İçeriğe Yönlendir

Akıllı bileklik

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Arkadaşlar oğlum Deniz Devrim 11. doğum gününde akıllı bileklik istiyor. Ama almışken sim kartlı olanlardan almayı düşünüyorum
Konumunu görmeyi, sos kameralı aramalı dinlemeli bişey olsun diyorum. Bu cihazlarda tecrübe edenlerin, tavsiyelerine ihtiyacım var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yakın bir arkadaşım almıştı kızı için.

IMEI kayıtlı olunca cihaz tarafında bir sorun yaşamadı ama, şarj kablosu cihaza özel olduğu için, bir kablo yüzünden kullanamaz oldu.

İthalatçı firmaya kadar ulaşıldı ama gerek sarf malzeme gerekse yedek parça olarak bir türlü sonuca ulaşamadı.

Alırken, ürünün şarj kablosunun mümkün ise universal olması önemli olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Takipteyim :) 

Erhan Doruk yazdı:

Kablosu üniversal değil, aynen Recep Selim hocamın dediği gibi. Ama hemen bakındım;

https://www.hepsiburada.com/alcatel-move-time-akilli-cocuk-saati-sarj-kablosu-p-hbv00000ipu8f

Kablosu satılıyor ayrıca. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

şubat ayında aşağıda lingini eklediğim ürünü aldık. pandemi dolayısı ile net şekilde kullanmadık. hatta hat bile alıp takmadım. evde saat olarak kullanıyor. 

https://www.hepsiburada.com/smartbell-q500-2020-sim-kartli-akilli-cocuk-saati-mavi-pm-HB00000VI9NC

Çocuğun sürekli kurcalayacağını var sayarsak, şarjı ne kadar gider ki? Yani günü kurtarırsa sorun yok ama verilen bekleme süresi şüpheye düşürdü beni. Malum, benimkiler küçük, kızım mıncıklar durur :D 

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Bi iki ay önce aldık içinde sim var.konuşabiliyorsunuz sesli mesaj atabiliyorsunuz.konum özelliği var.heran çocuk nerede görebiliyorsunuz.

Güvenli alan oluşturup çocuk bu alanın dışına çıkınca size uyarı geliyor.

Mediamark tan almıştım.

Konuşma telefon gibi kaliteli değil ama.çocuk ağzına yaklaştırması lazım

Murat Sahın yazdı:

Çocuğun sürekli kurcalayacağını var sayarsak, şarjı ne kadar gider ki? Yani günü kurtarırsa sorun yok ama verilen bekleme süresi şüpheye düşürdü beni. Malum, benimkiler küçük, kızım mıncıklar durur :D 

Şarjı hemen bitmiyor.ilk günler sürekli arama yapıyordu😊yinede gün içi yetiyor.

Telefonunuza uygulama yüklüyorsunuz.şarj seviyesini görebiliyorsunuz.yüzde on civarlarına düşünce size uyarı geliyor  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İsa Erdoğan yazdı:

Bi iki ay önce aldık içinde sim var.konuşabiliyorsunuz sesli mesaj atabiliyorsunuz.konum özelliği var.heran çocuk nerede görebiliyorsunuz.

Mediamark tan almıştım.

Telefonunuza uygulama yüklüyorsunuz.şarj seviyesini görebiliyorsunuz.yüzde on civarlarına düşünce size uyarı geliyor  

Hangi cihaz için konuşuyoruz İsa hocam? Altta Mehmet hocamın bahsettiği ürün mü acaba?

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

şubat ayında aşağıda lingini eklediğim ürünü aldık. pandemi dolayısı ile net şekilde kullanmadık. hatta hat bile alıp takmadım. evde saat olarak kullanıyor. 

https://www.hepsiburada.com/smartbell-q500-2020-sim-kartli-akilli-cocuk-saati-mavi-pm-HB00000VI9NC

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
İsa Erdoğan yazdı:

Mediamark tan almıştım.

Tam kullanmadık saat olarak kullanıyor yaklaşık 2 gün civarı gidiyor hat yok içinde wifi ful açık. Fazla kurcalamiyor, benim oğlumda 10 yaşında dışarıda kullanırsa bilmiyorum hat ile ne kadar gider 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...