bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Arkadaşım geçen hafta aldı, SW ,lounge plus paket 1.6 mJet+GPS+ uzaktan kontrol dahil 240bin TL.

Araçta telefonla kontrol olayı çok hoşuma gitti. Uzaktan aracı kontrol edebiliyorsun , hız limiti koyup, gideceği kmyi bile belirleyebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Arkadaşım geçen hafta aldı, SW ,lounge plus paket 1.6 mJet+GPS+ uzaktan kontrol dahil 240bin TL.

Araçta telefonla kontrol olayı çok hoşuma gitti. Uzaktan aracı kontrol edebiliyorsun , hız limiti koyup, gideceği kmyi bile belirleyebiliyorsun.

Elektronik sürüş desteksiz ve yan hava yastıklı egea ncap’tan 4 yıldız almıştı. Şahsi görüşüm 240bin’e yazık olmuş. Ama hayırlı olsun tabi. Tercih meselesi. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Elektronik sürüş desteksiz ve yan hava yastıklı egea ncap’tan 4 yıldız almıştı. Şahsi görüşüm 240bin’e yazık olmuş. Ama hayırlı olsun tabi. Tercih meselesi. 

Tamamen dizele verilen para. Sadece o 1,6 mjet motorun yarattığı ek imalat yükünü ödeme yapmış. . 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Valla ben çok farklı model araç buldum ona da işte kilitlenmiş bir kere . Zevkler ve renkler meselesi. Mutlu mu mutlu ötesi yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

egea koltuklarını begeniyormusunuz ben oturdum hosuma gitmedi bir toyota bir vw araclar kadar koltukları rahat degil gıbı geldı kulanıcılar yorumlayabılırmı 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

ARkadaşlar resimler çektim siz karar verin. 

İlk resim Egea Sedan . İkinci resim Egea Cross . 

ACtC-3dFHdaDCllntEq0a2n7vw9kYv1G2dBai2EGACtC-3eHrR0WvX8YedQonNBMf92FraJ0NnfGkfM_

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz
Erkan Işık yazdı:

egea koltuklarını begeniyormusunuz ben oturdum hosuma gitmedi bir toyota bir vw araclar kadar koltukları rahat degil gıbı geldı kulanıcılar yorumlayabılırmı 

vw den geçtim,koltukları sert bir yapıda, rahat değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Arka koltuk açıları aynı mı ?
Croosun düzden tek farkı yerden 4 cm yüksek olması iç hacim aynı var bir gariplik

Sedan formunda dar açılı cam nedeniyle , tavan erken alçalıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...