İçeriğe Yönlendir

İtfaiye Öncü Aracı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Emre Şimşek
Mehmet Göktürk yazdı:

ilkokulda müsamere yaptık müsamere bitti ziyaretçilere gazoz dağıtılacak. ben o küçük halimle 4 tane almışım sırayla herkese vereceğiz diye planlıyorum. Bi baktım herkes iki tane almış kendi anne babasına götürüyor sadece. çok şaşırmıştım. 

Hastalığımız bu işte. Herkese yetecek olan bir şeyi aç gözlülük yapıp kimseye yetmeyecek hale getirmek. Ve malesef kim fırsat bulursa o yapıyor. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Emre Şimşek yazdı:

Hastalığımız bu işte. Herkese yetecek olan bir şeyi aç gözlülük yapıp kimseye yetmeyecek hale getirmek. Ve malesef kim fırsat bulursa o yapıyor. 

ben anneme götürmek için almamıştım yanlış anlama olmasın. dağıtacağız diye almışım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Göktürk yazdı:

ben anneme götürmek için almamıştım yanlış anlama olmasın. dağıtacağız diye almışım. 

Hocam yok yanlış anlaşılacak şekilde yazmamışsınız doğru anlamışım ben:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mehmet Göktürk yazdı:

Mesele bu zaten Mehmet hocam sen herkesi düşünürken herkesin kendisini düşünmesi. Ne yazık ki bunu çok gördüm çevremde de. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu konu okurken sen hiç ateş böceği gördünmü izliyorum. Sesimi çıkarmadan kaçayım. 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Ali Darbaz yazdı:

Bu konu okurken sen hiç ateş böceği gördünmü izliyorum. Sesimi çıkarmadan kaçayım. 

Nasıl..Pek olumlu eleştri yok film hakkında..

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Mankal yazdı:

90 dakika oldu halen esas konu başladımı başlamadımı çözemedim. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bu haberden sonra, şimdi ki gençlerin Norveçte balık olmaya bile neden razı geldiklerini daha iyi anlıyorum...

Metin Mankal yazdı:

Demet Akbag olmadan bu eser bir hiç... Tiyatro versiyonunu izleyin şayet izlemediyseniz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Jane Mariot isimli bir İngiliz büyükelçi, İngiliz Avam Kamarası’na “Arap Dünyasında Eğitim” başlıklı bir rapor sunmuş. Büyükelçi, Araplar’daki eğitim yönelimlerini istatistik olarak vermiş. Buna göre, en zeki öğrenciler, tıp ve mühendislik fakültelerine gidiyorlar. İkinci derecedeki öğrencilerin tercihi işletme ve iş idaresi fakülteleri. Bu ikinci derece öğrenciler, fakülteyi bitiriyorlar ve birinci derecedeki doktor ve mühendislerin yöneticisi oluyorlar. Üçüncü derecedeki öğrenciler, siyasala, siyasete yöneliyorlar ve birinci ve ikinci derecedeki mezunlara hükmediyorlar. Dördüncü derecedekiler, yani eğitimde başarısız olanlar, ordu ve emniyete yöneliyorlar ve kendilerinden üstün zeka seviyesine, yetenek ve bilgiye sahip olanları, siyaset ve iktisada tahakküm ederek, iktidardan düşürüyor, mahkum ediyor, hatta idam ediyor, öldürüyorlar.

Hiçbir okula gitmeyenler ise din adamı oluyorlar ve herkesin kendilerine itaat etmelerini sağlıyorlar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Jane Mariot isimli bir İngiliz büyükelçi, İngiliz Avam Kamarası’na “Arap Dünyasında Eğitim” başlıklı bir rapor sunmuş. Büyükelçi, Araplar’daki eğitim yönelimlerini istatistik olarak vermiş. Buna göre, en zeki öğrenciler, tıp ve mühendislik fakültelerine gidiyorlar. İkinci derecedeki öğrencilerin tercihi işletme ve iş idaresi fakülteleri. Bu ikinci derece öğrenciler, fakülteyi bitiriyorlar ve birinci derecedeki doktor ve mühendislerin yöneticisi oluyorlar. Üçüncü derecedeki öğrenciler, siyasala, siyasete yöneliyorlar ve birinci ve ikinci derecedeki mezunlara hükmediyorlar. Dördüncü derecedekiler, yani eğitimde başarısız olanlar, ordu ve emniyete yöneliyorlar ve kendilerinden üstün zeka seviyesine, yetenek ve bilgiye sahip olanları, siyaset ve iktisada tahakküm ederek, iktidardan düşürüyor, mahkum ediyor, hatta idam ediyor, öldürüyorlar.

Hiçbir okula gitmeyenler ise din adamı oluyorlar ve herkesin kendilerine itaat etmelerini sağlıyorlar.

