İçeriğe Yönlendir

Ahşap Avize

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Köyde can sıkıntısından ahşap avize yaptık. Ayağı asma kökü. Lambaları balona ip sararak yaptım. Elektrik tesisatına kadar hepsi el emeği. Olumlu olumsuz yorumlarınızı beklerim. 9ba027b5377075989a5d12d50292078f.jpg89b568e86b839869a42e141ee1075de6.jpg

• Beğen 28
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Engin hocam çok güzel olmuş ellerine sağlık. cila atarsan daha iyi olur parlak sevmem dersen mat olanı da var cilanın. 

cila veya boya olmaz ise kurudukça kabukları dökülür, soyulur 

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Engin Deniz yazdı:

Köyde can sıkıntısından ahşap avize yaptık. Ayağı asma kökü. Lambaları balona ip sararak yaptım. Elektrik tesisatına kadar hepsi el emeği. Olumlu olumsuz yorumlarınızı beklerim. 9ba027b5377075989a5d12d50292078f.jpg89b568e86b839869a42e141ee1075de6.jpg

Harika olmuş elinize sağlık. İstesek bize kaçtan olur? :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Engin hocam çok güzel olmuş ellerine sağlık. cila atarsan daha iyi olur parlak sevmem dersen mat olanı da var cilanın. 
cila veya boya olmaz ise kurudukça kabukları dökülür, soyulur 
Hanım mat istedi, ama kabukları dökülecek gibi. Mat cilayı değerlendireyim.
Ampul tipi değişirse 10 numara 5 yıldız. Yangın riski varmı
Ampüller ısınmıyor, toplar ampüle uzak baya.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Çok güzel olmuş. Ben de uyhun bir dal bulabilirsem lambader yapmak istiyorum bu tarzda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Şöyle el becerisi olan insanları çok kıskanıyorum... Bende hiç yok o beceri... 

Çok güzel olmuş, çok kıskandım sizi, güle güle kullanın... :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Muhammet Ali Deli yazdı:

Harika olmuş elinize sağlık. İstesek bize kaçtan olur? :D 

Satıcı değil kullanıcıyız 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Süper olmuş abi eline sağlık, Dekoratif ampuller ile daha iyi duracaktır. ama çok para. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
:bravo: rustik ampul ile daha güzel görünecektir...
Süper olmuş abi eline sağlık, Dekoratif ampuller ile daha iyi duracaktır. ama çok para. 
Ampüller elimizde mevcuttu. Görsellik ikinci planda kaldı, aydınlatma daha mühim.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Ahşap deyince bildirim geldi :)

Elinize sağlık ben çok beğendim. 

Rustik ampul ile de deneyebilirsiniz.

Edit:Görsellik ikinci plandaysa rustik işini geçelim :) 

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

elinize sağlık, kafaya düşmediği sürece her şey güzel olmuş. (bir kere arkadaşımın başına geldi,dikkat etmek lazım)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çok güzel olmuş. Ama bence bunlara led filament dekoratif sarı ampul yakışır. İki sorum var. İpi balona sarıp çıkarınca ipler nasıl öyle kaldı? Ampul değişimi nasıl yapılıyor? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Çok güzel olmuş. Ama bence bunlara led filament dekoratif sarı ampul yakışır. İki sorum var. İpi balona sarıp çıkarınca ipler nasıl öyle kaldı? Ampul değişimi nasıl yapılıyor? 
Köyde kullanılacağı için aydınlatma ön plandaydı. Ampül tercihi kişisel değişebilir. İpin sert durması için un,şeker ve sirke ile doğal bir tutkal yaptık. 1 gün kurudu sonra balon patlatıldı. Alt tarafı kesik ordan ampüller değişebiliyor.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Çok güzel olmuş. Ampulleri Edison ampul diye geçen ledlerde değiştirirseniz on numara olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN
(düzenlendi)

Çok güzel görüntüsü var elinize sağlık. Vernik veya koruyucu mutlaka atın çünkü ısı ve ağaç, kurtçuklar için ideal ortam. Zaten köy ortamıymış mutlaka işlem yapın ömürlük olur. Rustik ampul de ekstra estetik katabilir

tarihinde ALİ SEYKAN tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Çok güzel olmuş sadece led ampuller direk göze geldiği için rahatsız edebilir. İçine ışık kesici bir plastik veya cam parça eklenebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Servet Aydın yazdı:

a aaa avizeM. Bende nerede diyorum avizeM

Evi ve boş olduğu zamanları biliyorum. Ara beni bul 🤓

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...