İçeriğe Yönlendir

Yeni Opel Mokka Türkiye'de

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf
(düzenlendi)

2021 Mokka Türkiye'de

YENİ MOKKA

Cesur ve kusursuz yeni Mokka ile geleceğin ipuçlarını keşfetmeye hazır mısın? Yeni ikonik Opel vizörü, Pure Panel sistemiyle zenginleşen saf kokpit tasarımıyla yeni Mokka. Beklenmeyeni bekle. 

opel_mokka_exterior_21x9_mok21_e01_039.jopel_mokka_exterior_21x9_mok21_e01_047.j

opel_mokka_interior_21x9_mok21_i01_049.jmaxresdefault.jpgopel-mokka-2020.jpg01-Opel-Mokka-513949.jpg?itok=QhuPEAHmelektrikli-2020-opel-mokka-tanitildi-6.j

opel_mokka_interior_transmission_16x9_moopel_mokka_exterior_vizor_16x9_mok21_e01opel_mokka_interior_16x9_mok21_i01_060.jopel_mokka_interior_loading-space_16x9_mopel_mokka_interior_16x9_mok21_i01_049.jopel_mokka_interior_infotainment_16x9_mo

Videosu için

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Güzel ve güncel bir tasarım. Klasik Alman tasarımdan biraz farklı. Opel geçmişte özellikle c ve d segmentte radikal kasalar yaparak öncü olmuş bir marka ancak PSA ile bence biraz daha güncelliğe kaydı. Özellikle b-suv (hafif suv) da gençler ciddi şekilde hedef alınmış..

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Erkut Uysal yazdı:

Bu arabanin tipini ben neden beğenemedim acaba 🤔 

E çirkin çünkü :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

C sütununda birşeyler eksik, pek sevemedim ama göz alışır bir süre sonra.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Murat Sahın yazdı:

E çirkin çünkü :) 

Tesekkur ederim Murat hocam, iyiyim demek ki... :D

Bu ara forumda psikoloji ve farklı alemler ile ilgili fazla konu açılınca bi an kendimden şüphe ettim... :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Tayfun Aydın yazdı:

gençler ciddi şekilde hedef alınmış..

Bende aynı şekilde düşünüyorum, Gençler ve genç kalanlar bayılacak, hem B Suv kısmında çokta yakışıklı şeyler göremiyorduk sadece diğerlerine nazaran konuşacak olursam ben beğendim en azından yeğlerim Bu segmentte ufak kasaya oturmuş pörtlek gözlerin aksine çizgisi var en azından, yine de bana pek hitap eden bir araba değil sanırım bizler daha yere basan şeyler seviyoruz öğretmenim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ne resimdeki ortam ne de gençler bizde pek olmayan türden.  Nargileli felan bişey beklerdik. 

Nasıl hedefliyorsa pek becerememiş sanki.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Şu arabayı hiç sevemedim. Tipik PSA esintileri var bu modelde ayrıyeten. Binene sevene saygım var herkesin tercihidir fakat şahsen PSA fabrikasından çıkan hiçbir aracı sevmiyorum.

Bu aracı da baştan beri ismi yüzünden beğenmedim zaten. Kahve ismi gibi. Mokka ne arkadaş. Mokoko bile olsa daha eksantrik farklı olurdu. :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Gayet güzel olmuş, kardeşi 2008 çizgileri fazlasıyla var...

Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

gayet güzel bir araç olmuş,GM yıllarca opel in AR-GE sini kullandı,adamlara nefes aldırmadı,sonunda batırdılar,Opel in teknolojisi çok iyi ama satış stratejesi çok kötü,şimdi PSA elinden tuttu artık satışlarıda artacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

daha iyi olmuş. çok sönük idi eski tasarım.

Ali Darbaz yazdı:

Pahalıya benziyor. Fazla gösterişli. 

ucuz araba varmı?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Aracın en güzel yeri arkası, önü ve c sütunu bir garip. Tasarımcı aracın arkasını tasarladıktan sonra, "Ben eve gidiyorum geri kalanını kafanıza göre tamamlayın" demiş gibi duruyor. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Nargileli felan bişey beklerdik. 

temmuza kadar yasak sonrasına bakmalı

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

X markanın x modeli eyvallah çok güzelde bu araçların fiyatları cep yakıyor veya deliyor, hangi parayla nasıl alınır? Hangi işte çalışmak lazım? alsak ne kadar masrafı olur? mısırdaki dedemiz illaki ölmelimi gibi çılgın sorular...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

daha iyi olmuş. çok sönük idi eski tasarım.

ucuz araba varmı?

Egea verem abime

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Çağrı Alaf yazdı:

Bende aynı şekilde düşünüyorum, Gençler ve genç kalanlar bayılacak, hem B Suv kısmında çokta yakışıklı şeyler göremiyorduk sadece diğerlerine nazaran konuşacak olursam ben beğendim en azından yeğlerim Bu segmentte ufak kasaya oturmuş pörtlek gözlerin aksine çizgisi var en azından, yine de bana pek hitap eden bir araba değil sanırım bizler daha yere basan şeyler seviyoruz öğretmenim :) 

Çağrı hocam eskiden olsa olurdu da artık dediğin gibi biraz daha ağır. Spor yanı da olursa tadından yenmez tabi. Örnek: 2012-2020 3 kasa BMW :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

C segment arabadan farkı tekerlekleri ama satış fiyatı d segment gibi. Üreticiler araba yerden yükseldikçe fiyatın artacağı fikri ile kendilerini çok zeki sanıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Önü güzel duruyor ama arkada bir değişiklik var. Onun haricinde güzel. İç tasarımı da gayet hoş duruyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

isim baştan ofsayt, ilk çıktığındada karaktersiz gelmişti şimdi hem öyle hem göz yorucu geldi banada, ön göğüs ise ilk gördüğümde vw gibi gibi geldi....

2021-volkswagen-golf-gti-dashboard-carbumaxresdefault.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...