İçeriğe Yönlendir

2005 ,2006 Kia Sportage Hakkında Düşünceleriniz ve Deneyimleriniz

Batuhan Yılmaztürk

Recommended Posts

Batuhan Yılmaztürk

2005 ,2006 kia sportage 2.0 crdi ex

●motoru

●yürüyeni

●4x4 ü

●otomatik sanzimani  

●parçası bulunur mu 

●ne gibi özellikleri var 

●arazide ve yolda virajlarda nasıl 

●frenler nasıl 

●kalkış nasıl 

●yakıt nasıl şehir içi ve dışı 

Kısacası bu araç hakkında bilgileriniz ve deneyimleriniz nelerdir ? Benimle nelerı paylaşmak istersiniz ne gibi tavsiyeler vermek isterseniz 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

112bg verimsiz bir motor. Çekiş sistemi iyi. Önden çekiş sistemi ihtiyaç halinde 4x4e geçer veya lock tuşu ile daimi 4x4 olur. Elektronik teker kilidi vardır ve arazide iyidir Arıza olayı azdır. Egr iptali ile manifold kurum derdi biter. Esp 2006da yok bilgiğim kadarıyla. 2009 sonrası 147bg oldu motorları. Mevcut araç yazılım ile 140bg oluyor ve hantal sürüşü kayboluyor. Koltukları rahat değil çok sert. İç donanım iyi.

Şehir içi gebze 13 litreye kadar çıkıyor. Uzun yolda 90 100 seyir 7 litre civarı

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ

2006 model otomatik iki sene kullandım.  Yakıtı makul, çekişi idare eder.  Kasası yeni versiyonlarına göre çok şık ve estetiktir. İçi rahat, bagajı geniştir.   Şanzıman hiç sorun çıkartmadı ama  motor suyu tahliye tapası çürüyüp işlevini kaybedince susuz kalan motor beni yolda bırakmıştı. Blok çatladığı için de bir daha iflah olmadı,  o halde satmak zorunda kaldım. 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Okulda öğretmen arkadaşımız almıştı. Bir arızasına şanzımandan sanırım ciddi para istediler neredeyse aldığı paranın üçte ikisine sattı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...