İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Askı Aparatı Arıyorum.

Ayhan Asil

Recommended Posts

Ayhan Asil

2007 connect aracıma bisiklet askı aparatı arıyorum. Elinde olan veya Önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Binek araçlarda kullanılanlar uyum sağlamıyor heralde arka cama basacağı için. Connect tarzı araçlarda hiç denk gelmedim abi. İnternette de hep binekler için var. Bulamadım ben

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Binek araçlarda kullanılanlar uyum sağlamıyor heralde arka cama basacağı için. Connect tarzı araçlarda hiç denk gelmedim abi. İnternette de hep binekler için var. Bulamadım ben
Çok teşekkür ederim Oğuzhan ellerin dert görmesin.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Bu siteye ulaşıp detay sorulabilir bence abi. 

Yurttel firma ismi

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ayhan Asil yazdı:

Bende açılmadı kardeş. Ayrıntı göremedim.

Oğuzkan Erışık yazdı:

Şöyle birşey buldum Ayhan abi. 

http://www.yurttel.com.tr/urun.php?urun=bisiklet_tasiyici

Tavan üzeri bu. Şehir dışına falan gidilecekse tamam da gündelikte sürekli oraya bisiklet indirip çıkarmak biraz meşakkatli olabilir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Tavan üzeri bu. Şehir dışına falan gidilecekse tamam da gündelikte sürekli oraya bisiklet indirip çıkarmak biraz meşakkatli olabilir :) 

Bagaj için olanı bulamadım abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

aracınızın  arkasında  merdiven var mı ? ona iki profil ekleyip dik bir şekilde asılabilir. bir fikir yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bende tavan bar üzeri taşıyıcı var. tavsiye ederim. bar zaten ayrıca çok işe yarayan birşey. araç üstü çadır da koyabilirsiniz kereste de merdiven de koyabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Haluk Şentürk yazdı:

aracınızın  arkasında  merdiven var mı ? ona iki profil ekleyip dik bir şekilde asılabilir. bir fikir yani.

Yok merdiven yok, ben de düşündüm ama, yine de teşekkür ederim Haluk bey. 

Mehmet Göktürk yazdı:

Bende tavan bar üzeri taşıyıcı var. tavsiye ederim. bar zaten ayrıca çok işe yarayan birşey. araç üstü çadır da koyabilirsiniz kereste de merdiven de koyabilirsiniz.

Mehmet hocam, taşıyıcının fotoları var mı. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bu eski arabadaki hali. B6 B7 passatı olan varsa barlar duruyor satılık. VW marka. Araca özel.

Taşıyıcı mont-blanc ucuz model. 

image.thumb.png.3c1d7529aa56eb5932e90f5d2cb68826.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

bu eski arabadaki hali. B6 B7 passatı olan varsa barlar duruyor satılık. VW marka. Araca özel.

Taşıyıcı mont-blanc ucuz model. 

image.thumb.png.3c1d7529aa56eb5932e90f5d2cb68826.png

Ah hocam istediğim tam da bu aslında. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

bu da tigaındaki image.thumb.png.6ecec1550d3fff67df52e3bd44067821.png

Benim üstte çıta yok. öyle olunca sizin önceki fotodaki gibi pratik monte edilenlerden olacak. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tiguanda yerleştirmek tek başına olacaksa bir tabure sandalye yahut duvar kenarına çıkman gerekiyor. Yani benim gerekiyor belki başkası sıkıntısız anadolu genci koyabilir.

Ayhan Asil yazdı:

Benim üstte çıta yok. öyle olunca sizin önceki fotodaki gibi pratik monte edilenlerden olacak. 

O pratik dediğin araca özel. tourneo connect için servise bir sor orjinaller çok çok sağlam oluyor. sonra çadır da atarsın bazen.

Bu seti alacaksın:

https://dstonline.co.uk/ford-grand-tourneo-roof-rack-rails-cross-bars-set-silver-2014-on/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

Tiguanda yerleştirmek tek başına olacaksa bir tabure sandalye yahut duvar kenarına çıkman gerekiyor. Yani benim gerekiyor belki başkası sıkıntısız anadolu genci koyabilir.

O pratik dediğin araca özel. tourneo connect için servise bir sor orjinaller çok çok sağlam oluyor. sonra çadır da atarsın bazen.

