İçeriğe Yönlendir

2021 VW Polo

Yurdaer Elay

Recommended Posts

Yurdaer Elay
Alpay Sumer yazdı:

Golf 8 den iyi.

Valla iki far arasındaki led çubuk hariç ben ikisini de beğendim :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

golfe çok yaklaştı, iç mekan geniş ve ferah. Çok insana yeterli bir araç. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ön bölümde passattaki krom ızgara ve farın bütünlüğü buraya kopyalanmış gibi, diğer poloya göre hatlar kavisli clio gibi, arka stoplar yavaş yavaş clioya selam çakıyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Stopları beğenmedim. Tek parça olsaymış daha güzel olurmuş bence. Geri kalanı harika.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mert Gulkokan yazdı:

Parası yetmeyen golf yerine polo alsın ya da scala tercih etsin

VW kendine rakip yaratmış. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Yeter yazdı:

Ön bölümde passattaki krom ızgara ve farın bütünlüğü buraya kopyalanmış gibi, diğer poloya göre hatlar kavisli clio gibi, arka stoplar yavaş yavaş clioya selam çakıyor.

clio da yolda ona çakıyor zaten :D:p

Golften güzel ama... Ford stayla hepsi aynı kafa devam ediyor ama... sahte egzostta moda oldu, çoğu marka aynı şeyi yapıyor, karlıkçı halilde, bune arkadaş :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

2020model sıfır km var galeride 205 lira diyor otomatik. Bunda nasıl acaba fiyat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aslan Mert Baklavacıoğlu

Golf'ün getir götürünü yapar bu ancak.

Genel olarak güzel diyecektim ki Stopları gördüm hiç olmamış kötü göründü gözüme.

VW 4-5 yıl daha ekmeğini yer bu stilin sonrasında köklü bir değişim lazım tasarımda. Reno gibi 10-15 senedir farı stopu makyajlayıp aynı arabayı sürmemesi lazım piyasaya.

Fiatı takdir etmiştim bu konuda palio linea albea ekseninden çıkıp yeni dinamik bir tasarım çıkardılar Egeayı ürettiler. VW farklı bir tasarıma geçmeli artık tamam göze hoşgelen düzgün çok beğenilen ödüllü bir tasarımdı bu ama senelerdir aynı düz tasarım göze farklı ve hoş gelen birşeyler yapmaları lazım.

Not: Bu yazı sadece tasarımların farklı olması ile ilgili fikir beyan etmek için yazılmıştır. Konfor, malzeme kalitesi, motor vb. konularda her marka kendini bilir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Aslan Mert Baklavacıoğlu yazdı:

Golf'ün getir götürünü yapar bu ancak.

Genel olarak güzel diyecektim ki Stopları gördüm hiç olmamış kötü göründü gözüme.

VW 4-5 yıl daha ekmeğini yer bu stilin sonrasında köklü bir değişim lazım tasarımda. Reno gibi 10-15 senedir farı stopu makyajlayıp aynı arabayı sürmemesi lazım piyasaya.

Fiatı takdir etmiştim bu konuda palio linea albea ekseninden çıkıp yeni dinamik bir tasarım çıkardılar Egeayı ürettiler. VW farklı bir tasarıma geçmeli artık tamam göze hoşgelen düzgün çok beğenilen ödüllü bir tasarımdı bu ama senelerdir aynı düz tasarım göze farklı ve hoş gelen birşeyler yapmaları lazım.

Not: Bu yazı sadece tasarımların farklı olması ile ilgili fikir beyan etmek için yazılmıştır. Konfor, malzeme kalitesi, motor vb. konularda her marka kendini bilir.

reno çaktı zaten köfteyi, değişimi clio 5 le başlattı, şuan bir alt kasaya benzesede onunla tamamen farklı araçlar aslında, makyaj değil kasa değişti hatta komple farklı bir model bu, mesela capturda aynı,  vw poloda kasa değişip büyümesine rağmen içleri aynı gidiyor, clio yine bu konuda farklı, kasa değişsin megan vs de benzer hale gelecektir mutlaka ama şimdilik böyle, diğer markalardada durum aynı gibi,  değişik olanlarsa pejo 208 ve corsa mesela, bunlar farklı clio 5 farklı, en yeni ibiza makyajlandı, ama oda kasa değişmedi sanırım, sadece makyaj odaha kötü bakmam bile, durum böyle....

Fiatta aynı egeada baya oldu çıkalı, içi ufak tefek farklar dışında aynı, mesela egea cross çıkarmışlar, araba normal egea ile aynı, sadece az yüksek kenarlarda plastik dodik falan var,  kısaca anlatmak istediğim kasa değiştirenler dışında pekte farklı araç çıkaran yok, saysam 4-5 markada değişim var, reno-pejo-opel bunlarda komple değişim var, vw da ise kasa değişmiş içi diğer vw modelleriyle aynı, ford desen fiesta kasa değişmişti biraz zaman oldu gerçi, puma geldi tamam farklı, ama içlerine bin hepsi aynı göğüs araca bindin fiestayamı kugayamı pumaya bindin anlayamıyorsun ilk anda, sıkıcı oldu bu işler, zevk alamaz oldum arabalardan....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bir Renault çizgileri hakim intibası uyandırdı bende

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Eyüp Çetin yazdı:

Yatak döşek hasta yatınca başka bir şey yapamıyorum. 

Gecmis olsun.. hayrolsun? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Murat Sahın yazdı:

Geçmiş olsun hocam.

Eyvallah sağolasın. 

Alpay Sumer yazdı:

Gecmis olsun.. hayrolsun? 

Sağolasın Alpay.

Ya boğazımda bir ağrı sabaha kadar öksürdüm. Doktora gittim her ihtimale karşı covid testi yapıldı. Sonucunu bekliyorum. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Eyüp Çetin yazdı:

Eyvallah sağolasın. 

Sağolasın Alpay.

Ya boğazımda bir ağrı sabaha kadar öksürdüm. Doktora gittim her ihtimale karşı covid testi yapıldı. Sonucunu bekliyorum. 

Çok geçmiş olsun. Inşallah sorun çıkmaz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Akbal yazdı:

Çok geçmiş olsun. Inşallah sorun çıkmaz.

Teşekkür ederim Metin hocam. İnşallah.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Eyüp Çetin yazdı:

Benim anlamadığım yeni olunca biraz daha usturuplu yaklaşmak gerekmez mi mevzulara? Karışmayım diyorum ama bugün ben de işsizim biraz duramıyorum. Yatak döşek hasta yatınca başka bir şey yapamıyorum. 

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...