İçeriğe Yönlendir

Peugeot mu Olduk? | Kamuflajlı Yeni Opel Astra L

Furkan Sumer

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Ön tarafında bir Dodge Charger havası sezdim. 

Beğendim güzel duruyor fakat hafif kavisli hatlar Astra'ya daha çok yakışıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Bakalım Fransızların malı nasıl çıkacak 5 sene sonra forumda illa bir arızasını görürüz. Bence hala Opel çizgilerinden çıkmamış. Bu düz ve detaysız tasarımlar hem çok güzel görünüyor hem göz yormuyor. Sanki 95 senesinde ki modellere bir atıf gibi. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Far ve panjur kısmının tasarımını passat b8 e benzettim. Arka kısmıda volvonunjipine benzettim hafiften. Aynadaki sinyal detayı çok farklı ve hoş olmuş. Kayar sinyal varsa efsane durur kasada. Ön kaliperler haylice büyük ve sportif durmuş. Ben çok beğendim güzel duruyor. 

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Yoğun psa esintisi içeriyor haliyle. Klasik Opel tasarım dilinden epey uzak, sanki 308 e makyaj gelmiş gibi [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Astra nın her tasarımı nirvana olmuştur benim fikrim. Ama henüz J kasa kadar heybetlisi yok bunu da kabul edelim J kasa sahibi olduğum için değil gerçek bu :p

Facede Ford sayfasında Focus 2013 ile Astra J yan yana fotoğraf koyulmuş fotoğrafı koyan kişi asalete bak demiş 10 yorumun 9 unda ise Astra övülmüş. Astra nın mevzu dan haberi yok Focus un gözleri yaşlı, dayı kusura bakma da Focus unu gömmüşsün,  itiraf edelim Astra nın yanında ezik kalmış vs.

Birde çizgi vs diyoruz ya eski çizgisinden devam eden tek kasası da K kasa olmuştur. Diğer tasarımların halefi selefi birbiriyle alakası yok. Önde logo olmasa kimse bunların hepsi Astra demez. Opel bu konuda çok radikal ve güzel işler çıkarıyor. Birde VW ye bak :p

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

tam emin değilim ama motor genelde Fransız oluyor. Diğer markaların modellerini düşündüğümde çok sade kalmış. Yeni araçları yeni konseptleri artık anlayamıyorum ne sedan ne hb. ne jip ne değil. Yakın zamanda da citroen C4 geliyor o da bi değişik. Sanırım işler başka noktalara kayıyor.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Ben çok beğendim şahsen keşke gelsede ülkeye borçlarım bitince benim olsa 😂😂

Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe
(düzenlendi)

Far ve stopları çıkarsak yeni 308'in aynısı sanki. Ama fazla sade, bir albenisi yok bence.

tarihinde Ömer Çayırtepe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Gencay Bengli yazdı:

ne jip ne değil. Yakın zamanda da citroen C4 geliyor o da bi değişik. Sanırım işler başka noktalara kayıyor.

Fan boy mode //on. her araba zate Jeep olmaz.

ama crossover olabilir. yani jeep olmadığı zaten doğal olarak doğru bir önerme. önerme de değil hakikat. Fan boy mode //off.

bu arada görseller gerçek değil. kocaman render yazıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Furkan Sumer yazdı:

dhXjJ.jpg

Bununla alakası bile yok ama ince panjur ve farı görünce aklıma hemen Manta A geldi. Aah ah nerede ruhu olan o eski modeller. Manta A, Kadett C coupe.. ☺️

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Astra J’den buna geldiğine inanamıyorum 😒😒

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Hyundai sevmem ama Ioniq 5, Yeni Astra’dan daha albenili duruyor.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

opelin 2 önceki kasasına ulaşmaya çalışırken,artık 3 önceki kasası mı olacak..

Güzel,alınır

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Çok bayık ördek gagası gibi ben beğenmedim eski kasa daha güzel ve gösterişli.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Furkan Sumer yazdı:

Hyundai sevmem ama Ioniq 5, Yeni Astra’dan daha albenili duruyor.

Resim linklerini sildim, yanlışlıkla özel resim ekledin galiba 😊

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

tesekkurler abi..

kim duzenledi bilmiyorum ama konu basindaki resim linkleriyle ayniydi.

alternatif resim yukleme sitesi bulamiyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Furkan Sumer yazdı:

Astra J’den buna geldiğine inanamıyorum 😒😒

Boşuna demedim nirvana şu an Astra J o da bizde var 😎

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Metin Akbal yazdı:

Astra J'nin o tasarımını çok sağdı Opel illa ki değişmesi gerekiyordu büyük çoğunluk beğenmiş  zaten abi. Corsa'ya zaten Insignia göndermesi var bir de Astra'ya aynısını verince tek tip otomobil imajı veriyordu Insginia'nın arka panelini yine almış takmışlar mantıklı zira imzayı stoptan alıyorlar Volvo gibi. Bu hali ile her modelin kendi karakteristiği oluşmuş. Hem Farları 95 Senesi Opel Astra aynı bence geçmişe gönderme var çok hoşuma gitti. Senin Astra J'ye bindim virajları ve frenleri o kadar hoşuma gitti ki bir kere hayatımı bile kurtarmışlığı var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Metin Akbal yazdı:

O Allah’ın emri canım.. Benim gözümde de sürüş, kullanışlılık, ön konsol ve bütününün güzelliğiyle nirvana.

Geçen makyajlı J kasada çok güzel bi mavi renk gördüm. İngiltere’den gelen makyajsiz ilk partide vardı o renk, belki hatırlarsın..

Çok yakışmıştı.. Görür görmez “neptün de neymiş yaow” diye mırıldandım 😂

Dünyada eger Astra J diye bisey olmasaydı, bu tasarıma Golf 8’den sonra eyvallah derdim. 

Her ne kadar J’den uzak olsa bile K’ya okeydim.

Üzülerek söylüyorum L olmamış 🥺

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Tasarımdan çok motor ve şanzıman ne gelecek merak ederim. Az yakan çok kaçan, kolay bozulmayan bir otomobil olsun. Fiyatında maaşlı bodrolu çalışanın alacağı seviyede olsun. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)

Gelse gelse

EAT8 gelir,

1.2 130hp,

1.5D 120 veya 130,

1.5D 102 gelir boş paket, manuel 6 ileri şanzıman ile..

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...