İçeriğe Yönlendir

Mazda Geri Çagırma

Onur Bulut

Recommended Posts

Onur Bulut
(düzenlendi)

Mazda'ya helal olsun. Mazda sahipleri varsa ücretsiz kontak degişimi yaptırabilirler. 

dh1x8bj.jpg

tarihinde Onur Bulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Adamlar 89 model arabaları bile geri çağırmış. Tebrik ediyorum gerçekten helal olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bu yeni bir çağırma mı bana gerçekçi gelmedi sanki 90 lı yıllarda yapılan çağırma gibi tarih yok üzerinde.

yeni tarihli olsa bile sormazlar mı adama bu zamana kadar yeni mi aklınıza geldi diye :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bu yeni bir çağırma mı bana gerçekçi gelmedi sanki 90 lı yıllarda yapılan çağırma gibi tarih yok üzerinde.

yeni tarihli olsa bile sormazlar mı adama bu zamana kadar yeni mi aklınıza geldi diye :) 

Şuradan görüyoruz ki 2017 yılından beri varmış geri çağırma:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144484960

Ali bey donanımhaber'de de karşımıza çıktı bu arada :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Mazdanın hala ülkemizde direniyor olmasıda bir mucize. Jet fadıl kurbanı değil :) proton gibi. 

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Mehmet bey posta ile yollamışlar kağıt dün geldi. Bende forumda mazda sahibi var ise bilgi amaçlı konu açayım dedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Onur Bulut yazdı:

Mehmet bey posta ile yollamışlar kağıt dün geldi. Bende forumda mazda sahibi var ise bilgi amaçlı konu açayım dedim.

Çok iyi geçde olsa güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bugün apartman kapısında Mazda Türkiye den gelen bir mektup vardı.:))

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Bugün apartman kapısında Mazda Türkiye den gelen bir mektup vardı.:))

Cavit bey mektubun içeriği resimde :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Gökmen

2009 Mazda 6 aracımın airbag ateşleyicisini iki sene kadar önce ücretsiz değiştirmişlerdi.Yetkili servislerdeki  bilgilerimizi güncel tutmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Mazda bu şekilde mi tutunmaya çalışıyor :) 

Benim 2010 mazda 3’ün koltuk braketleri ve bagaj amortisörleri de 2018 de servis bülteni ile değişmişti. Ama eriyen göğüs ile ilgili müşteriyi çok mağdur ettiler. Ben %70 indirimle değiştirdim. Benden sonrakilere aynı şeyleri yapmadılar. Halbuki amerika’da aynı göğse sahip mazdaların göğsü ücretsiz değişti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...