İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Cruze - Kapı Altında Pütür

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Etiketleri kendim için arabayı satarken lazım olur diye çektim.  Kapılarda parman izini bulduk işte.  Boyanmış araba , 5 tane kazası var. 3000 tl trameri var. İlla bir yerlere harcamış bu para. Berbat bir boyası var. 2 senelik eylem planı yapıcaz , 2 sene içinde komple boyanacak. 

bu segmentte o etikete bakan olmaz pek bir anlamı da yok, ben hava filtre markasına bakarım mesela o önemli, örnekteki için GM amblemi ararım

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabanın üretim tarihi  23.02.2009, 82 kw motorlu. Etiketlerin tarihleri 7 nci ayın 2008i. benim içimi rahatlatan ayrıtılar. Debriyajı değiştirdiğimizde 2008 tarihli idi. Tamponu onaran ustam arabanın ön kısım için orjinal olduğunu söylemişti. Bunlar hep iyi hissettiren şeyler. 

ACtC-3epqVwNmF3E_NxTXGycWgyaZN9BbJwi7FpF

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

bu segmentte o etikete bakan olmaz pek bir anlamı da yok, ben hava filtre markasına bakarım mesela o önemli, örnekteki için GM amblemi ararım

Etiketleri yenilemiştim w124 de. Birde Stuttgart plaka millet deli oluyordu ilana gümrük mu diye 😛

Ama orjinal yerlerini tespiti için bayağı araştırdım.  Çoğunda yok o etiketler

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Sani Gerşon yazdı:

Korna boya görmüş. Ön taraf bi boyanmış.

Tampon sanırım sökülmeden boyanmış diye tahmin ediyorum o yüzden boya gelmiş gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Korna boya görmüş. Ön taraf bi boyanmış.

Arif Aykın yazdı:

Tampon sanırım sökülmeden boyanmış diye tahmin ediyorum o yüzden boya gelmiş gibi görünüyor.

Onu biliyoruz, sonucta kabak gibi sırıtıyor. Alırkende görmüştük. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Peki soru.

Pütür üzerine ( ki bu pütür tam olarak ne diye geçiyor boyacıdan alırken) sprey boyat yapılabilir mi astar vs ihtiyaci olmadan. 

Zift bazlı pütürler üzeri boyanamıyor, bitün kauçuk bazlı olanlar boyanabiliyor. Taze bilgi, würth pütür aldım yeni :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Arabanın üretim tarihi  23.02.2009, 82 kw motorlu. Etiketlerin tarihleri 7 nci ayın 2008i. benim içimi rahatlatan ayrıtılar. Debriyajı değiştirdiğimizde 2008 tarihli idi. Tamponu onaran ustam arabanın ön kısım için orjinal olduğunu söylemişti. Bunlar hep iyi hissettiren şeyler. 

ACtC-3epqVwNmF3E_NxTXGycWgyaZN9BbJwi7FpF

ben tamponu değiştim, farlar stoplar da standarta binemem mutsuz oluyorum

Sami Demirpaz yazdı:

Zift bazlı pütürler üzeri boyanamıyor, bitün kauçuk bazlı olanlar boyanabiliyor. Taze bilgi, würth pütür aldım yeni :) 

heee pütürün üstünü boyayacakmış yeni anladım. kim pütürü boyar yahu?_

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

kim pütürü boyar yahu?_

pütür kapıya atılmadıysa boyanır yahu :D kapıdaki pütür değildir pütür olsa duramazdık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
(düzenlendi)

Ali abi sitedeki cruze ı denk getirdim. Baktım elledim pütür yok. 

tarihinde Oğuzkan Erışık tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...