İçeriğe Yönlendir

6N2 Polo'da 12 Saniye İç Aydınlatma Var mı?

Celalettin Süğürtin

Recommended Posts

Celalettin Süğürtin

Merhaba dostlar. Bu minyon arabayla sahibi (kızım) teslim alıncaya kadar biraz oynamak, mıncıklamak istiyorum :D

Kumanda ile kapıları açınca iç aydınlatmanın yanmadıgını gördüm. Acaba doğuştan mı böyle bir beceriye sahip değil, yoksa problem mi var? Oysa düğme özellikli lambayı sağa çöktüğümde ışık yanıyor?

Yapmak istediğim şey: eğer 12 saniye aydınlatma çalışırsa oradan hat alıp ayna altı ve ayak aydınlatma yapmak istiyorum . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

forumda mustafa bağseven bununla alakali bir devre yapıp satıyor abi. lacettide alıp kullanmıştım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Teşekkür ederim. Videoyu izledim projemi gerçekleştiremeyeceğim bu durumda. Ancak ayna kapağına pleksi ile LED sinyal, iç aydınlatmaya da LED yapmayı denerim artık.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Teşekkür ederim. Videoyu izledim projemi gerçekleştiremeyeceğim bu durumda. Ancak ayna kapağına pleksi ile LED sinyal, iç aydınlatmaya da LED yapmayı denerim artık.
Tofaş gecikme rölesi takılırsa olur. Far anahtari Bora Golf Passat ile aynı işi auto far anahtarı ve far sensoru var o takılırsa oda olur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Neyse, fazla kurcalamaya müsait değil anladığım kadarıyla.  Olduğu gibi bırakıp arabanın sağlık-sıhhat mevzularına odaklanmak daha iyi olacak. Olmayan parayı fazla sıvamaya gerek yok :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...