Orta öğrenimini tamamladıktan sonra, aile işi tekstil ile ilgilenen Avam Kamarası başkanına sahip bir gruba (Bknz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Lindsay_Hoyle), tarih alanında derece ile yüksek öğrenimini tamamlamış ve Cambridge 'ten uluslararası yüksek lisans derecesi almış (Bknz: https://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Marriott) atanmış bir diplomat mı rapor hazırlayıp sunmuş?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Recep Selim Kaya yazdı:

Orta öğrenimini tamamladıktan sonra, aile işi tekstil ile ilgilenen Avam Kamarası başkanına sahip bir gruba (Bknz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Lindsay_Hoyle), tarih alanında derece ile yüksek öğrenimini tamamlamış ve Cambridge 'ten uluslararası yüksek lisans derecesi almış (Bknz: https://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Marriott) atanmış bir diplomat mı rapor hazırlayıp sunmuş?

kimmiş o başkan? geçenki başkan fenomen çok iyiydi. Ben boş adamları seçeceklerini düşünmem.

boş adam değil benim adamım bu:  https://en.wikipedia.org/wiki/John_Bercow

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

kimmiş o başkan? geçenki başkan fenomen çok iyiydi. Ben boş adamları seçeceklerini düşünmem.

boş adam değil benim adamım bu:  https://en.wikipedia.org/wiki/John_Bercow

Onun detaylarına hiç girmek istemdim açıkçası. Bizdeki bazı belediye başkanlarından hallice bir kariyeri olmuş zira.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Haber yaptırmak için 113K ödeyen belediye var bir de. Bir haber değeri olmasa da. Araba filan geçmeyince içinde pek değeri yoktur buralarda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mustafa Arıkan yazdı:

Haber yaptırmak için 113K ödeyen belediye var bir de. Bir haber değeri olmasa da. Araba filan geçmeyince içinde pek değeri yoktur buralarda. 

yok tabi seçimi kazanmadan teşekkürler diye her yerin donatımı sırasında kullanılan vinç kamyonları ilgili olabilir.

Mustafa Arıkan yazdı:

yok tabi seçimi kazanmadan teşekkürler diye her yerin donatımı sırasında kullanılan vinç kamyonları ilgili olabilir.

uzatmadan bitirelim selametle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Mehmet Göktürk yazdı:

Konu siyasi değil. Geleneksel kokuşmuşluk. A partisi B partisi beni ilgilendirmez. 

Sadece A'larla ilgili konulara değil B ve C'lere de arada değinirseniz "A partisi B partisi beni ilgilendirmez. " sözünüze inanırız. Yoksa güler geçerim ben. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

Otoparkçılık oynamak için kendilerine tahsisli araçları da sergilemeleri bize daha uygun aslında.

Karşılaştırmalı testlerini de yapardık hem.

Hatta devamında kiralanan koç gibi sıfır arabalar ile öncekiler arasında donanım farklarına da bakardık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Recep Selim Kaya yazdı:

Otoparkçılık oynamak için kendilerine tahsisli araçları da sergilemeleri bize daha uygun aslında.

Karşılaştırmalı testlerini de yapardık hem.

Hatta devamında kiralanan koç gibi sıfır arabalar ile öncekiler arasında donanım farklarına da bakardık.

Recep. bütçe açık yapılanlar açık. kiralamalar 3 yıl. dolunca ne yapacan adam geri alıyor aracı?

benim akrabam vardı önceki dönemde o şekil aracı olan hatta ben bile kullandım :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Recep Selim Kaya yazdı:

Dikkat çektiğimiz nokta oralar değil. Tartışılır tabi

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

Recep. bütçe açık yapılanlar açık. kiralamalar 3 yıl. dolunca ne yapacan adam geri alıyor aracı?

benim akrabam vardı önceki dönemde o şekil aracı olan hatta ben bile kullandım :)

İhtiyaç varsa alınır. Ama bu iş bi yerde şova dökülür ve sırf bu şovu beslemek için kendi araçlarını bile alet ederlerse insan bi garipser.

Yoksa bana ne seçmediğim adamdan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Recep Selim Kaya yazdı:

İhtiyaç varsa alınır. Ama bu iş bi yerde şova dökülür ve sırf bu şovu beslemek için kendi araçlarını bile alet ederlerse insan bi garipser.

Yoksa bana ne seçmediğim adamdan.

garip durum yok. anlatılanlar gerçekti.

hatta araçlar kaçırıldığı için yapamadı bile. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dikkat çektiğimiz nokta oralar değil. Tartışılır tabi

Dikkat çektiğiniz nokta aslında çok açık ve doğru bir yer.

Ama kendileri kirliyken bu kiri başkalarına bulaştırmak ve bizim de sadece oraya odaklanmamız pek şık olmaz diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

egemen bağışın şöförü arabası vardı ibb den.

Arkadaşlar uzatmayalım. konu kapanmasın. herkes herşeyi biliyor. mangalda konuşuruz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

garip durum yok. anlatılanlar gerçekti.

hatta araçlar kaçırıldığı için yapamadı bile. 

"Kaçırılanların" yerine araba koymak gerekiyordu ve koydular. 34 ER 5875

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...