İçeriğe Yönlendir

Kuryelikde Para Var.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Nasıl kolay para kazanırım şeklinde düşünürken bu kuryelik işinde acayip paralar döndüğünü gördüm :D Sistem sürümden para kazanmaya dayalı. Durmadan çalışan kurye aylık 16500 tl para kazanıyor. Keşke hanım motor kullanmayı bilseydi :D Valla yeni sektör doğdu ekonomiye can gelmiş. 

https://youtu.be/4akMeryA7mk

https://youtu.be/aCjbYOZSOeE

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Az önce sipariş verdik. 20dk’da geldi sipariş

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

çalışan her şeyi hak ediyor. Allah daha çok versin. yağmuru, soğuğu ,trafiği, taşıması v.s zor iş ..

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Kolay para derken?

KPSS filan gerekmiyor, isteyen işini bırakıp yapmaya başlayabilir.

• Beğen 22
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sadece pandemi döneminde 160’dan fazla kurye çalışırken hayatını kaybetti. Kolay iş değil.

• Beğen 8
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Dikkatli , paldır küldür sürünce kaza ihtimali düşer bence. 

Sıfır km Honda dio alıcan miss , bir güzelde güvenlik ekipmanı takıcaksın harika. 

Olmadı tüplü Hyundai i10 ile bu iş yapılır. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Nasıl kolay para kazanırım şeklinde düşünürken bu kuryelik işinde acayip paralar döndüğünü gördüm :D Sistem sürümden para kazanmaya dayalı. Durmadan çalışan kurye aylık 16500 tl para kazanıyor. Keşke hanım motor kullanmayı bilseydi :D Valla yeni sektör doğdu ekonomiye can gelmiş. 

https://youtu.be/4akMeryA7mk

https://youtu.be/aCjbYOZSOeE

Hanım niye? Sen akşam ve hafta sonu çalışssana?

• Beğen 14
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

Hanım niye? Sen akşam ve hafta sonu çalışssana?

Abi  yassak bize :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

yemeksepetine bir mağaza aç işyeri ev. tek ürün soğuk sandviç olsun. kurye ile anlaş. bizlere burada duyur biz girip 10 puan verelim. Sonra satışa başla. İş açılınca mahallede bir atelye kiralarsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Koray Demir yazdı:

Sadece pandemi döneminde 160’dan fazla kurye çalışırken hayatını kaybetti. Kolay iş değil.

Kolay iş. Deli gibi motor kullananlar var. Bunların çoğu şansa kaza yapmıyor.

Ali Darbaz yazdı:

Çalışana yasak yok. Az önce kurye market siparişini getirdi dedim ya :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kolay iş. Deli gibi motor kullananlar var. Bunların çoğu şansa kaza yapmıyor.

Çalışana yasak yok. Az önce kurye market siparişini getirdi dedim ya :) 

Şirket yassak deyo diyom en halen :D

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Şirket yassak deyo diyom en halen :D

657 misin yav. Sözleşmende mi yazıyor? Mesai saatlerin dışında şirket ne karışır sana

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

657 misin yav. Sözleşmende mi yazıyor? Mesai saatlerin dışında şirket ne karışır sana

Sözleşmemde yazar.  

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
(düzenlendi)
Köksal Yılmaz yazdı:

16 bin tl nasıl kazanılıyormuş ben anlamadım

videodaki teslimattan günde yaklaşık 60  tane yapması gerekiyor .insan ölür herhalde.

tarihinde Haluk Şentürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Pandemiden önce bir akşam mesaiye kaldım. İsyerine  yemek söyledim. Adamla ayak üstü sohbet ettik. Dedi bana

-sen ne kazanıyorsun burda 

Dedim

-Alçak sürünmeye devam.

Sende durumlar ne?

Parça başı 5 TL alıyorum dedi. 

en kötü günde 50 sefer atarım dedi.

Usulca uzaklaşırken, allah kaza bela vermesin dedim.

Sonra kendimi sorguladım. Hayatım gözümün önünden gecti. 

incindiğimi hissettim. 

• Beğen 6
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Öncelikle siparişlerdeki süre maddesi kaldırılmalı acele etmeleri engellenmeli...

