İçeriğe Yönlendir

Focuslandım

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Merhaba arkadaşlar ,

Hızlı bir satış ve alış işlemleri sonrasında yeni aracımızı almış bulunmaktayız .

Focus 1 kullanmış ve tam olarak keyfini sürememiştim, bu aracımla inşallah uzun bir süre birlikte uzun kilometreler yaparız .

Gelelim aracımıza ;

2011 model 3. Sahibinden sol ön çamurluğu boyalı başka değişen boyanan olmayan , 1.6 benzinli +LPG’li otomatik vites bir araç .

85.000 kilometre de hoş bakılmış temiz pak bir araç. Arkadaşım 5 yıldır kullandığı için tüm bakımlarını aşağı yukarı biliyorum.

Şu anlık 1 tane fotoğrafı var yarın biraz temizlik yapıp biraz daha şenlendireceğim.

a23ce9d35d7b9fe835bfe036445bf95e.jpg

• Beğen 32
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Hayırlı olsun.

Focus 'un en eli yüzü düzgün kasası bence.

Mk 2.5 HB :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hayırlı olsun.

17 C-Max çok kollusu ön titanium ızgara  x paket in arka far stop grubu. İçe de titanium konsol tamam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Hayırlı olsun, kazasız belasız yolculuklar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

güzel seçim,bilindik araç da olunca on numara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Hayırlı olsun.kazasız belasız kullanın inşallah. 

Rengide Çok Güzel 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın hocam. Çok temiz duruyor.

Emre Şimşek yazdı:

Helaaaal.

Yakışır bu işte.

Güle güle kullanın.

Artık bir konu da sizden bekliyoruz :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Bu kasa Focus Sedanın ön dizaynının izini bi skodanın sağ tarafına çıkarmıştık amcaoğlu ile. Ya bana öyle geldi ya da bu kasanın frenleri zayıf gibi. 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

2011, 85 bin ve neredeyse hatasız orjinal.daha ne olsun ,hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Bu kasa Focus Sedanın ön dizaynının izini bi skodanın sağ tarafına çıkarmıştık amcaoğlu ile. Ya bana öyle geldi ya da bu kasanın frenleri zayıf gibi. 

Sana öyle gelmiştir, lastik kötü olabilir, araç bakımsız olabilir :) Etken çok. İyidir frenleri. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağrı Alaf
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

Sana öyle gelmiştir, lastik kötü olabilir, araç bakımsız olabilir :) Etken çok. İyidir frenleri. 

Muhtemelen lastikti ama çok sağlam arabaydı bir kaç kapı kasması dışında hiç bir şeyi yoktu. Parçası çok pahalıydı ama çarptığımız arabanın Muayenesi Sigortası olmadığı için ve Hatalı U dönüşü yaptığından dolayı kaza yaşandığı için o konuda pek yorulmadık 

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Hayırlı olsun .  Fırtına gri en güzel ve en ağır duran rengi bu kasanın. Sönmez koçun orda duruyordu aynı renk onu aldınız zannettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...