İçeriğe Yönlendir

İhlas Temizlik Robotu Fikirleriniz

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Çiğdem Bilen

Bir benzeri var annemde. Halılar tertemiz yeni yıkanmış gibi oluyor ama günlük temizlik için uygun değil. Günün yarısında o sizi temizliyor kalan diğer yarısında siz onu temizliyorsunuz 😀 Fazla güç istiyor pahalı ve fazla yer kaplıyor. Son karar eşinizin tabi istiyorsa vardır bir bildiği

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Yıllardır kullanıyoruz, belki 10 sene olmuştur. Sadece haftalık kıyı köşe temizlikte kullanıyorum, pardon kullanıyoruz 😀 neyse işte iyi süpürüyor, sulu olduğu için ortalığa toz püskürtmüyor. Henüz ciddi bir arıza da yapmadı. İlk alırken bana da pahalı gelmişti ama parasının hakkını verdi diyebilirim.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Bu makine bence ben temizim diyen kadınları utandırmak için üretiliyor [emoji1787]. Kulanımda kimse bahsetmemiş ben ilave edeyim. Bu makine aynı zamanda bir hava temizleme mak. Gibi de çalışır hele bu süreçte salgın için yine ihlasın sattığı solusyonu alıp su haznesine koyarsanız havayı da mikrop ve bakterilerden arındırmanıza hizmet eder. Ben öylede kullanıyorum. Evde ozonlu hava temz makinem var ama bu şekilde dışardan getirdiğim eşyalarımı kapalı balkonda bu alet ile dezenfekte edebiliyorum.
Yani çok yönlü bir makine, üretilme sürecinde sıkı bir arıza takipcisi idim ve her yenilenen 001 nolu parça beni bulur ve arıza izleme modunda kullanırdım. İhlas ev aletlerinin genel prensibi "insanları para ile dert satın almalarını önlemektir." pahalıdır ama güvenlidir. Sorun yaşatmaz.
Şayetki alırsanız etinden, sütünden, yününden bile faydalanmayı hesaplayark alın, yoksa parama yazık oldu moduna girerseniz kendinizi üzersiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Temizlik yaptığınız suyu ertesi güne bırakmayın. Mutlaka dökün, temizlik yapacağınız zaman yeni su ekleyin. Yoksa çok kötü koku yayıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu tip süpürgeyi içinizde belki de ilk ben aldım. 97 yılı olması lazımdı. Evin ikinci süpürgesi bu olur. Gündelik kullanım için ancak düz ayak büyük alanlarda ofis vs gibi iyidir. Bu makina ekipman olarak endüstri sınıfına yakın eve değil. Şu anda piyasada olanların belki de yarısı yeter artık düş peşimden ihlas satış elemanı diyerek alıp kenarda tutandır. Pazarmala ekibi özel olarak yetiştiriliyor sanırım. Yine bir ara biri dadandı. Bak bir daha ararsan düm düz küfürü ederim yetmez gelip İkitelli merkezde yakalar ağzını burnunu kırarım dedim de kurtuldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Servet Aydın yazdı:

Şu anda piyasada olanların belki de yarısı yeter artık düş peşimden ihlas satış elemanı diyerek alıp kenarda tutandır. Pazarmala ekibi özel olarak yetiştiriliyor sanırım. Yine bir ara biri dadandı. Bak bir daha ararsan düm düz küfürü ederim yetmez gelip İkitelli merkezde yakalar ağzını burnunu kırarım dedim de kurtuldum.

Süpürgeyi aldıktan sonra bir ara çok aradılar su arıtma cihazı için en son gelin dedim. Test vs yaptık musluk suyu ve şişe suları iyi çıktı adam bozuldu. Bu sefer fiyata geldik fiyatını sormadan cihazı bir inceledim maliyet hesabı yaptım 50 tl çıktı 50 ihlasa kar 20 de sana pirim dedim 120 tl ye alırım dedim adamın surat yerde. Bize gelişi 350 primle almayayım 350 olsun dedi olmaz dedim bir daha aramadılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benden uzak olsunlar. Şükür artık arayan soran yok rahatım. Ha dur bir ara da devremülkü sardılar. Ondan kurtulmam efsane idi. Ocakbaşında anlatırım ancak [emoji16]

