İçeriğe Yönlendir

Maf Sensör

Gökhan DOĞAN

Recommended Posts

Gökhan DOĞAN

Merhabalar, accent admire dizel 3 silindir dizel aracımda map sensörü vardı spreyle temizledigimde harika performans aldım. Benzinli fiesta aracımda ise maf sensörü var. Bu sensöre de aynı şekilde temizlik yapsam bir karşılık alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Gökhan DOĞAN yazdı:

Merhabalar, accent admire dizel 3 silindir dizel aracımda map sensörü vardı spreyle temizledigimde harika performans aldım. Benzinli fiesta aracımda ise maf sensörü var. Bu sensöre de aynı şekilde temizlik yapsam bir karşılık alabilir miyim?

Temizlik işe yarar ancak hangi spreyi kullanacaksınız? https://www.trendyol.com/liqui-moly/hava-akismetre-temizleyici-200-ml-4066-p-6863078?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:dsa_type:product_oto-aksesuar_productsup_gl_s_&gclid=CjwKCAjwqIiFBhAHEiwANg9szq_U8QvCJ1VaAsBb4oZpwAB4RK9S_1lpA1bW4pbJfAPo3i3rrhWPPxoCOuEQAvD_BwE Şöyle bir ürünü var LM'nin. Balata spreyinden emin olamadım. 

https://www.liquimolyturkey.com/hava-akismetre-temizleyici-200-ml-4066

fiyatı burada daha uygunmuş.

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan DOĞAN
Murat Sahın yazdı:

Würth ürünü elimden mevcut onu kullanacağım 

Mert Gulkokan yazdı:

Maf ile aşırı fark olmaz ama oksijen sensörü de yapılırsa hissiyat değilebilir

Hissiyattan kasıt nedir? Örneğini verdiğim accent aracımda ivmelenme hatırı sayılır şekilde artmıştı 

Yorum bağlantısı
Behlül Baş

Maf bildiğim kadarıyla daha hassas oluyor map a göre. Kullandığınız ürüne dikkat

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

maf sensörünü balata spreyi tarzı bir şey ile temizlemesek bir sıkıntı olur mu ?

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Cengizhan Bekir BAYRAM
Murat Öngür yazdı:

maf sensörünü balata spreyi tarzı bir şey ile temizlemesek bir sıkıntı olur mu ?

Bizde 2009 fiesta ve 2004 206 var. ikisininde maf sensörünün 6 ayda bir izoprofil alkol ile temizliyorum. hiç bir zararı olmuyor. püskürtmesi biraz güçlü bir şişeye doldurup kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...