İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Style ve Style Plus Arası Farklar

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

kısmet olursa  2011 model focus 3 manuel style plus aracımı 2013 model style otomatik focus ile takas yapmayı düşünüyorum aracı yarın göreceğim arasında gözle görülür farklar var mıdır? otomatik park farkının olduğunu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bildiğim kadarıyla style plus da ekstra olarak otomatik park ve dolayısıyla ön park sensörü, ön cam rezistansı olması lazım.

Otomatik katlanır ayna da olabilir sanırım ama emin değilim bundan.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Aynı kasa ise, Plus donanımda ilaveten ön cam rezistansı ve aklıma gelmeyen bir donanım daha vardı.

2013 Style Focus aracımız var ve otomatik park mevcut aracımızda. Ön cam rezistansı ayırt edici özellik olacaktır.

Düzeltme: Style satıp, style plus alacağınızı zannetmiştim ben. Yanlış bilgilendirme oldu.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

2012 style paket vardı bizde. Bluetooth vardı 2013 lerden farklı olarak ancak otomatik park yoktu. Daha sonra bluetooth u kaldırıp otomatik parkı getirdiler sanırım style paketlere..

Yorum bağlantısı
Ahmet Serin

Diğer modelleri bilmem ama focus3 karma karışık donanım olarak. Yılın ilk yarısıyla sonrası bile farklı olabiliyor.
Tekno pakette 2012 yılı 9. Aya kadar trf levha tanıma varken sonrasında yok.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ford’da bahsettiğiniz yıllarda teybe usb girişi falan da eklendi. Ama bazı şeyler de eksildi diye hatırlıyorum. En azından Fiesta için böyle..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Serin yazdı:

Diğer modelleri bilmem ama focus3 karma karışık donanım olarak. Yılın ilk yarısıyla sonrası bile farklı olabiliyor.
Tekno pakette 2012 yılı 9. Aya kadar trf levha tanıma varken sonrasında yok.

fukuşima nükleer santrali patlayınca, tüm dünyada tüm üretimlerde aksamalar oldu, bazı elektronik ğarçalar temin edilemedi

vesile ile şimdi orada biriken suyu okyanusa boşaltacaklar....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...