İçeriğe Yönlendir

Ucuz Diye Aldığım Castrol Motor Yağı Sahte mi?

Cengizhan Deniz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Burada bir firmayı karalamak kurallara aykırı, ancak tecrübelerimizi paylaşmamızda sakınca yok.. 

Ben hepsiburada.com a güveniyorum.. Ancak, satıcı hepsiburada olmalı. 

Site içindeki ürün ile ilgili yorumlarına itibar etmeyin. 

Sitedeki x bir satıcıdan Kulaklık aldım, orijinal diye satılıyordu, kulaklık üstündeki karekodu okuttuğumda bambaşka bir kulaklık modelinin barkodunun basıldığını gördüm. 

Şekil olarak da zaten aldığım üründen farklılıkları vardı.. 

Şikayet kaydı oluşturdum. görselleri paylaştım. 

Ürünü geri göndermem halinde ücretinin iade edileceğini söylediler. 

Göndermedim. 

Uğraşamam dedim, bu ürün orijinal diyebiliyorsanız şikayetimi kapatın, bunu diyemiyorsanız ürün falan göndermekle uğraşmayacağım ücret iadesi yapın dedim.. 

İade yaptılar. 

Ürün ile ilgili satış sayfasına defalarca olumsuz yorum yaptım ama hiç biri yayınlanmadı. 

Şunu da eklemek isterim, 

Hepsiburada daha sonra bu satıcının hesabını kapattı. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Sahte motor yağı kullanan ww videosu izlemiştim. üst kapak perişan halde idi. Bende netten sipariş edip son anda iptal etmiştim. Yağcılarda dahi sahte çok var. Size söyledikleri yerlerden alın.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Kolçak satın almıştım. İade ürün yollamışlar. Şikayet ettim ürün resmi ile. Hepsiburada bir gün sonra satıcıyı çıkardı Müşteri memnuniyeti konusunda bildiğim en sağlam yer. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Şuna dikkat ederim. Netten alacağım zaman alacağım firma ilgili markanın yetkili satıcısı olup olmadığını araştırırım. Firmanın kendi sitesini araştırırım. Neresi uygun gelirse kupon indirim vs oradan alırım. Sahte yağı sattıktan sonra yağcı da satar zor değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Burada bir firmayı karalamak kurallara aykırı, ancak tecrübelerimizi paylaşmamızda sakınca yok.. 

Site içindeki ürün ile ilgili yorumlarına itibar etmeyin. 

Sitedeki x bir satıcıdan Kulaklık aldım, orijinal diye satılıyordu, kulaklık üstündeki karekodu okuttuğumda bambaşka bir kulaklık modelinin barkodunun basıldığını gördüm. 

Şekil olarak da zaten aldığım üründen farklılıkları vardı.. 

Şikayet kaydı oluşturdum. görselleri paylaştım. 

Ürünü geri göndermem halinde ücretinin iade edileceğini söylediler. 

Göndermedim. 

Uğraşamam dedim, bu ürün orijinal diyebiliyorsanız şikayetimi kapatın, bunu diyemiyorsanız ürün falan göndermekle uğraşmayacağım ücret iadesi yapın dedim.. 

İade yaptılar. 

Ürün ile ilgili satış sayfasına defalarca olumsuz yorum yaptım ama hiç biri yayınlanmadı. 

