İçeriğe Yönlendir

En Ucuz Robot Temizleyici Mi Robot Vacuum-Mop Essentia

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
Muhittin Kaplan yazdı:

Yeter artık, bende istiyorum bu makinadan. Haritalaması olsun, paspası da olsun, halıda gezebilsin, ucuz olsun.

Bunu alayım mı ?

Bu ürünü ilk defa gördüm. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Muhittin Kaplan yazdı:

Bende :)

Tarama kafası var. Çok emeğe geçer bence. Fiyatda öldürmüyor. Ben alırdım acıkcası.  

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Nasıl yahu, Nisan'dan beri kullanıyorum ben, 2600 e almıştım o zaman.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Nasıl yahu, Nisan'dan beri kullanıyorum ben, 2600 e almıştım o zaman.

Fiyat a bir şey diyemiyorum da, siz nasıl memnun musunuz işleriniz kolayladı mı biraz, oturup çay içebilicek miyim o süpürürken ?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Muhittin Kaplan yazdı:

Fiyat a bir şey diyemiyorum da, siz nasıl memnun musunuz işleriniz kolayladı mı biraz, oturup çay içebilicek miyim o süpürürken ?

Haritalama daha iyi olabilirdi eksikleri var ama genel olarak memnunuz, büyük süpürge ayda bir çıkıyor piyasaya. Halıyı kaldırıp koltukları öne çekiyorum, paspas aparatı ile ben başka işe bakarken o odayı sıkıp süpürüyor. Birde yerine alınca ortayı seçiyorum haritadan oda tamam oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Muhittin Kaplan yazdı:

Yeter artık, bende istiyorum bu makinadan. Haritalaması olsun, paspası da olsun, halıda gezebilsin, ucuz olsun.

Bunu alayım mı ?

bunu al geç, mopada takma gerek yok bence, bu alet zaten paspaslar gibi temizliyor, yeri yalıyor ne mopu :)

dertsiz tasasız güncelleme alan alet bu...

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-vacuum-cleaner-akilli-robot-supurge-p-HBV00000GH8HV

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İşlev olarak fark yok sayılır, kalite ve büyük pil farkı var bildiğim kadarıyla.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

mopada takma gerek yok bence, bu alet zaten paspaslar gibi temizliyor, yeri yalıyor ne mopu

Gayet güzel yapıyor aslında ileri geri mehteran takımı gibi 😁

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Muhittin Kaplan yazdı:

Artık bende ayak ayak üstüne atıp çay içebileceğim.

Ohoooo :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Muhittin Kaplan yazdı:

Artık bende ayak ayak üstüne atıp çay içebileceğim.

Bundan 3 ay önce öyle bir instagram storym vardı. Ağır çekim :D Robot ağar çekim masanın altından çıkarken , masa üstünde dumanı tüten kahve vardı: D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...