İçeriğe Yönlendir

2006+ Ford S-Max / Ford Galaxy Onarım Kılavuzu + Kablo Şemaları

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Arkadaşlar 2006-2014 S max ve Galaxy için tamir kılavuzu. Bunu da buraya ekleyelim, belki işine yarayan oolur, ben indirdim, zaman bulunca Türkçe çeviri yaptıracağım bilgisayara, en azından az çok anlaşılır. İndiremeyen bana ulaşırsa atmaya çalışırım 100mb üzeri bir dosya. 

https://cardiagn.com/2006-ford-s-max-ford-galaxy-repair-manual/

Bilgisardan daha kolay indirebilirsiniz. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hocam merhaba,

Dosyayı wetransfler ile paylaşırsanız @Mehmet Ozyurek forumun dropbox'ına kopyalar, böylelikle sürekli erişilebilir olur.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Mustafa hocam öncelikle teşekkürler, peki başka modeller içinde bu tür dosyalar mevcut mudur? Eğer mevcutsa nasıl ulaşabiliriz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Hocam merhaba,

Dosyayı wetransfler ile paylaşırsanız @Mehmet Ozyurek forumun dropbox'ına kopyalar, böylelikle sürekli erişilebilir olur.

Tamam deneyeceğim Sani kardeşim , teşekkür ederim.Linki unutmuş muyum yoksa yönetici arkadaş mı kaldırdı. 

Mehmet Yeter yazdı:

Mustafa hocam öncelikle teşekkürler, peki başka modeller içinde bu tür dosyalar mevcut mudur? Eğer mevcutsa nasıl ulaşabiliriz. 

Tüm modeller için var, bazıları olmayabilir. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Aracı daha iyi anlayabilmek için çok yararlı bence tamir kılavuzları, teşekkürler paylaştığınız için. Fiesta MK7 için bayağı süredir arıyorum, sadece kaporta için olan kısmı bulabildim, motor için olan kısmı ise bulamadım (daha doğrusu sadece üç sayfasını bulabildim). 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Muhammet Ölmez yazdı:

Aracı daha iyi anlayabilmek için çok yararlı bence tamir kılavuzları, teşekkürler paylaştığınız için. Fiesta MK7 için bayağı süredir arıyorum, sadece kaporta için olan kısmı bulabildim, motor için olan kısmı ise bulamadım (daha doğrusu sadece üç sayfasını bulabildim). 

Bilgisayardan girip bakmak lazım, zaman buldukça indirmeye çalışayım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Muhammet Ölmez yazdı:

https://drive.google.com/open?id=1GKNSl1tWmD2z5AM-T83dqVpvFWw1v0i8

Bu linkten indirebilirsin, serverlerde sorun olabiliyor değişik zamanlarda tekrar denenebilir

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Osman Bulut2
Mustafa Yanar yazdı:

Arkadaşlar 2006-2014 S max ve Galaxy için tamir kılavuzu. Bunu da buraya ekleyelim, belki işine yarayan oolur, ben indirdim, zaman bulunca Türkçe çeviri yaptıracağım bilgisayara, en azından az çok anlaşılır. İndiremeyen bana ulaşırsa atmaya çalışırım 100mb üzeri bir dosya. 

https://cardiagn.com/2006-ford-s-max-ford-galaxy-repair-manual/

Bilgisardan daha kolay indirebilirsiniz. 

Mustafa Bey bu pdf formatında mı?  parça parça mı indiriyorsunuz?  dili sadece rusca ?.... been indirmeye kalktım. parça parça pdf formatı ve dili rusça idi. Acaba yanlış mı yapıyorum?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Mustafa Yanar yazdı:

teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...