İçeriğe Yönlendir

Macbook Pro İşletim Sistemi Sorunu

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yenisini al uğraşma :)

o paraya land rover var.

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ferit Erken yazdı:

Bende artık Macbook pro  sahbi değilim sattım gitti. Yalnız sattığım kişiye formatlayıp vereyim dedim, demez olaydım. Sabaha kadar uğraştım. Anca format atabildim. Yıllardır kullanırım hiç format atmamıştım, tecrübe oldu. Artık bir canavarım var Monster Tulpar RTX3060'lı fena çok fena... 

Fan sesi yokmu benim monster sac kurutucunun 1 kademesi gini çalısıyor 

Yorum bağlantısı
Ferit Erken
Erkan Işık yazdı:

Fan sesi yokmu benim monster sac kurutucunun 1 kademesi gini çalısıyor 

Normal kullanımda ses yok, oyun ve turbo modunda fanlar ses yapıyor. Fakat oyun esnasında zaten kulaklık kullanıldığında sesi çok duyamıyorum. Ses olayı işlemci ve ekran kartı sıcaklığına bağlı olarak soğuttuğu esnada devrini düşürüyor. Çok rahatsız oldum diyemiyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sen niye macera arıyorsun abi. Adres Google da var. Yolla gelsin. Gerçi şuan kapandık ev adresi vereyim sana
Sani'ye doğru yola çıktı. Bilerek ve isteyerek kocaman koli içinde gönderim yaptım ki dönüşte içine s beden bişeyler koysun
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hakan Atuğ
Sani'ye doğru yola çıktı. Bilerek ve isteyerek kocaman koli içinde gönderim yaptım ki dönüşte içine s beden bişeyler koysun

Ben de MAC kullanıyorum ama çok tecrübeli değilim. PC’ye geçersen her konuda hatta yerinde bile destek sana
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben de MAC kullanıyorum ama çok tecrübeli değilim. PC’ye geçersen her konuda hatta yerinde bile destek sana

Sani halletti [emoji106]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...