İçeriğe Yönlendir

Ford Tourneo Courier - Bakım

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar 2019 yılında 2015 model 118000 km courier almıştım. Araç şuanda bakımları aksatılmadan yapılıp kullanıyoruz. Şuan 179000 kmde.

Acaba bu araca motor ile ilgili enjektör bakımı vs. Bakım ister mi? kafama takıldı. Connectim var 2005 model 350000 kmde motordan pul dahi sökülmedi.Düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Araçta çekişte filan bir sorun yoksa sorun yoktur hiç ellemeyin. Km de önemli elbet ama bakımlı bir Ford 300 400ü çok rahat gider. 

Bir şey bozulmadıysa bozulma ihtimali var diye düşünüp tamire kalkmamak lazım diye düşünüyorum. Düzgün işleyen bir şeyi kurcalamak bence boşa masraf. Zaten bakım yaptırıyorum diyorsunuz yağdır filtredir değişmesi gerekenler değişiyordur. Yine de araçta sizin para da siz bilirsiniz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

if it aint broken dont fix it der İngilizler :)

Bozuk değilse tamir etme anlamına gelir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ben iyi tamir bakımdır derler. Bakımları zamanında kaliteli ürünlerle düzgün şekilde yapılıyorsa bence hiç başka işe girişmeyin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Herhangi olumsuz bir durum yoksa devam. Yok benim canım sıkıldı tamirciye gideyim enjektör turbo vs göstereyim derseniz çok şeyler çıkarırlar. Zamanında bakım yapılmış ise devam edin tarafındayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Kırçal
Erol Güven yazdı:

Herhangi olumsuz bir durum yoksa devam. Yok benim canım sıkıldı tamirciye gideyim enjektör turbo vs göstereyim derseniz çok şeyler çıkarırlar. Zamanında bakım yapılmış ise devam edin tarafındayım.

Bakımları kesinlikle aksamaz. Zamanında yaptırıyoruz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...