İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo Sunroof

Akın Kale

Recommended Posts

Akın Kale

Merhaba 2006 model mk3 sunroff

Perdesi kızak yatağından çıkmış ayrıca tırnakları farklı yönlerde eğik durumda.tekrar dan takmak istiyorum orijinali nasıl durumda.sunroff geriye doğru açılınca perde de otomatik olarak geri gidiyor mu .bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)

Benzer problem burada mevcut, umarım işinize yarar. Keyifli forumlar..

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Kale

Sonroff kapanırken de çok sesli kapanıyor.kapanma hızı normal ancak kapatma esnasında gürültü yapıyor . bu normal mi peki

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Akın Kale yazdı:

Sonroff kapanırken de çok sesli kapanıyor.kapanma hızı normal ancak kapatma esnasında gürültü yapıyor . bu normal mi peki

Nasıl bir gürültü gacırdama falan varsa kanalları vs. yağlayın temizleyin.

Yorum bağlantısı
Akın Kale
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Nasıl bir gürültü gacırdama falan varsa kanalları vs. yağlayın temizleyin.

En son kapanırken pat diye ses yapıyor.sert kapanıyor 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Akın Kale yazdı:

En son kapanırken pat diye ses yapıyor.sert kapanıyor 

Normal.

Yorum bağlantısı
Cumali Çevik
Akın Kale yazdı:

Merhaba 2006 model mk3 sunroff

Perdesi kızak yatağından çıkmış ayrıca tırnakları farklı yönlerde eğik durumda.tekrar dan takmak istiyorum orijinali nasıl durumda.sunroff geriye doğru açılınca perde de otomatik olarak geri gidiyor mu .bilgisi olan var mı?

Benimde döşeme tırnakları kırık ama sunroof açınca oda geriye gidiyor çalışmasında bir problem yok . Sunroof camında film var komple döşemeyi çıkartırım belki daha iyi , çözüm bulabilirsen paylaşırsan çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Akın Kale

Şuan benim sunroff perdesi cıkarttım boşta duruyor.tırnakları nereye nasıl takılacak bilmiyorum.eğer yapabırsem bilgi veririm

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...