İçeriğe Yönlendir

Unutamadığınız Araçlarınız

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

yok vardı 240SX olarak geçerdi ama ben 300ZX peşindeydim o da pahalıydı. (7500 dolar felan). 

Çalışıyorduk ama sonuçta doktora öğrencisi ne kadar kazanır o kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mehmet Göktürk yazdı:

Dodge Daytona Turbo alacaktım o içimde kaldı. En begendiğim araçtı. Katalitik iptaldi. Benim eyalette geçmiyordu emisyondan. o nedenle kaldı.

image.thumb.png.9447e01ac72cc0be1fecdf0a34c14332.png

Kaaraşimsek bu 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Evren Erakçora yazdı:

Kaaraşimsek bu 

Trans-Am dan bahsetmiyoruz değil mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

değil değil. karaşimşek değil. firebird de değil transam da değil. onlar redneck arabası. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

İlk acım 1997 Rover 216si.  Acısını unutamamıştım. Ankaradan İstanbula dönerken izmitte yolda kalmıştım. Conta yakmıştı. :( Dün gibi hatırlarım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Hepsini unuttum, bora trend 2001, focus sedan ghia 2006, focus sw trend 2007, focus sw trendX 2011, S max titanyumX otom. 2008, C max titanyumX 2008. Bunların içinde yol tutuş ve yakıt olarak 2011 focus sw trendX gibi bir araca daha denk gelmedim. Bassamda yakmayan bir araç. Hepsi de dizel, S max in yol tutuş ve sürüş keyfini de es geçmeyeyim, zaten şu an abisi galaxy kullanıyorum. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

1972 Model koldan vites Peugeot 304 . Şuan piyasada yok , ama efsane rahat güzel arabaydı. Çoğunluk 504 ü bilir ama 304 daha eski model di 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Murat Öngür yazdı:

1972 Model koldan vites Peugeot 304 . Şuan piyasada yok , ama efsane rahat güzel arabaydı. Çoğunluk 504 ü bilir ama 304 daha eski model di 

404 vardı dayımda. Sunroof vardı. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Çağrı Alaf yazdı:

Sattıktan sonra pişman olduğunuz, satmak zorunda kaldığınız yaşından bağımsız olarak şu an temizini bulsam alırım dediğiniz bir markayı size sevdiren veya sadece duygusal bir bağ kurup gördüğünüzde mutlu olduğunuz araba Marka ve modeli ve hikayeniz nedir ?

Benim ki burada, kısacası içerisinde çocukluğumun geçtiği araç. Herkese bizim araba sizinkinden hızlı diye hava atabiliyordum. :D Babamın Toros12SW ile yaptığı kazadan sonra korkup Güvenlik arayışı ile tercih ettiği kendi deyimiyle "Kemikli" Araba

PLtXMm.jpg

HegYT1.jpg

Resimler görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Fatih Sarıkaya yazdı:

Resimler görünmüyor.

Neden öyle oldu bilmiyorum Hızlıresim süreleri dolmuş olabilir buraya tekrar ekliyorum.

PLtXMm.jpg

HegYT1.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Evren Erakçora yazdı:

404 vardı dayımda. Sunroof vardı. 

evet o 1 eski modeli kasası ama özellikle fransada 304 efsaneymiş zamanında cabrio sedan ve sw da var 304 ün

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Neden öyle oldu bilmiyorum Hızlıresim süreleri dolmuş olabilir buraya tekrar ekliyorum.

PLtXMm.jpg

HegYT1.jpg

Hala görünmüyor :) 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Hala görünmüyor :) 

Bende görünüyor, Browser'ım ön belleğine fotoğrafları aldığı için sizin görüp göremediğinizi bilemiyorum. Daha da hizliresim kullanmam :D 

8dd2014a9ed5cb12396e175da97ad05b.jpg

34815_6618a7b5cdd795730efa99d8e8e224c1.j

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Bende görünüyor, Browser'ım ön belleğine fotoğrafları aldığı için sizin görüp göremediğinizi bilemiyorum. Daha da hizliresim kullanmam :D 

8dd2014a9ed5cb12396e175da97ad05b.jpg

34815_6618a7b5cdd795730efa99d8e8e224c1.j

Şimdi görünüyor. İyiymiş hakikaten.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Focus mk1 in tadını halen alabilmiş değilim başka arabalarda. Tek sorunu 1.6 motorunun şu an beni tatmin etmeyecek olması. 2.0 temiz bulsam ben de alabilirim.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Focus1’i ben de özlüyorum. Hakikaten çok mu iyiydi, bize mi öyle geliyordu bilmiyorum. 10 yıl oldu binmeyeli. 

Vesileyle ben de bir kaç foto bulup atayım bi ara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Selim Bilgin yazdı:

Focus1’i ben de özlüyorum. Hakikaten çok mu iyiydi, bize mi öyle geliyordu bilmiyorum. 10 yıl oldu binmeyeli. 

Vesileyle ben de bir kaç foto bulup atayım bi ara.

Focus 1'in seveni çokmuş harbiden merak ettim yakınlarımdan birisinin varsa direkt alacağım anahtarı elinden. // Bu arada geçmiş olsun Selim Abi. Kısa zamanda iyileşmen dileği ile Allah Beterinden saklasın. 

Murat Sahın yazdı:

Şimdi görünüyor. İyiymiş hakikaten.

Şimdilerde en temizi bile çürümeye başlamıştır. Bir de metal yorgunluğu diye bir şey var 95 model desek 26 yaşında oluyor acaba o rezonanslar yüzünden Metal yorulmuş olabilir mi diye düşünmek eski araçlara olan güvenimi silkeliyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

İlk araba kullanmayı öğrendiğim ve 10 yıl ailede kalan Focus 1 ve şahsıma ait ilk aracım olan Focus 1,5 hala tadı damağımdadır. Focus 1 az çilemizi çekmedi 10 yıl boyunca ona rağmen banamısın demedi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...