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Servet Aydın yazdı:

Ocakbaşında anlatırım ancak emoji16.png

Yakın bir gelecekte ~~~~

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Servet Aydın yazdı:

Benden uzak olsunlar. Şükür artık arayan soran yok rahatım. Ha dur bir ara da devremülkü sardılar. Ondan kurtulmam efsane idi. Ocakbaşında anlatırım ancak emoji16.png

Güre, Hattuşa mı yoksa, onlar fena yapışkan. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Serkan Gülderen yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar

İhlas temizlik robotu aura clean max hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Kullanan arkadaşlar alırsan pişman olmazsın mı der yoksa boş yere para vermişşinizmi der? Tşk7b4731b356d9bbc0496cc031240f9689.jpg

Kesinlikle alınmayacak bir süpürge, parasının 3 te 1 edecek kalitede, yabancı bir markanın çakması zaten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Güre, Hattuşa mı yoksa, onlar fena yapışkan. 

Yok yok yine ihlas idi. Tabi ki yıllar öncesi marmara evleri için
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

İhlas in bir elektrikli sobasini almistim. Maşallah diyeyim 17 sene oldu. Daha ariza vermedi. Korkuyorum ki ısıtıcı çubuklar bozulursa bulamam diye...5e37e9dac1b3ead27d66ec16fe49f445.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

İkinci el Fakir Deluxe 9800s aldım 500 liraya. Çok memnunum yılda bir iki sefer araba koltuklarını bir sefer de evdeki koltukları yıkıyorum. Sanırım aldığım hafta kendisini amorti etmiştir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçmiş zaman. Sanırım bir de minik su dolum yeri olan ısıtıcısı vardı. Fena sağlam idi onlar. İçinde fan filan vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Annemin vardı. Çok sefer kullandım. Hali yıkama konusunda diğerlerinden farkı yok emiş falan normal. Fakat süpürme olayı süper. Fircasinda elektrikli döner motor var müthiş temizliyor halıları. Sanki yeni alınıp serilmiş gibi kabartıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu arada, ilgili marka ile alakalı değil önemli olan evi kaç defa temizleme ihtiyacı oluyor iyi süpürge ile. Normal süpürge ile 2 günde 1 süpürülen ev haftada 1 oldu bende. 1.5kw/h harcıyor ortalama bir süpürge. Oradan hesap yapın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

25 yıl önce vardı bu abi hala çalışan varmı acep bu sobadan[emoji44]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
25 yıl önce vardı bu abi hala çalışan varmı acep bu sobadan[emoji44]
Bende var hala kullanıyoruz bağ evinde , yine bağ evi için birde daha büyük aynı sistem kumtel aldık, 1.yılında buhar çıkış plastikler çarpıldı
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk
Servet Aydın yazdı:

Ahanda bu soba

a6ff10c48b4c384bfa9ac639676b04f4.jpg

1997 yılından beri var bende,sapasağlam duruyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Almayın pişman olursunuz..

Alet süperdir. Tanıtımcılar daha süperdir.. Ne yapar eder, tertemiz halının tüylerini yoldurup pislikmiş gibi gösterip satarlar. 

Allah için söylenen her işi de yapar, temizliği hakkıyla yapar. Tarayarak temizlerDİ benimki bu da öyledir muhtemelen. deli gibi de çekerDİ. 

15 yıldır falan kullanmıyoruz. kutusundan çıkmadı hiç. Çok zahmetli. Ne halı yıkıyoruz, ne koltuk yıkıyoruz. Ne araba süpürmeye geliyor, ne de şurayı bi alıvereyim demeye geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yasin Demircioğlu yazdı:

3 yildir kullaniyoruz cok memnunuz her supurmede onu kullaniyoruz. Basta bayagi bi karsiydim o paraya toros aliriz diye

Ben de toros almayıp bunu aldığıma hala pişmanım.. Aylarca ödemiştim taksitini. 

Eve dolap yaptırırken bunun ölçülerine göre yaptırmıştım :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...