İçeriğe Yönlendir

1997 Fiat Marea Kullananlar Bilgi Verebilir mi ?

Hüseyin IŞIK

Recommended Posts

Hüseyin IŞIK

Cümleten selamun aleyküm 1997 model fiat marea tavan haric boyalı tavana da kaplama yapilmis kilometre 186.000 de sol ön camurluk değişik almaya düşünüyorum fiyat olarak pazarlığı en son 24.000 bitirdik sizce alınır mı kronik sorunları çok mu etrafımda son sahibi olursun marealar tutulmuyor parca sorunu yaşarsın diyen çok kişi var şimdiden cevaplarınız için teşekkürler .

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Hüseyin IŞIK yazdı:

Cümleten selamun aleyküm 1997 model fiat marea tavan haric boyalı tavana da kaplama yapilmis kilometre 186.000 de sol ön camurluk değişik almaya düşünüyorum fiyat olarak pazarlığı en son 24.000 bitirdik sizce alınır mı kronik sorunları çok mu etrafımda son sahibi olursun marealar tutulmuyor parca sorunu yaşarsın diyen çok kişi var şimdiden cevaplarınız için teşekkürler .

Ucuza aldınız ucuza satarsınız, hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çalışır yürür durumda muayene varsa 25 görmeden aldım sizden ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Geçen bir grupta gördüm, şanzumanı değişecek, komple kaporta boya yapılacak leş gibi 99 astra g'ye 35 bin lira istiyorlardı :)

Mustafa hocamın dediği gibi, çalışır yürür durumdaysa muayene de varsa her türlü alınır.

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Hüseyin IŞIK yazdı:

Tavanda kaplama varsa büyük ihtimalle tavanda macun vardır bilginiz olsun

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tolgahan Doğru yazdı:

Tavanda kaplama varsa büyük ihtimalle tavanda macun vardır bilginiz olsun

Onu söyler satıcıya, satıcı kabul ediyorsa açtırıp baktırmayı, baktırılır, yok kabul etmezse zaten dediğiniz gibi macun vardır. Ama marealarda güneş yanığı kronik. Genelde de tavanı boyatmak yerine kaplatıyorlar taklalı muamelesi görmesin diye. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin IŞIK
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Muayene 16 ay varmış daha

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Murat Sahın yazdı:

Onu söyler satıcıya, satıcı kabul ediyorsa açtırıp baktırmayı, baktırılır, yok kabul etmezse zaten dediğiniz gibi macun vardır. Ama marealarda güneş yanığı kronik. Genelde de tavanı boyatmak yerine kaplatıyorlar taklalı muamelesi görmesin diye. 

Dediğiniz doğru. Ayrıca kaplamayı iyi yapabilmek için zeminin düzgün olması lazım. Mutlaka tavanda ezik buzuk oluyor macun gerekebiliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

motor çalışıyor ve fren yapınca duruyor ise bedava. ruhsattaki numaralar ile motor ve şaseye bakın, tutuyorsa gözü kapalaı alın bedava.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

benden 26 işler sana :)

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

scooter gördüm 34 bin lira.başka sorum yok .kaydı kuydu sağlamsa alınır tabi ki....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

2001 brava otomatik 176000km de doktordan 53.000 e zoraki aldım araçta güneş yanığı var komple boyanacak birde.60 dan aşağı vermem çürüsün evin önünde diyordu tanıdıkla aldık 😊 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...