Şunu da eklemek isterim, 

Hepsiburada'da sorun yok emmi. Sorun satıcılarda. Şimdiye kadar hepsiburada tarafından satılan hiç bir üründe sorun yaşamadım. Hatta kargoda geciken ve aciliyeti olan ürünümü telefon açıp bayramdan sonraya kalmaması gerekliliğini anlattığım için arefe günü teslim ettirmişlikleri bile var. Her yıl binlerce liralık ürün alırım hb'den. Yapmaya devam edeceğim. Hatta bak bir örneğini daha vereyim :) Bebekler için beşik sallama motoru var, satıcıyı da biliyorum. Adamın cep telefonuna kadar var bende. HB üzerinden değil kendi web sitemden alırsan %10 ucuza gelir demişti, buna rağmen hb üzerinden aldım çünkü sorun olursa Ahmet yerine hb ile muhatap oluyorum. Ama uzunca bir süredir aracı şeklinde komisyon alarak başkalarına sisteminde satış yaptırıyor. Üründe sorun yaşar, söz gelimi senin anlattığın gibi sahte olduğunu anlar itiraz edersen para iadesi yapıyorlar ama yaptığın hiç bir kötü yorum yayınlanmıyor. Bir çok üründe yaşadım bunu. Gelen ürün farklı, benim fotoğrafta görüp aldığım ürün farklı, gelen ürünün fotoğrafını çekip yorumuma ekleyerek gelen ürün bu diye yorum yapıyorum, yorumum kesinlikle yayınlanmıyor. Herkes benim gibi fotoğrafa aldanıp ürün almaya devam ediyor :) Bu yanlış. Şimdi, bunu yazmak firmayı kötülemek değil, ben şikayetvar'dan bile yazdım. Aldığım üründen memnun kaldığımda yaptığım iyi yorumu nasıl yayınlıyorlarsa memnun kalmadığımda yaptığım yorum da aynı şekilde yayınlanmalı. 

Bebeklere biberon temizleme fırçası alıyorum düzenli olarak. bazılarının ucunda sünger var, bazıları tamamen fırça. Ben hijyenik olması açısından süngersiz olanları tercih ediyorum. Süngersiz ürün alıyorum, süngerli geliyor. Fotoğrafını çekip yorum yapıyorum gelen ürünün ucu sünger, buna göre alın diye, yayınlamıyorlar. Tamam bana para iadesi yapıyorlar ama, başkaları süngersiz diye almaya devam ediyor o ürünü. Herkes arayıp onunla uğraşmaz :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

katılıyorum, satıcı HB ise daha görmedim sahte şey geldiğini... 

Murat Sahın yazdı:

HB den tek sıkıntım (satıcı HB ise tek sıkıntım), birşey aldım mesela, hediyeli birşey, geldi kargo tam kontrol etmeden (hanıma uyup) geri yolladım ve iade açtım, sonrada çaktık durumu, bin kere mesaj attım aradım vazgeçtim iadeden dedim, ürün geri gitti ve buharlaştı, tamam dedikleri halde halledemediler, göndersenize tekrar, buna gıcık olduydum, gerçi hata bende açıp baksana hanıma ne güveniyorsun, üstelik fazla ağırda gelmişti, basiret bağlandı işte, neyse önemli olan onlara durumu anlattığım tamam demelerine rağmen işi çözememeleri, böyle hatalarıda olmasa daha güzel olacak...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Kaliteli ve orjinal yağ isteyen liquimoly alabilir, açık ve net üstün bir yağ, distribütör kendi satıyor liquimolyturkey. com

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

katılıyorum, satıcı HB ise daha görmedim sahte şey geldiğini... 

HB den tek sıkıntım (satıcı HB ise tek sıkıntım), birşey aldım mesela, hediyeli birşey, geldi kargo tam kontrol etmeden (hanıma uyup) geri yolladım ve iade açtım, sonrada çaktık durumu, bin kere mesaj attım aradım vazgeçtim iadeden dedim, ürün geri gitti ve buharlaştı, tamam dedikleri halde halledemediler, göndersenize tekrar, buna gıcık olduydum, gerçi hata bende açıp baksana hanıma ne güveniyorsun, üstelik fazla ağırda gelmişti, basiret bağlandı işte, neyse önemli olan onlara durumu anlattığım tamam demelerine rağmen işi çözememeleri, böyle hatalarıda olmasa daha güzel olacak...

buraları buram buram hırka koktu yahu :rofl: hep bu naylon yüzünden

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...