Kurye arkadaşlar maddi olanaksızlıklar , eğitim bilinç eksikliği yada farklı bir nedenle sebebi ne olursa olsun  emniyetsiz kullanılan Scotter yada Motosikletler nedeni ile hayatlarını kaybediyor ağır hasarlı yaralanmalı kazalar yapıyorlar bizlerin canı yanıyor.Geçen gün Eşrefpaşada bir kurye kardeşimiz hayatını kaybetti Allah Rahmet Eylesin.

Ben eski bir motorcuyum , motosikleti ticaret için değil tutkum olduğu için kullandım , motorcunun kaportası gövdesidir araba ile kaza yapmak motosiklet yada scotter ile kaza yapmaktan çok farklı ben konuya buradan yaklaşıyor acilen düzeltilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Eşim iş ilanlarına bakarken, paketleme ilanı adı altında kuryelerin paketlerini hazırlayacak eleman arıyorlar. Verdikleri maaş ve sosyal destekleri , şu an çalıştığı işden çok daha iyi. Eşim burda çalışayım evede yakın diyor. Bende 2 üniversite bitirmişsin , sana paketciliği konduramıyorum diyorum. Şu ön yargımı felan bir kenaramı bıraksam diyom bazen. Mühtelemel Getir tarzı bir depo işletmesi. Yine mühtemelen çiçek sepetine çalışıyor gibi görünüyor. Paketleri hazırlayıp kuryeye vermek, Muhasebede sabah akşam giriş çıkış fatura takip etmekten çok daha stressiz olur diye düşünüyorum :D

Asgari ücret veriyor, 

Mesai saatinde çalışıyor eve iş taşımıyorsun. 

Servisin var  ve tek bir işle uğraşıyorsun. 

Az para az stress az mesai. Valla hanım ağzımdan çıkıcak bir okeye bakıyor şu an :D

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bizim şirkette gece çalışan cocuklardan biri istifa etti kuryeliğe geçti geçen ay

10 bin kazanılıyor ortalama diyordu 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Eşim iş ilanlarına bakarken, paketleme ilanı adı altında kuryelerin paketlerini hazırlayacak eleman arıyorlar. Verdikleri maaş ve sosyal destekleri , şu an çalıştığı işden çok daha iyi. Eşim burda çalışayım evede yakın diyor. Bende 2 üniversite bitirmişsin , sana paketciliği konduramıyorum diyorum. Şu ön yargımı felan bir kenaramı bıraksam diyom bazen. Mühtelemel Getir tarzı bir depo işletmesi. Yine mühtemelen çiçek sepetine çalışıyor gibi görünüyor. Paketleri hazırlayıp kuryeye vermek, Muhasebede sabah akşam giriş çıkış fatura takip etmekten çok daha stressiz olur diye düşünüyorum :D

Asgari ücret veriyor, 

Az para az stress az mesai. Valla hanım ağzımdan çıkıcak bir okeye bakıyor şu an :D

Geçim zor. Kendini gösteren biri paketlemekten bölge koordinatörlüğüne kadar yükselir. Bu işler böyle oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

16 bin tl nasıl kazanılıyormuş ben anlamadım

geçen yutuptayım, bademcik nasıl alınır isimli vidyoyu izledim, konu komşuya faydamız olsun...

• Beğen 6
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Keşke hanım motor kullanmayı bilseydi :D

Ali Darbaz yazdı:

Eşim burda çalışayım evede yakın diyor. Bende 2 üniversite bitirmişsin , sana paketciliği konduramıyorum diyorum.

Kavimler Göçü’nden önce / sonra 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Gencay Bengli yazdı:

parça başı 5 TL alıyorum dedi. 

en kötü günde 50 sefer atarım dedi.

o zaman bahşişlerle 10 bini geçer gibi. ama yine de zor iş.Allah kolaylık versin. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Asgari ücret veriyor, 

Bir sonraki iş başvurusundaki mülakatta önceki işinizden sonraki sürede ne yaptınız sorusu sorulduğunda pek iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Kişi uzmanlığı neyse o konuda kendini geliştirmeli ya da iş aramalı.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Keleş yazdı:

Bir sonraki iş başvurusundaki mülakatta önceki işinizden sonraki sürede ne yaptınız sorusu sorulduğunda pek iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Kişi uzmanlığı neyse o konuda kendini geliştirmeli ya da iş aramalı.

Benimde hedefim, kurumsal bir firmada iş bulana kadar evde kalmasını istiyorum. Yukarda yaptıklarım espiri kinaye 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...