İçeriğe Yönlendir

Otobanda 332 km Hız..

Metin Mankal

Recommended Posts

Ümit Türk

O değilde ayağını koltuğa kaldırıp ağa gibi oturup araç kullananlara ne demeli. İnstagramda var bir kadın var. isim vermiyeyim. Sürekli çekiyor.  Dur diyende yok. 

Araç kullanırken meyve tabağı yiyen mi çiğköfte yiyen mi ne bileyim boy boy şişe gösterenler mi hepsi var. 

Sanki çok marifetmiş gibi yayınlamaları bizim milletimizin izleyip prim vermeleri de çabası. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ümit Türk yazdı:

Sanki çok marifetmiş gibi yayınlamaları bizim milletimizin izleyip prim vermeleri de çabası. 

bu asıl önemli nokta, yoksa dileyen gidip köprüden de atlayabilir , banka da soyabilir yapacak birşey yok,

hadise bunların  arkasından alkışlanması, yani tasdik edilmesi. Bu daha büyük bir problem.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

şu elmalı kurabiyenin üzerine dökülen beyaz şeyin etkisi olabilir diye geldi aklıma

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

hocam vesile ile 18bin adet beğeni var bu videoda, bu da ayrı bir konu olabilir

Bence esas sıkıntı bu.

Bunlara özenip eline şirket doblosu geçince ilk iş yanlamaya çalışan gencolar çok.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Çağlar Bayur yazdı:

Aksam TV de vakit öldürüyorum. Yeni çıkan bir dizi. Eleman garajına giriyor. Porsche Ferrari v.s 10 tane araba. Birini seçiyor son ses müzikle moda girip yanlaya yanlaya gidiyor... Sonrası sokaklar videodaki gibi...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Soner Keskin
Servet Aydın yazdı:

100le sol şeridi kapatan benim için daha çok tehlikeli

Kardeşim senin yaptığında hoş bir durum değil. Aşırı hızlı gitmek ne kadar yanlış ise gereğinden yavaş gitmekte o kadar yanlış. Sağ şeritlerde 100 le gitsen kimse gıkını çıkarmaz ama solda 100 le gitmek olmaz. İnsanların ulaşım haklarına saygı göstermiyorsun. Hız sınırı 120 km olan bir yolda solda 100 gitmek doğru değil. Trafiği felç ediyorsun. Arkanda arabalar yığılıyor. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Soner Keskin yazdı:

Kardeşim senin yaptığında hoş bir durum değil. Aşırı hızlı gitmek ne kadar yanlış ise gereğinden yavaş gitmekte o kadar yanlış. Sağ şeritlerde 100 le gitsen kimse gıkını çıkarmaz ama solda 100 le gitmek olmaz. İnsanların ulaşım haklarına saygı göstermiyorsun. Hız sınırı 120 km olan bir yolda solda 100 gitmek doğru değil. Trafiği felç ediyorsun. Arkanda arabalar yığılıyor. 

Aynı seyden bahsediyosunuz.. Tekrar okurmusunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Soner Keskin
Alpay Sumer yazdı:

evet. ayılamamışım sabah sabah. Servet Aydın beye katılıp kendisinden özür diliyorum.  :)

Soner Keskin yazdı:

evet. ayılamamışım sabah sabah. Servet Aydın beye katılıp kendisinden özür diliyorum.  :)

Alpay Sumer yazdı:

Bu arada hemşeriyiz :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Soner Keskin yazdı:

Bu arada hemşeriyiz :) 

Selamlar👋 

(Bu kisimdan sonrasi sizle hic alakali degildir tamamen foruma has bir muhabbettir uzak durmaniz tavsiye olunur 😂 )

Servet abi de uykusuz kalkarsa hic hos biri olmuyor. Hele ramazn, yasi da bayagi ilerledi. o eski pambıklığı kalmadı..

Gözü gormez yorumu okuyamaz yanlis okur ise Ortalik 56 😂😂

Servet abi beni sorarsa abdestini aldi teravihe gitti ordanda tespih nmaazi kilacakmis deyin. Yada daha kolayı acliga dayanamadı öldü deyin 😂😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alpay Sumer yazdı:

Selamlar👋 

(Bu kisimdan sonrasi sizle hic alakali degildir tamamen foruma has bir muhabbettir uzak durmaniz tavsiye olunur 😂 )

Servet abi de uykusuz kalkarsa hic hos biri olmuyor. Hele ramazn, yasi da bayagi ilerledi. o eski pambıklığı kalmadı..

Gözü gormez yorumu okuyamaz yanlis okur ise Ortalik 56 😂😂

Servet abi beni sorarsa abdestini aldi teravihe gitti ordanda tespih nmaazi kilacakmis deyin. Yada daha kolayı acliga dayanamadı öldü deyin 😂😂

Adam bizi freelander ile ucumdan aşağı attı. Öldük öldük dirildik. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...