İçeriğe Yönlendir

Aşımı Oldum Keyfini Çıkarın..

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Silinme olasılığı çok çok yüksek bir konu..E niye açıyosun böyle bir konuyu derseniz...Çook çok çok zoruma gitti..Turizm Bakanlığının Türkiye tanıtım videosu..Yüzbinlerce lira (belki milyonlarca) harcanıp hazırlanmış..Tepki üzerine bir kaç saat içinde silindi..Türkiye'yi tanıtıyor ama Türk'lerin yüzünde bu maske var..AŞILANDIM ,KEYFİNİ ÇIKAR..........................

10b0f816c0b16ff5ffda8db5f6750da2.jpg

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bakanlık hazırlatmış ise silinmezdi ? linki var mbakalım?

edit : konu mu video mu silinir dediniz ?

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Video zaten silindi de konu silinir demiştim..Video Kültür ve Turizm Bakanlığının  Twiterda Go Türkiye hesabından paylaşıldı.. Şu an yok..

https://onedio.com/haber/muhalefetin-sert-tepki-gosterdigi-asilandim-videosu-yayindan-kaldirildi-981898?ref=slider1

Bu da video linki

https://onedio.com/haber/turizm-bakanliginin-asiliyim-videosunun-ardindan-yerin-dibine-giren-yurdum-insaninin-hakli-isyani-981895

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Biz vergi ödeyerek, dikkat çekerim onlara göre 'onların ülkesine' para kazandıran organizmalarız sadece. En fakirimizden zenginimize... 

Bu millet tarihin hiçbir döneminde bu kadar aşağılanmamıştı... 'Turistin göreceği herkes aşılanacak' lafı o kadar zoruma gitmişti ki... 

O kadar çok şey yazıp çizebilirim ki buna dair... Neyse. Dur dilim dur, dur elim dur...

• Beğen 11
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Muhammet Ali Deli yazdı:

O kadar çok şey yazıp çizebilirim ki buna dair... Neyse. Dur dilim dur, dur elim dur...

Limitlerdeyiz...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Rahatsizlik veriyosak biz çıkalım o zaman müsade etsinler... 

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geniş fotoya bakarım benim açım bu. aslında birçok detay var bu video ve düşünme algımızda. Bakanlığa bağlı TGA hazırlamış, yayına koymuşsa sonra neden kaldırmış, garip, en üst devlet kurmunun hazırlattığı video konusu niye silinir diye düşünüyoruz garip. garip derken, böyle düşünmeye başlamışız, o vahim aslında.

riviera terimi bizim kıyılarımız için kullanılır mı bana uzak geldi bu arada.

ecnebi bi videoya kanar sanıyorlarsa o da garip .

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Birde tasma takıp turistin eline verdiler mi tamamdır. Bunu nasıl yapılır aklım almıyor. Provakasyon amaçlı olarak mı yapılıyor kim yapıyor anlamıyorum. Çünkü cidden inanılır gibi değil.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Çağlar Bayur yazdı:

geniş fotoya bakarım

Ben de çok geniş bakmaya çalıştım ama gelip bir darboğazda tıkanıyorsun Üstad..AŞILANDIM...Sarı bir küpe takılır hani..Maskede o renk..Bir de seri no filan yazsalar tam olacak..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Herhalde sabrımızın sınırını ölçmeye çalışıyorlar. Bakalım nelere ne kadar dayanılabiliyor diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Mankal yazdı:

Ben de çok geniş bakmaya çalıştım ama gelip bir darboğazda tıkanıyorsun Üstad..AŞILANDIM...Sarı bir küpe takılır hani..Maskede o renk..Bir de seri no filan yazsalar tam olacak..

tam da künye unutulmuş diyordum seyrederken

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

"Bu millete her şeyi öğrettim, uşaklık etmeyi öğretemedim." 

• Beğen 5
  • Teşekkür 6
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Eyüp Çetin yazdı:

Birde tasma takıp turistin eline verdiler mi tamamdır. Bunu nasıl yapılır aklım almıyor. Provakasyon amaçlı olarak mı yapılıyor kim yapıyor anlamıyorum. Çünkü cidden inanılır gibi değil.

Bakanın  ilk söylemini gözlüksüz,"turistin karşısına çıkacak herkesi aşağılayacağız" diye okumuştum..Döndüm tekrar okudum yine aynı...Sonra gözlüğü takıp okudum..Aşılayacağız demiş..Baya gülmüştüm..Meğer gözlüksüz okuduğum doğruymuş...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

bakanlık hazırlatmış ise silinmezdi ? linki var mbakalım?

Bir video daha silindi böyle. Kaybolan bi şeylerin sorulduğu bi video yapmışlardı kendileri :D 

• Beğen 3
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Eyüp Çetin yazdı:

XoekLZ.jpg

Muasır Hanımda yani..Ne yapacağını şaşırmış garibim Sivaslı..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Mankal yazdı:

Bakanın  ilk söylemini gözlüksüz,"turistin karşısına çıkacak herkesi aşağılayacağız" diye okumuştum..Döndüm tekrar okudum yine aynı...Sonra gözlüğü takıp okudum..Aşılayacağız demiş..Baya gülmüştüm..Meğer gözlüksüz okuduğum doğruymuş...

İyi de ben yanlış mı biliyorum.. 

Aşı karşıdakini değil ki, aşılananı koruyor. 

Sonuçta aşılanan neticede hastalık kapıp bulaştırabiliyor.. Sadece belki ölmüyor. 

Yanlış mı bu ?

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Hayırlı olsun. Zaten acenteler reklamlarda "Türkiye artık Türkler olmadan mümkün" diye yapıyordu. Yakındır kovacaklar bizi. 

Ben bir de şey merak ediyorum. Benim Haziranda tatil planım var. Aşı da olmadım, önceliğim yok. Bize sıra ancak 2022'de gelir. Şimdi benim tatile gitmeme müsaade etmeyecekler mi? Yoksa tatile gidenlere öncelik mi tanınacak? Nasıl olacak da turistle karşılaşacak olan herkes aşılanmış olacak? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sonuçta aşılanan neticede hastalık kapıp bulaştırabiliyor.. Sadece belki ölmüyor. 

Yanlış mı bu ?

Kime ,Neyi ,Nasıl analatabilirsin bunu Emmi..IQ da da bir denklik olmalı kanımca..

Murat Sahın yazdı:

Şimdi benim tatile gitmeme müsaade etmeyecekler mi?

Para konuşur Murat..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayırlı olsun. Zaten acenteler reklamlarda "Türkiye artık Türkler olmadan mümkün" diye yapıyordu. Yakındır kovacaklar bizi. 

Ben bir de şey merak ediyorum. Benim Haziranda tatil planım var. Aşı da olmadım, önceliğim yok. Bize sıra ancak 2022'de gelir. Şimdi benim tatile gitmeme müsaade etmeyecekler mi? Yoksa tatile gidenlere öncelik mi tanınacak? Nasıl olacak da turistle karşılaşacak olan herkes aşılanmış olacak? 

Turistlerin olduğu yere almazlar muhtemelen seni.
Yerli turistler sağdan. Yabancılar soldan ilerleyin tabelaları.
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yanlış mı bu ?

Metin Mankal yazdı:

Kime ,Neyi ,Nasıl analatabilirsin bunu Emmi..IQ da da bir denklik olmalı kanımca..

Reklam kokan hareketler işte. Uzun zamandır ülkemize gelen turist alt gelir seviyesinden. Bizim ülkede paraları kıymetli o yüzden buradalar. Genel olarak eğitim seviyeleri düşük. İnanırlar...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...