İçeriğe Yönlendir

Citroen C5 3.Nesil Yakında Tanıtılıyor.

Emrah Altun

Recommended Posts

Eren Gökmen

Canlisi guzel duracak. Baska sw-suv arasi araclar guzel duruyor bence

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

ben begendim arkasi guzel onu daha guzel olabilirdi fazla renk secenegi yok dreksiyonunu begenmedim ic ve on kismina beraz daha efor sarfetselermis dahada guzel olabilirmis fiyati ve motor secenekleride netlesirse diger modeller ile kiyaslayabiliriz panamera mesela ☺️ 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
diger modeller ile kiyaslayabiliriz panamera mesela [emoji3526] 

Bana da direk panamerayı hatırlatmıştı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Bu da bütün citroen C5'ler gibi, hatta passat harici bütün D segmentleri gibi tutmaz ülkemizde. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Bu da bütün citroen C5'ler gibi, hatta passat harici bütün D segmentleri gibi tutmaz ülkemizde. 

Hidropnömatik Süspansiyonlarına çare bulduda içine koydularsa bir şansı olabilir

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Hidropnömatik Süspansiyonlarına çare bulduda içine koydularsa bir şansı olabilir

Yok, yine de tutmaz. Mesele donanım, kalite falan değil. Bizim insanımız tutucudur. Passat sevildi bir kere. Gerisi ihanettir :) 

Yoksa çok daha güzel D segmenti araçlar var. En basitinden superb var. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İsa Erdoğan yazdı:

Önüde arkasıda olmamış.

Ön tampona egzos çıkışı koymuşlar😁

geri vites icindir.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Yok, yine de tutmaz. Mesele donanım, kalite falan değil. Bizim insanımız tutucudur. Passat sevildi bir kere. Gerisi ihanettir :) 

Yoksa çok daha güzel D segmenti araçlar var. En basitinden superb var. 

O bakımdan diyorsan doğrusun abi epey müdavimciyiz o konularda ama Superb yi de ben sevemedim VW nin burada yaptığı ile Phillip Morris'in yaptığı arasında fark yok. Parlıament te Marlboro da aynı şirketin ama içenler hep bir ağız tadı kavgasında ya hani

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

O bakımdan diyorsan doğrusun abi epey müdavimciyiz o konularda ama Superb yi de ben sevemedim VW nin burada yaptığı ile Phillip Morris'in yaptığı arasında fark yok. Parlıament te Marlboro da aynı şirketin ama içenler hep bir ağız tadı kavgasında ya hani

İnsignia, mondeo, C5, 508, accord, avensis mesela bunların her birinin passata kıyasla iyi olan yönleri de var. Ama incelersen, hiç biri passat kadar tutulmadı. Ağız tadından ziyade, ikinci el mevzusu, marka prestiji. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

markanın bilinirliği vw yi çok tutulan yapan bizde. yoksa almanyada passat filan yok. hep golf var polo var.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

İnsignia, mondeo, C5, 508, accord, avensis mesela bunların her birinin passata kıyasla iyi olan yönleri de var. Ama incelersen, hiç biri passat kadar tutulmadı. Ağız tadından ziyade, ikinci el mevzusu, marka prestiji. 

9 Ay önce 140 Bine 2015 Model 47.000'de ki Ateş Kırmızı Titanium Panoramik Tavanlı Mondeo'ya pazarlık yapıp bu araba pahalı bildiğimden şaşmayayım diye Vectra aldım. Hala içime batar aynı araba 300 bine dayandı. İnsignia - Mondeo Passat'a çok  iyi rakipler hatta dediğin gibi geçerler belki de sadece 508 konusunda biraz öyargılıyım acaba parça kalitesi nasıl 5-10 sene sonra her yerinden tangır tungur ses gelmeye başlayacak mı çünkü ben 2021 senesi teknolojisi ile D segment bir araba alıyorsam bakımını yaptırıp devam ettikten sonra 10-15 sene başka bir araç düşünmek istemezdim. 

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Citroen yine marjinal bir araç yapmış, en üst donanım paketi ile araç janjanlı duruyor. Ancak bu aracın giriş paketi bol plastikli ve garip görünüşlü olacağa benzer. Yeni C4 tutarsa, belki bu araçta tutar, ama D segment olacağı için rakiplerinin baya altında bir fiyat ve donanım politikası izlemesi lazım. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

c4 ün orantıları daha iyiymiş.  yinede o ışpoyler ve istop kombinasyonu garip bence.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Mahmut Yurt yazdı:

Citroen yine marjinal bir araç yapmış, en üst donanım paketi ile araç janjanlı duruyor. Ancak bu aracın giriş paketi bol plastikli ve garip görünüşlü olacağa benzer. Yeni C4 tutarsa, belki bu araçta tutar, ama D segment olacağı için rakiplerinin baya altında bir fiyat ve donanım politikası izlemesi lazım. 

incelemedim ama citroen C5 in dolu paketi ile boş paketi arasında çok fark olacağını tahmin etmiyorum.

citroen, kia gibi gruplarda boş paket bile ford, vw nin dolu paketine yakın oluyor. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
Ahmet Çankaya yazdı:

incelemedim ama citroen C5 in dolu paketi ile boş paketi arasında çok fark olacağını tahmin etmiyorum.
citroen, kia gibi gruplarda boş paket bile ford, vw nin dolu paketine yakın oluyor. 

Yeni C4 dolu ve boş versiyon resimleri, canlı gördüğünüzde ise daha fazla göze batacaktır. C5'de bu durum olacaktır diye tahmin ediyorum. Standart Donanım olarak çoğu alman otomobilinden daha donanımlı oluyorlar.

h0jpT.jpg

h02T3.jpg

h0w0F.jpg
h0U4k.jpg

h0nyc.jpg

h0Bjr.jpg

h0rfl.jpg

h09Va.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...