İçeriğe Yönlendir

İzmir'de SUV Sınıfı Araçlar için Krom Aksesuar Üreticisi Aranıyor

Emek Hişmioğulları

Recommended Posts

Emek Hişmioğulları

Öncelikle bütün herkese merhabalar,

İzmir'de SUV segment araçlara krom aksesuar üretimi yapan ve perakende satış yapan sağlam, işinin ehli aksesuarcı arıyorum. Özellikle, üretimi kendi yapan ve satışını yapan profesyonel firma arıyorum. Karantina sonrası için güzel fikirlerim var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bornova’da yeşil krom aksesuar adında bir yer var bildiğim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emek Hişmioğulları
Çağlar Bayur yazdı:

suv için türk üretici var mı? kamyonetler için olabilir ancak

Kocaeli'nde ARP ve Kolaylı Spider üretim yapıyor. Sonbahar'da ARP ile görüştüm. Nissan fabrikaya üretim yaptığımız için perakende satışımız yok dediler. Kamyon ve Çekici için Konya'da üretim yapanlar var diye biliyorum.

Cem Işık yazdı:

Bornova’da yeşil krom aksesuar adında bir yer var bildiğim.

Çok Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

4x4 ile ilgili çok fazla bir şey olacağını sanmıyorum. İmalat işi rastlamadım. Fakat aksesuar işi bulunabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Emek Hişmioğulları

Evet aranan usta bulundu. Gaziemir Aktepe'de Aktaşlar Krom Aksesuar'da aracıma krom yan basamak taktırdım. Çok memnunum. Araç çok zarif görünüm görünüm kazandı. Alüminyum değil, alaşım değil, tamamen krom. Hatta vidasına kadar krom. Fabrikasyon üretim basamaklar sadece gibi görüntü değil, çok sağlam. Basamağın üzerine çıkıp zıplayınca bile bir şey olmuyor.  İzmir'de SUV, Crossover, Hafif Ticari, Van, Kamyonet sınıflarındaki araçlara her türlü yan basamak, ön ve arka koruma imalatı yapıyorlar, bagaj çıtası, ayna, kapağı ve diğer ürünleri omsa-line'dan tedarik ediyorlar.   Başlığımı cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Yorum bağlantısı
Emek Hişmioğulları
(düzenlendi)

Bu araçlarda aksesuarın araca kaba bir görünüm kazanması isteniliyor. Ancak, benim yaptırdığım şık ve sağlam oldu Bağlantı 1 ve Bağlantı 2

tarihinde Emek Hişmioğulları tarafından düzenlendi
Bağlantı eklenildi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emek Hişmioğulları yazdı:

Bu araçlarda aksesuarın araca kaba bir görünüm kazanması isteniliyor.

montajı daha kolay olacağı için aksesuarcılar pompalıyordur, sizdeki çok şık olmuş eklenti gibi durmuyor

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Bu araçlarda aksesuarın araca kaba bir görünüm kazanması isteniliyor. Ancak, benim yaptırdığım şık ve sağlam oldu Bağlantı 1 ve Bağlantı 2
Cok ok zarif olmuş bende dun aksam hepsiburada da gezinirken bunu aldim. Cok bir beklentim yok acikcasi fazla parada vermedim gelsin bir ara montaj yapip fotoğrafını paylasirim ben yuzde 15 indirimli aldim bu fiyattan https://www.hepsiburada.com/meliset-nissan-qashqai-yan-basamak-nevada-aluminyum-2014-ve-sonrasi-p-HBV00000V5XU6?magaza=MEL%c4%b0SET+OTO+AKSESUAR&url_src=and-product-detail
Yorum bağlantısı
Emek Hişmioğulları
Çağlar Bayur yazdı:

montajı daha kolay olacağı için aksesuarcılar pompalıyordur, sizdeki çok şık olmuş eklenti gibi durmuyor

Çok doğru tespit Çağlar Abi.

Levent Güzelkalp yazdı:

Cok ok zarif olmuş bende dun aksam hepsiburada da gezinirken bunu aldim. Cok bir beklentim yok acikcasi fazla parada vermedim gelsin bir ara montaj yapip fotoğrafını paylasirim ben yuzde 15 indirimli aldim bu fiyattan https://www.hepsiburada.com/meliset-nissan-qashqai-yan-basamak-nevada-aluminyum-2014-ve-sonrasi-p-HBV00000V5XU6?magaza=MEL%c4%b0SET+OTO+AKSESUAR&url_src=and-product-detail

Hayırlı olmasını dilerim. Umarım pişman olmazsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...