İçeriğe Yönlendir

2021 VW Polo

Yurdaer Elay

Recommended Posts

Eyüp Çetin
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim üstad. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

clio da yolda ona çakıyor zaten :D:p

Golften güzel ama... Ford stayla hepsi aynı kafa devam ediyor ama... sahte egzostta moda oldu, çoğu marka aynı şeyi yapıyor, karlıkçı halilde, bune arkadaş :)

En azından şu orta konsoldaki iğrenç ekran yok abi hep gözünün önünde daha mide bulandırır 😊

Pot kırmayalım umarım Clio da yoktur.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Eyüp Çetin yazdı:

Eyvallah sağolasın. 

Sağolasın Alpay.

Ya boğazımda bir ağrı sabaha kadar öksürdüm. Doktora gittim her ihtimale karşı covid testi yapıldı. Sonucunu bekliyorum. 

Geçmiş olsun siz takılmayın yatın dinlenin telefonu bırakın kenara 😄 inşallah negatif çıkar. Allah yardımcınız olsun.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Arif Aykın yazdı:

Geçmiş olsun siz takılmayın yatın dinlenin telefonu bırakın kenara 😄 inşallah negatif çıkar. Allah yardımcınız olsun.

İnşallah sağolasın.

Sabah doktora gittim. Hatta gelirken km fotoğrafı çektim paylaşırım diye. Bugün forumda takılırım dedim çünkü uzun zamandır çok aktif olamıyorum işler güçlerden dolayı. O yüzden bırakamadım telefonu elimden. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

En azından şu orta konsoldaki iğrenç ekran yok abi hep gözünün önünde daha mide bulandırır 😊

Pot kırmayalım umarım Clio da yoktur.

Olmamı :D  neyseki 9" olan tepsi kılıklı arkada oturanın yolu görmesini engelleyenden yok, opsiyon Allahtan,  bende 7"  olandan var, bu daha bir usturuplu duruyor, rahatsız etmedi hatta iyi bile duruyor bence, tablet havası pek yok Allahtan...

buda bendeki 7" olan bu iyi duruyor, üstten daha alçak 

maxresdefault.jpg

9" olan fazla büyük

50c8b8ba5e.webp

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

[emoji28] Sen bu arabayı nasıl alırsın sende gömüyordun bu ekranı ben mi yanlış hatırlıyorum [emoji16]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Metin Akbal yazdı:

emoji28.png Sen bu arabayı nasıl alırsın sende gömüyordun bu ekranı ben mi yanlış hatırlıyorum emoji16.png

valla ne bileyim, bu araçta uyumlu durmuş, tablet havası yok gömülü gibi farkettirmiyor, büyük olsan fazla uzun,  tablet kılıklı ekranları sevmem haklısın, mesela corolladaki armut gibi ortada, elim kolum çarpıyor, bu tarz ekranlarda göğsün üstüne çıkmaması önemli sanırım, o zaman göze batmıyor pek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

valla ne bileyim, bu araçta uyumlu durmuş, tablet havası yok gömülü gibi farkettirmiyor, büyük olsan fazla uzun,  tablet kılıklı ekranları sevmem haklısın, mesela corolladaki armut gibi ortada, elim kolum çarpıyor, bu tarz ekranlarda göğsün üstüne çıkmaması önemli sanırım, o zaman göze batmıyor pek...

Ben en iyisi hayatta Audi almam diye büyük konuşayım. Beyaz arabaymış tablet ekranmış hiç bulaşmayayım.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Metin Akbal yazdı:

Ben en iyisi hayatta Audi almam diye büyük konuşayım. Beyaz arabaymış tablet ekranmış hiç bulaşmayayım.

büyük konuşmamak lazım, bakınız ben, renoğcu oldum yahu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

büyük konuşmamak lazım, bakınız ben, renoğcu oldum yahu :D

Güzel ama değil mi? Clio'nun sürüşü keyifli bence. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Eyüp Çetin yazdı:

Güzel ama değil mi? Clio'nun sürüşü keyifli bence. 

eski kasasını hiç sürmedim bilmiyorum ama bunun için şöyle diyim, önceki aracım Fiestadan sonra her türlü rahat ettim, özellikle performansı tam bana göre, direksiyon hissi Fiestadan az geride olsada fena değil yalnız rahat, sertli ayarı 3 kademe vs. de var, eski megan falan kullanmıştım, ondan çok daha iyi, baya ilerletmişler, kullanımı dediğin gibi zevkli, güçlü olmasıda bunu baya ileri seviyeye taşımış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

eski kasasını hiç sürmedim bilmiyorum ama bunun için şöyle diyim, önceki aracım Fiestadan sonra her türlü rahat ettim, özellikle performansı tam bana göre, direksiyon hissi Fiestadan az geride olsada fena değil yalnız rahat, sertli ayarı 3 kademe vs. de var, eski megan falan kullanmıştım, ondan çok daha iyi, baya ilerletmişler, kullanımı dediğin gibi zevkli, güçlü olmasıda bunu baya ileri seviyeye taşımış...