Tamamdır hocam malum Şırnak'da yaşayınca bu tür aksesuarları buralarda bulmak çok zor, Cizre ilçesinde Dönüşüm oto var oraya bir sorayım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

https://www.akakce.com/tavan-citasi/en-ucuz-ford-tourneo-courier-2017-model-ve-sonrasi-ara-atki-tavan-bari-siyah-fiyati,672856887.html

Ayhan Asil yazdı:

Tamamdır hocam malum Şırnak'da yaşayınca bu tür aksesuarları buralarda bulmak çok zor, Cizre ilçesinde Dönüşüm oto var oraya bir sorayım. 

iki tip bar var biri görüntü. diğeri gerçek. aman çok dikkat et.

Şunu iyice okursan faydalı olur, çıktı alıp takacak kişiye de zorla okutmakta fayda var.

https://dstonline.co.uk/content/fitting_videos/Ford_Connect_Roof_Rail_Fitting_Instructions.pdf

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bu da şimdiki hali

image.thumb.png.c7792092d79bf28ec0c102a6adaf9049.png

Kum da taşıyabiliyoruz.

image.thumb.png.6c9f7b262609653d6ab30e00e2930811.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

https://www.akakce.com/tavan-citasi/en-ucuz-ford-tourneo-courier-2017-model-ve-sonrasi-ara-atki-tavan-bari-siyah-fiyati,672856887.html

iki tip bar var biri görüntü. diğeri gerçek. aman çok dikkat et.

Şunu iyice okursan faydalı olur, çıktı alıp takacak kişiye de zorla okutmakta fayda var.

https://dstonline.co.uk/content/fitting_videos/Ford_Connect_Roof_Rail_Fitting_Instructions.pdf

Hele hele kalifiye usta bulmanın imkansız olduğu bu yerde; zorla zorla iki hatta üç kez okutmak lazım hocam. Açıklama çok güzel. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tavan barı konusunda herkesi ikna etmeye çalışıyorum kusura bakmayın belki fazla yazıyorum. Çünkü çok yararını gördüm her ikisinin de. Defalarca maliyetini kurtardı.

Sadece bisiklet değil yani. yeri geldi masa sandalye taşıdım. passat ile. (2 masa 12 sandalye mesela)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

Tavan barı konusunda herkesi ikna etmeye çalışıyorum kusura bakmayın belki fazla yazıyorum. Çünkü çok yararını gördüm her ikisinin de. Defalarca maliyetini kurtardı.

Sadece bisiklet değil yani. yeri geldi masa sandalye taşıdım. passat ile. (2 masa 12 sandalye mesela)

Olur mu Mehmet hocam fazla yazıyorum ne demek, asıl ben çok çok çok teşekkür ederim. ilginize, her daim sizin engin tecrübelerinizden faydalanıyoruz. 

Ayhan Asil yazdı:

Olur mu Mehmet hocam fazla yazıyorum ne demek, asıl ben çok çok çok teşekkür ederim. ilginize, her daim sizin engin tecrübelerinizden faydalanıyoruz. 

Bunu taşıyacağım

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bisiklet70ee46c210cb773b7977454c2162c391.jpg

Aracım bu0dd2b1c1805074e0f98650eb88ef774e.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

bu da şimdiki hali

image.thumb.png.c7792092d79bf28ec0c102a6adaf9049.png

Kum da taşıyabiliyoruz.

image.thumb.png.6c9f7b262609653d6ab30e00e2930811.png

Aslında ikinci fotodaki gibi olsa işime daha da çok gelir. Gurbette olunca, 4 çocuğun bagajı da malum, Connect bile yetmiyor bazen bize, Bir de Zeytin bahçem için malzeme taşımakta da kullanırım bunu ben, ne var ne yok yükle üstüne. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ayhan Asil yazdı:

Aslında ikinci fotodaki gibi olsa işime daha da çok gelir. Gurbette olunca, 4 çocuğun bagajı da malum, Connect bile yetmiyor bazen bize, Bir de Zeytin bahçem için malzeme taşımakta da kullanırım bunu ben, ne var ne yok yükle üstüne. 

ikinci fotodaki tahta tablayı ben yaptım. barların üstüne bağlıyorum. Asıl görevi üzüm kurutma tahtası idi. Ama her işe yarıyor.

Ayhan Asil yazdı:

Bisiklet

Aracım bu0dd2b1c1805074e0f98650eb88ef774e.jpg

Turneo sanmıştım ben bu bildiğimiz connect. Bunlara güzel aparat satılıyor iyi bi araştırın.

Ford şu isimleri bi türlü ayıramadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...