2012 Fiesta kullandım ve 2007'den beri son kasa hariç Clioların hepsini kullandım. Öyle bakkala gitmelik değil test edebilecek derecede uzun sayılacak şekilde. Malzeme kalitesi olarak Fiesta daha sağlam geldi fakat kullanım rahatlığı Clio'da daha iyiydi. Daha konforlu geldi Clio. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Eyüp Çetin yazdı:

2012 Fiesta kullandım ve 2007'den beri son kasa hariç Clioların hepsini kullandım. Öyle bakkala gitmelik değil test edebilecek derecede uzun sayılacak şekilde. Malzeme kalitesi olarak Fiesta daha sağlam geldi fakat kullanım rahatlığı Clio'da daha iyiydi. Daha konforlu geldi Clio. 

Fiesta sağlam araba evet, eskileri bilmem ama bunu inceliyorum, sağlam bir yapısı var, yalıtımı falan güzel, çamurluk içlerinde var, davlumbazları sök iç kısmında poşet içinde beyaz yalıtıcılar var, ayak bastığın yerlerde ilave yalıtım var, hatta arka stopların kablolarına bakayım dedim baktımki oraya bile keçe koymuşlar, bariz daha rahat daha geniş fiestaya göre, son kasa fiesta süspansiyon konforu olarak daha iyi deniyor hatta bu sınıfın en iyisi diyorlar hemde o konfora yol tutuşu bozmadan erişiyormuş, deneme şansım henüz olmadı son kasa festayı ayrı tutayım bu konuda, yalnız son kasa fiestadan geniş ferah daha büyük hatta bu sınıfın en büyük bağajıda kilyoda bu arada...  unutmadan malzeme kaliteside fiestadan daha iyi, icon paketse özellikle daha iyi hatta bu sınıfta en iyilerden, çağ atlamış bu açıdanda...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Aslan Mert Baklavacıoğlu yazdı:

VW 4-5 yıl daha ekmeğini yer bu stilin sonrasında köklü bir değişim lazım tasarımda.

VW diğer markaların yaptığı gibi köklü değişime pek gitmiyor model yenilerken.. Belki de markayı sevenlerin en çok hoşuna giden bu olsa gerek :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Yurdaer Elay yazdı:

VW diğer markaların yaptığı gibi köklü değişime pek gitmiyor model yenilerken.. Belki de markayı sevenlerin en çok hoşuna giden bu olsa gerek :) 

Bu konu hakkında aynı modelin bir üst kasası ile ilgili değişimlerde bu düşünce birkaç kez karşılaştım. Örneğin yeni toyata supra çıkacak dendiğinde supra severler baya eleştirmişti. Benzer bir Honda nsxte de aynı oldu. Ancak gtr serilerinde her yeni çıkan gtr bir öncekine benzer izler taşıdığı için garip karşılanmadı. Sadece gtrın italya dizayn tarafından tasarlanan modeli sevilmedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Bu konu hakkında aynı modelin bir üst kasası ile ilgili değişimlerde bu düşünce birkaç kez karşılaştım. Örneğin yeni toyata supra çıkacak dendiğinde supra severler baya eleştirmişti. Benzer bir Honda nsxte de aynı oldu. Ancak gtr serilerinde her yeni çıkan gtr bir öncekine benzer izler taşıdığı için garip karşılanmadı. Sadece gtrın italya dizayn tarafından tasarlanan modeli sevilmedi. 

Deme, GTR-34 efsanedir. Doğukan Manço gümrükten bir R-33 aldı. Şimdi onu GTR-34 e çeviriyor. Deli para harcıyor sanırsam. Bayılırım R-34 e..
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Bu araç üretilmiş mi? Gerçek fotolar mı bunlar? Şu kafama takıldı, o yüzden soruyorum: arkadaki stoplar iki parça gibi görünüyor ama bagaj kapağı nasıl açılıyor ki? Çünkü stobun ikinci parçasının yeriyle bagajın açılma çizgisi uyuşmuyor. Ben mi yanlış gördüm?
d8807d1c3b4c820cc8293fddb90adcf7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Oktay Göktaş yazdı:

Bu araç üretilmiş mi? Gerçek fotolar mı bunlar? 

İlk mesajın sonunda video var. Fotolar gerçek. Bagaj tam çizdiğiniz yerden açılıyor. Stopun bir parçası bagaj kapağı üzerine entegre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

İbrahim Aslıoğlu yazdı:

Geçmiş olsun Eyüp Bey.

Teşekkür ederim hocam. 

Çok şükür testim negatif çıktı ve doktorun verdiği ilaçları kullanınca şu anda kendimi daha iyi hissediyorum. Bir de şu forumdaki muhabbetten dolayı zaman nasıl aktı gitti anlayadım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Oktay Göktaş yazdı:

Bu araç üretilmiş mi? Gerçek fotolar mı bunlar? Şu kafama takıldı, o yüzden soruyorum: arkadaki stoplar iki parça gibi görünüyor ama bagaj kapağı nasıl açılıyor ki? Çünkü stobun ikinci parçasının yeriyle bagajın açılma çizgisi uyuşmuyor. Ben mi yanlış gördüm?
d8807d1c3b4c820cc8293fddb90adcf7.jpg

oktay bey golf 7 de de iki parca o kısım.

stopun bir kismi bagada bir kismi kaportada  kalıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...